Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar ben taaa geçen hafta başından izinli olacağımı belirtmiştim seçme başlamadan tekrar hatırlatayım da karışıklık olmasın . Veee hatta diyetkolikmom Zayif bir Dombili ve Mthn83 3 ünüzünde bu hafta bende eksta bir emeği oldu Bu hafta sizin sayenizde burdaydım yoksa bu hafatya girmeden izine geçmek istiyordum ve biliyorsunuz tamamen iş ile alakalıydı ama beni ekstra motive edip , bu yoğunluğuma rağmen 1 hafta daha aktif olmaya ikna ettiniz ve güzel de bir eksi getirdim çok sağolun.

16 kilo verdim bende 7 ayda,geçen sene bırakmıştım 50 kilo ile,hala devam bende ki hemen alıyorum maalesef.
Bazen abartıyorum gözüm kalıyor bendeki yemek olayı değil böyle şeyler cazibeli geliyor bana

Tatlım ben yine karar değiştirdim.
Bir haftada beni sollayip gececegin ihtimalini düşünerek bu hafta yarışmaya karar verdim.
Yarın sabah kilo bildirimi ile sahalardayim inşallah. Mucadeleye artilarimla devam.

emeğine sağlık kaptanım kazanan takımı ve kaptanını tebrik ediyorum ve eksi gelen tüm arkdaslarımıda tebrik ediyorum artı gelenlerde inallah haftaya toplayacagız hep beraber

Çok teşekkür canım kaptanim. Bitirdim şükür.

emeğine sağlık kaptanım kazanan takımı ve kaptanını tebrik ediyorum ve eksi gelen tüm arkdaslarımıda tebrik ediyorum artı gelenlerde inallah haftaya toplayacagız hep beraber
Rica ederim Dombilicim. Bu hafta yolumuza devam inşallah Boks maçında yere düşmek değil kalkmak önemli. Biz de ayaktayız çok şükür. Mücadele edip kazanacağız hiç dert etme tamam mı

Aynen diyorum zaten yedim diye,hakim idam vermez nasılsa sjksjksjk yaz kızım şaetlı tahliye veriyorum der
Sabah 52.55 geldim ona güvendim zati
Yok öyle yağma
Yaz kızım
1 dilim kek için 1 günlük hücre cezası
Sonrası şartlı tahliye, her sabah buraya gelip imza atması lazım

Casmin casmin casmiiiiiiiiiin
canımmm canımmmmm, ellerine kollarına sağlık

Neyse ki sonuçları degistirmedi metni de değiştirmek zaman alacakti. idare edin canım ya
no problemmm

Tatlım ben yine karar değiştirdim.
Bir haftada beni sollayip gececegin ihtimalini düşünerek bu hafta yarışmaya karar verdim.
Yarın sabah kilo bildirimi ile sahalardayim inşallah. Mucadeleye artilarimla devam.
heyooooo, beraber mi yarışacağız şimdi

İnşallah İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…