Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Programla yapılıyordu sanırım. Biz de amatörce bir şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum tatlım neden olmasın ..her şeyimiz kayıt altında sonuçta.
Hepimiz için çok motive edici olur bence ve en güzel yanıda az önce bulup mutlu olduğum gibi böyle tatlı bir anı olarak kalır mezuniyetimiz.

Keşke yine böyle Kupalar yapılsa Mezun olurken yine Mezuniyet Karnemiz yazılıp Kupamız verilse

Programla yapılıyordu sanırım. Biz de amatörce bir şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum tatlım neden olmasın ..her şeyimiz kayıt altında sonuçta.
Bence de çok güzel fikir cuma gruplarından mezun olamamıştım belki buradan olurum
Hatta aylik hedefler belirleyip geçene de madalya verilir

Afiyet olsun

Canım nerelerdesin . Senin enerjinle bizde enerji doluyorduk ne güzel.
Küçük kızım rahatsız günde 10 kere damla yapılıyor ve yaptırmıyor ağlama kıyamet psikolojikmen çöktüm gözünde keratit var daha once de 1 aya yakın yatmıştık iyilesmezse tekrar yatış gözüküyor ilgimi ona verdim bu hafta saldım açıkçası.. inşallah pazartesiden itibaren eski enerjim ve dirayetimle gelirim

20 Kasım pazartesi menüsü
Sabah
2 dlim ekmekten kaşarlı tost,4 siyah zeytin, 1 çatal bal

Öğle
1 elma,yarım avuc cerez

Akşam
1 kase et suyuna tarhana corbasi, 1 tane biber dolmasi, 1 bardak ayran
Gece
1 elma 1 mandalin

2 lt
Elhan

21 Kasım salı menüsü
Sabah
1 yumurta tereygda peynirli dereotlu corekotlu,4 siyah zeytin, 2 cay kaşığı tahin pekmez,3 dilim ekmek

Öğle
1 kase tarhana corbası, 5 tane çigkofte, 4 5 yaprak marul
Emziren anne çayı
Akşam
1 kase tarhana corbasi, 5 yk kıymalı makarna , 1 kase yorgurt

2 lt

Elhan ablacım

Hey gidi günler

Çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…