Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Küçük kızım rahatsız günde 10 kere damla yapılıyor ve yaptırmıyor ağlama kıyamet psikolojikmen çöktüm gözünde keratit var daha once de 1 aya yakın yatmıştık iyilesmezse tekrar yatış gözüküyor ilgimi ona verdim bu hafta saldım açıkçası.. inşallah pazartesiden itibaren eski enerjim ve dirayetimle gelirim
çok geçmiş olsun canım, çok normal düzeninin bozulması, çocuklar hasta olunca biz anneler hem fiziksel hem ruhsal etkileniyoruz ne yazık ki :KK43:

Günaydın güzeller
Son 2 gün hadi bakalım
Dün akşamdan beri midem bulanıyor. Biraz çıkardım sanırım usuttum
Çok kötü yemiyorum ama sanırım adet öncesi dönem dolayısıyla dengesizlik var vücudum da
geçmiş olsun canım kaptanım :KK36:

ahh bu yorumu şimdi gördüm bildirim gelmemişti. aslında menümde bakliyat ya da et yoktu :) yeil fasulyenin kurutulmuş hali var ya ondan yemek yaptım sebze yani. yoğurt çorbasında da un yoktu pirinç vardı..
su içme konusunda verdiğin fikri deneyeceğim muhakkak. rutin oluşturmak her zaman işe yarar. yorumun için teşekkürler :KK200:
rica ederim canım nacizane birbirimize destek olmak iste birbiirmizden aldıgımız destek ile hep beraber ileriye bol bo eksilere inşalah

Günaydın hoş geldin Meryemcim. :KK60:
Beş ayda altı kilo çok değil üzülme. Gelmedigin süre boyunca bu daha da artardı. Üçlü rakamlarda da olabilirdin. Kabul ederiz tabi ki eski üyemizsin. :KK68:Cuma günü ilk bildirimle ister seçmelere girip yarışmacı olursun istersen hazırlıkta menülerle devam edersin tercih senin kuzum. :KK68:
Teşekkür ederim kaptanım.o zaman cuma günü tarti bildirimi ile seçmelere gireyim... menü paylaşımına bugün başlıyorum o halde.... hoşbuldum :KK36: :halay:

Günaydın güzeller
Son 2 gün hadi bakalım
Dün akşamdan beri midem bulanıyor. Biraz çıkardım sanırım usuttum
Çok kötü yemiyorum ama sanırım adet öncesi dönem dolayısıyla dengesizlik var vücudum da
Geçmiş olsun uşüttun heralde nane limon kaynat canim
Günaydınlar hanımlar yarın k.validenin gözüne işlem olacak sabah yapılacak,belki bize gelecek fırsat bulursam gelmeye çalışırım gene haberiniz olsun.
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Günaydın Elhan Elhan kaptanım ben geri geldim hem de çok fazla kilo almış olarak... kaldığım yerden devam etmek istiyorum kabul ederseniz.su an kilom maalesef 90 :olamaz: ....84 le haziran ayında ayrılmıştım.5 ayda 6 kilo almışım.hedefim 72 olmak yani tam 18 kilo vermek istiyorum..
Hosgeldiniz

Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼
cok tesekkur ederim
😔 Çok üzüldüm canım . Çok geçmiş olsun. Çok normal öyle olman kuzum çocuklara bir şey olunca sanki dünya duruyor. Onlara bir şey olmasın . 🙏🏻 biran önce iyi olur inşinş
İnşallah kuzum gece uyurken bile damla yapıyorum valla..
çok geçmiş olsun canım, çok normal düzeninin bozulması, çocuklar hasta olunca biz anneler hem fiziksel hem ruhsal etkileniyoruz ne yazık ki :KK43:

geçmiş olsun canım kaptanım :KK36:
Teşekkür ederim inşallah pazartesiye kadar tüm enerjimle donerim

Küçük kızım rahatsız günde 10 kere damla yapılıyor ve yaptırmıyor ağlama kıyamet psikolojikmen çöktüm gözünde keratit var daha once de 1 aya yakın yatmıştık iyilesmezse tekrar yatış gözüküyor ilgimi ona verdim bu hafta saldım açıkçası.. inşallah pazartesiden itibaren eski enerjim ve dirayetimle gelirim
Çok geçmiş olsun canım. Çocuğuna acil şifalar dilerim. :dua: Anneler böyle maalesef çocukların iyi olması umuduyla. :KK200: Kornea iltihaplanmasiymis ne olduğunu bilmiyordum. Uygun bir tedaviyle inşallah yatışa gerek kalmaz tatlım. 🙏

Teşekkür ederim kaptanım.o zaman cuma günü tarti bildirimi ile seçmelere gireyim... menü paylaşımına bugün başlıyorum o halde.... hoşbuldum :KK36: :halay:
Hayırlı olsun bitanem ❤️ Buraya gelmekle çok iyi ettin. İlk adım karar aşaması çok önemli. İstediğin 18 kiloyu verecegine inanalım gerisi gelir . :dua::KK5:

X