Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar
Bugün ki menüm

Sabah 10.00
1 KK peynir
Salatalık
Maydanoz
5 zeytin
1 dl tam buğday

Ara
13 çiğ badem

Öğle 14.00
Ton balıklı salata
1 dl tam buğday

Ara
1 elma
2 ceviz

Akşam 18.00
Ton balıklı salata
1 dl tam buğday

Su 2.5 lt en az
500 ml birki çayı

Elhan Elhan Beth18 Beth18
Afiyet olsun safişim. :KK60:
Ton balıklı salata iki öğüne 🥗 özellikle mi yazıldı ..:confused:

12.00 da 2 sigara böreği, bir domates , bir dilim peynir
16.00 çok acıktım tutamadım kendimi bir paket saklioy çikolatalı bisküvi🥺
19.00 etli taze fasulye ,bir kase yoğurt,3 YK bulgur pilavı

2 litre su
Spor yok ( 2 küçük ikiz gibi büyüttüğüm çocukların peşinden koşuyorum akşama kadar spor sayılır mı ki😂 ) Elhan Elhan

12.00 da 2 sigara böreği, bir domates , bir dilim peynir
16.00 çok acıktım tutamadım kendimi bir paket saklioy çikolatalı bisküvi🥺
19.00 etli taze fasulye ,bir kase yoğurt,3 YK bulgur pilavı

2 litre su
Spor yok ( 2 küçük ikiz gibi büyüttüğüm çocukların peşinden koşuyorum akşama kadar spor sayılır mı ki😂 ) Elhan Elhan
Çocukların peşinden koşmak ×2 spor sayılır :confused:
Afiyet olsun canım 😘 Güne yumurta ile başlayanlarin canı cisss cekmiyormuş :KK53: mesela😅

Harika çok güzel bir menü :KK9: :KK9:
İzinde olup böyle beslenen bir arkadaşa hayranliktan başka ne beslenir :KK68::KK68::KK68:
Sporun da muhteşem. :super:
Afiyet olsun bitanem gurur kaynagim :KK74:
Emeğin çok canım her zaman motive ediyorsun beni 😇 ben bu hafta ki yoğunluğum ,iş durumumdan belki stres olup diyet yapamam yada buraya da vakit bulamam diye izin istedim ama napıp edip buraya giriyorum 😅🤣 üstelik stres olup iştahımda açılmadı . 🥰 kutlama günümüz dışında hep diyetteydim canım izin almama hiç gerek yokmuş . :KK19: sizlerin enerjisini gördükce de iyice hevesleniyorum 🤗 Cuma beni de ekleyin yarışlara :KK55:

Son düzenleme:
Emeğin çok canım her zaman motive ediyorsun beni 😇 ben bu hafta ki yoğunluğum ,iş durumumdan belki stres olup diyet yapamam yada buraya da vakit bulamam diye izin istedim ama napıp edip buraya giriyorum 😅🤣 üstelik stres olup iştahımda açılmadı . 🥰 kutlama günümüz dışında hep diyetteydim canım izin almama hiç gerek yokmuş . :KK19: sizlerin enerjisini gördükce de iyice hevesleniyorum 🤗 Cuma beni de ekleyin yarışlara :KK55:
Bir daha aklımdan izin almak geçerse seni ve menülerini hatırlayacağım :KK5:
Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandığın için izin falan fark etmedi senin için. :super:
Tatlım cuma takımlara girecek olman heyecan verdi. :KK73:

Ayran aşı detoksu yapıyoruz canım.
Muhteviyatı
Aşurelik bugday
Nohut
Yeşil mercimek
Yoğurt
:KK52:
Üç günlük bir program. ☺️ Normal kahvaltıni yaptıktan sonra bu çorbayı öğün yerine içiyorsun.
Yaa çok güzelmiş ben de katilayim o zaman size kaç gündür yapiyorsunuz ve ne zaman bitirecek siniz?

Ben aslında bunu çok uzun zaman önce fark ettim biliyo musun canım ? Sonra araştırınca haklı oldugumu da gördüm de işte nefsimi tokatlayaskm geliyor bazen🫣
Kendimize eziyetten keyif alıyoruz ben de senin gibiyim. 😂 ödül günü hayal ettiğimde aklıma simit , börek geliyor 🙈
Tartıyı düşünüp vazgecebilmek de mutluluk verici o yüzden zayıflığı tercih ediyoruz :21::21::21:

X