Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hala işteyim
Ama açlık devam
Sabahtan beri sürekli Bi şeyler içiyorum kalorili olarak sadece suttozuyla karışmış kahve içtim o da karışmış vardı yoksa Sade icecektim neyse olsun bakalim aksam dayanirsam sabah guzel eksiyle gelirim dayanamazsam yerim ne yapayim oleyim mi? :KK70: :KK70:
Bende sabah yulaflı smooti yaptım muzlu
Öğlen çakmak paça çorbası yoğurt

Ayyy güldüm vallahi
Eskiden Arap sabunu ile alimunyum tencereler surterdik pırıl pırıl olurdu bizi parlatacak deterjan olsa ayyy ne güzel ollirdu🤣🤣
Canım hep gül inşallah. :dua::KK68:
Tencereyi ocakta beş dakika ısıtıp kararan veya sararan alt tabanına Arap sabunu sürüp on dakika bekledigimizde hala pırıl pırıl oluyor.
Kendime hiç denemedim. :KK70:

Evet öyle oluyor, gün içinde su içme saatlerimiz belli, yemekten yarım saat önce bırakıp, et yediysek yemekten en erken 2 saat sonra devam içebiliyoruz. Yemekle birlikte sıvı yasak.
Dışarı çıkarsam da az içiyorum, sıkıntı çıkarmasın diye.
Ancak akşam evimdeyken içiyorum, yatmadan son kez gidip, sabaha kadar gitmiyorum, haliyle akşam içtiklerimin çoğu içerde kalıyor 🙁
Gündüz hareket etmemle beraber sıvı kaybetmeye başlıyorum 🧿
Ne güzel bir vücudun var benimki saat başı sıkıntı çıkarıyor. :KK62:

Evet öyle oluyor, gün içinde su içme saatlerimiz belli, yemekten yarım saat önce bırakıp, et yediysek yemekten en erken 2 saat sonra devam içebiliyoruz. Yemekle birlikte sıvı yasak.
Dışarı çıkarsam da az içiyorum, sıkıntı çıkarmasın diye.
Ancak akşam evimdeyken içiyorum, yatmadan son kez gidip, sabaha kadar gitmiyorum, haliyle akşam içtiklerimin çoğu içerde kalıyor 🙁
Gündüz hareket etmemle beraber sıvı kaybetmeye başlıyorum 🧿
Ama ben sabaha kadar çok gidiyorum wc ye. İçmesem susuz kalcam. İçiyorum mecburen bu sefer de uyku arası devamlı banyo. Çoğunlukla gözüm kapalı oluyor.
Sende neden öyle olmuyor?
Ben şikayetçiyim hakim bey 😄😄

Neresi güzel
Sabah yüzüm gözüm şiş kalkıyorum 🙂
Bak onda da hiç aynı değil. Geceyi uyku bölünmesine rağmen sabah her geçen gün daha güzelleşiyorum sanki
Hiç şiş değil yüzüm gözüm. Önceleri her gün şiş oluyordu göz kapaklarım. Akşam geç yediklerim sindirmiyordu tabi.
Şikayetimi geri alıyorum hakim bey 🤣🤣

Selamlar herkese.
Dün yediğim tatlı bütün gün başıma bela oldu. Nerden yediysem. Hem midem yandı bütün gün. Hem de hep açlık hissi vardı.

23 Kasım menüm

10:00
5 ceviz 5 hurma

15:00
2 kabak 2 domates ile kabak spagetti yaptım. 2 kaşık da bulgur kattım tok tutsun diye. 1 kase yoğurtla yedim doydum çok şükür 😅😅

Spor: 3 mil Fast Leslie
250 ip atlama

Su: 2,5 litre olacak inşallah.

Ama ben sabaha kadar çok gidiyorum wc ye. İçmesem susuz kalcam. İçiyorum mecburen bu sefer de uyku arası devamlı banyo. Çoğunlukla gözüm kapalı oluyor.
Sende neden öyle olmuyor?
Ben şikayetçiyim hakim bey 😄😄
Benim lenfler su topluyor ve tiroid var ya, uzun zamandır ödem problemim var zaten. Hemde gece wc gitmeye korkarım :KK70: :KK70: :KK70:
Şaka deyil, gerçek, biraz minnoşlardan cesaret alıyorum😂😂

Bak onda da hiç aynı değil. Geceyi uyku bölünmesine rağmen sabah her geçen gün daha güzelleşiyorum sanki
Hiç şiş değil yüzüm gözüm. Önceleri her gün şiş oluyordu göz kapaklarım. Akşam geç yediklerim sindirmiyordu tabi.
Şikayetimi geri alıyorum hakim bey 🤣🤣
Talebiniz kabul edildi, dava düşmüştür :KK70::KK70:
Eskiye nazaran daha az şişiyorum ama tamamen gitmedi malesef😔
Ben dava açabilirim:KK70::KK70:

Günün menüsü

Sabah
2 çeri domates
6.zeytin
Lor peyniri
1 hindi füme
1 tatlı kaşığı bal

Ogle