Popüler Konu LenaG ile MasterFit

boşver herkesin diyeti kendisine. sen foto paylaş yine güzel oluyor. ben öğün fotolarını çok seviyorum. motive oluyor insan.
Canım aslında patimsilizm haklı burada motive olmak amaçlı bulunuyoruz ve birbirimize örnek olarak attığımız menüler fikir verse mesela daha güzel olmaz mı ? Duygusal yeme atakları olduğunda yiyip ama sonra dengelemeye çalışmakla çabalamakla çok güzel koktu dayanamadım yedim başka birşey bence

Ellerine sağlık canım

Başladığım 1Mayıs tan bu güne hiç bırakmadım hedefim şöyle ki bundan 15 yıl önce tekrar diyet serüvenim ile 4.5 ayda 23 kg.vermiştim tartıda 64 ü gördüm fakat o zaman 87 kiloydum şimdi ise 110 ile başladım hipotroid hastasıyım 15 yıldır her sabah hapım var ve kilo vermek çok çok zor oluyor ama bu seferde galiba başarıyorum başarıyoruz hedefim evlediğim kilom olan 48 i göremesemde bedenimin yarısını atıp 59 u görmek

Eline sağlık canım ❤

Eline sağlık kaptanım çokta güzel yazmışsın

Aynen koktu yedim gördüm yedim ısrar edildi yedim... Ama duygusal atakta bagane ediliyor cogu zaman...
Simdi ben ideal kiloma yakinim ama bi hedefim var ve ve annem islak kek yapmis amaaan nasilsa hedefime yakinim gozumun onunde tepsi kek var dayanadim yedim mi diyim... 57.8 im 57 oldugumda yiyecegim

Bakın evde bu var şimdi şey derler paylasinca canim cekti yaptim yedim

Yarış olayina gelince ben zaten abartili yaptigim icin diger arkadaşlar nasilsa ben gecemiyorum diyip birakiyorlar o yuzden ben size destegim

boşver herkesin diyeti kendisine. sen foto paylaş yine güzel oluyor. ben öğün fotolarını çok seviyorum. motive oluyor insan.
Paylasirim canim tabiki
Bu mesela sabah isyerine gecerken yaptigim hazirlikti

Minik tostlu tabagim ilk ogundu saat 10
Nohutlu salata 13 te
Mandalina ve kuruyemis ikindi
Aksam tazefasulye yogurt yedim

Adım sayım su an 12 bin ama yuruyuse cikacagim yine

Zamanında benim de oldu moralim bozuldu yedim sonra kendimi aç bıraktım bir kısır döngü içine girdim. Artık haftada 1 porsiyon istediğim birşeyi diyetisyenim yazıyor zaten yiyorum. Belki de o yüzden kaçamağım olmuyor ama biraz da kararlılık işi bir hedefim var ve o hedefe ulaşana kadaar durmak yok.

İşte buuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…