Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın güzeller
Son 2 gün hadi bakalım
Dün akşamdan beri midem bulanıyor. Biraz çıkardım sanırım usuttum
Çok kötü yemiyorum ama sanırım adet öncesi dönem dolayısıyla dengesizlik var vücudum da
Günaydın kaptanım. Çok geçmiş olsun. :dua: Kaptanlarimizi Allah esirgesin nazar mı değiyor noluyor :KK43:

Bu hafta kendime gelemedim, başım ağrıyor. Diyete dikkat etmeye çalışıyorum, ama bugün 1-2 çikolata kaçırdım. Akşamı bir pas geçebilsem, ne güzel olacak.
Tatlım geçmiş olsun. Su iç bol bol. Papatya çayı, ıhlamur...
Minik bir çikolata bir şey yapmaz endişe etme. Salata çorba bile olur akşam öğününe. Pas geçme akşam gözümüz dönebiliyor. Risk almaya değmez. :KK60:

Tünaydın kızlar
Bugün tam 1.4 kg vermiş olarak uyandım
Ama saat 12de tartildim
Eşim seyehatten döndü çocukları gonderdik Bi uyumuşum öğlen 12 de kalktım dersim de yoktu.
Eşim izinli o nedenle dışarı çıktık serpme kahvaltıya

Her şeyden yedim
Akşama yemicem
Bugünkü menum
3 tombik ekmek ve masada ne varsa yedim
Akşam dengeleyecegim

Elhan Elhan diyetkolikmom diyetkolikmom

Tünaydın kızlar
Bugün tam 1.4 kg vermiş olarak uyandım
Ama saat 12de tartildim
Eşim seyehatten döndü çocukları gonderdik Bi uyumuşum öğlen 12 de kalktım dersim de yoktu.
Eşim izinli o nedenle dışarı çıktık serpme kahvaltıya

Her şeyden yedim
Akşama yemicem
Bugünkü menum
3 tombik ekmek ve masada ne varsa yedim
Akşam dengeleyecegim

Elhan Elhan diyetkolikmom diyetkolikmom
Afiyet olsun canım 😘 Tartı sonucuna senin kadar sevindim. :dua:
Bugün yağmur var burada eşimle biz de serpme kahvaltıya gittik. Doğum günü çocuğu kendisi :confused:yemege götürecektim kahvaltı istedi. Ucuza kapattım :KK76:Cuma nasılsa sıkı bir diyete başlayacağım Allah'ın izniyle. Masada senin gibi ne varsa yedim. Gözüm doysun bir daha özlemesin diye :KK53:

Bugün yağmur var burada eşimle biz de serpme kahvaltıya gittik. Doğum günü çocuğu kendisi :confused:yemege götürecektim kahvaltı istedi. Ucuza kapattım :KK76:Cuma nasılsa sıkı bir diyete başlayacağım Allah'ın izniyle. Masada senin gibi ne varsa yedim. Gözüm doysun bir daha özlemesin diye :KK53:
nice güzel, huzurlu, mutlu ve senli yaşları olsun eşinin cancağızım :KK36:

Tatlım geçmiş olsun. Su iç bol bol. Papatya çayı, ıhlamur...
Minik bir çikolata bir şey yapmaz endişe etme. Salata çorba bile olur akşam öğününe. Pas geçme akşam gözümüz dönebiliyor. Risk almaya değmez. :KK60:
evet suyu ihmal ediyorum, sağol canım :KK60:
Afiyet olsun ve mutlu yıllarınız olsun :KK200:

Sen de öyle canim teşekkür ederim :KK68: :KK68:
Ohh sefanın olsun eğer kilon artmasın istiyorsan akşam dengeleyebilirsin canim. Eşinin doğum günü kutlu olsun nice güzel sağlıklı yillariniz olsun birlikte:KK68:

Sen de öyle canim teşekkür ederim :KK68: :KK68:

Ohh sefanın olsun eğer kilon artmasın istiyorsan akşam dengeleyebilirsin canim. Eşinin doğum günü kutlu olsun nice güzel sağlıklı yillariniz olsun birlikte:KK68:
Çok teşekkür ederim canım 😘 Hepimizin güzel sağlıklı yılları olsun. :dua:
Akşam sadece nohutlu bamya yemeği yedim. Umarım dengelenmistir. :confused:

X