Popüler Konu LenaG ile MasterFit

çok geçmiş olsun canım, çok normal düzeninin bozulması, çocuklar hasta olunca biz anneler hem fiziksel hem ruhsal etkileniyoruz ne yazık ki

geçmiş olsun canım kaptanım

rica ederim canım nacizane birbirimize destek olmak iste birbiirmizden aldıgımız destek ile hep beraber ileriye bol bo eksilere inşalah

Teşekkür ederim kaptanım.o zaman cuma günü tarti bildirimi ile seçmelere gireyim... menü paylaşımına bugün başlıyorum o halde.... hoşbuldum

Geçmiş olsun uşüttun heralde nane limon kaynat canim
Günaydınlar hanımlar yarın k.validenin gözüne işlem olacak sabah yapılacak,belki bize gelecek fırsat bulursam gelmeye çalışırım gene haberiniz olsun.
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Hosgeldiniz

Çok geçmiş olsun canım
cok tesekkur ederim
Çok üzüldüm canım . Çok geçmiş olsun. Çok normal öyle olman kuzum çocuklara bir şey olunca sanki dünya duruyor. Onlara bir şey olmasın . biran önce iyi olur inşinş
İnşallah kuzum gece uyurken bile damla yapıyorum valla..
çok geçmiş olsun canım, çok normal düzeninin bozulması, çocuklar hasta olunca biz anneler hem fiziksel hem ruhsal etkileniyoruz ne yazık ki

geçmiş olsun canım kaptanım
Teşekkür ederim inşallah pazartesiye kadar tüm enerjimle donerim

Çok geçmiş olsun canım. Çocuğuna acil şifalar dilerim. Anneler böyle maalesef çocukların iyi olması umuduyla. Kornea iltihaplanmasiymis ne olduğunu bilmiyordum. Uygun bir tedaviyle inşallah yatışa gerek kalmaz tatlım.

Teşekkür ederim kaptanım.o zaman cuma günü tarti bildirimi ile seçmelere gireyim... menü paylaşımına bugün başlıyorum o halde.... hoşbuldum
Hayırlı olsun bitanem Buraya gelmekle çok iyi ettin. İlk adım karar aşaması çok önemli. İstediğin 18 kiloyu verecegine inanalım gerisi gelir .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…