Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlım tablo ekranda olduğu için cevap yazamadım. İnan nasıl sevindim anlatamam. Allah ablanin sevdiklerinin yüzüne baksın tekrar sizleri kavuştursun.

Çok geçmiş olsun inşallah sağlığına kavuşsun tez zamanda

Tatlım ben yine karar değiştirdim.
Bir haftada beni sollayip gececegin ihtimalini düşünerek bu hafta yarışmaya karar verdim.
Yarın sabah kilo bildirimi ile sahalardayim inşallah. Mucadeleye artilarimla devam.
Nasıl yani eeee... Ben o kararı zaten yanlış anlamış demk ki aahaaahaaaa... Ben zaten eşinin doğum günüde geçtiği için artık seni zaten bu gün takımlara giriyorsun diye biliyordum.
Gir hemen beklemeye gelmez ödemin çoktur şimdi ondan beth gibi şak diye aldığını geri atıp kaptan olursun ne güzel

Jasminium84 Seni ayrıca tebrik ederiiim eküri olalım diyorum sonra bir dilim pasta aramıza giriyor yazmaya utanıyorum ashajshaksj bu hafta niyet ettim boğazımı tutmaya, spor yapmaya, su içmeye
sağol canikimm

ben de sadık bi eküri olamadım bu hafta sana

tatsız bir hafta oldu benim için, katılımım zayıftı o yüzden

ama istediğin an ekürin olmaya hazırım

Bu hafta sadece menü bildirimi yaparım demiştim İyi hayal kırıklığına ugratmamisim kuzum. Sadece doğum günü değildi. İki ayrı davet de vardı kuzum. Bir de başka karbonhidratli etkinlik vardı ismini diyemedigim. Neyse geçti gitti.

Tebrik ediyorum herkesi. Ben çıkmayacak miyim bu hafta hazırlıktan

Haftaya inşaAllah canım, zaten 2. Seviyede çok bişey beklemiyordum. Bundan sonra hızlanacak umarım

Ben neden çıktım ki

Ellerine sağlık canım
Ayy kupam nerede
Hepimiz birimiz için
Tabrikler kaptanım . Emeğine sağlık.
Bizim takım kazandı
Teşekkür ederim hep birlikte ulaştık
Düzelttim tam zamanında söyledin can kuşum
Tekrar ellerine sağlık
Senin varlığın yeter o yoğunluğun içinde bizi hiç ihmal etmedin ben teşekkür ederim
Çok teşekkür canım kaptanim. Bitirdim şükür.

Galibiyete katkım olmadı ama teşekkür ederim tatlı kaptanım

Sen de iyi ki varsın ablacım
Motivasyona katkin oldu canım
Kaptan bulamayız rakip bulamayız Allah'ım Allah'ım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…