Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Programla yapılıyordu sanırım. Biz de amatörce bir şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum tatlım neden olmasın ..her şeyimiz kayıt altında sonuçta. :confused:
😃 Hepimiz için çok motive edici olur bence ve en güzel yanıda az önce bulup mutlu olduğum gibi böyle tatlı bir anı olarak kalır mezuniyetimiz. 🥰

Programla yapılıyordu sanırım. Biz de amatörce bir şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum tatlım neden olmasın ..her şeyimiz kayıt altında sonuçta. :confused:
Bak kendime kupa yaptım 😅😅😅
IMG_20231121_232548.jpg

Keşke yine böyle Kupalar yapılsa Mezun olurken yine Mezuniyet Karnemiz yazılıp Kupamız verilse 😃

Bence de çok güzel fikir cuma gruplarından mezun olamamıştım belki buradan olurum
Hatta aylik hedefler belirleyip geçene de madalya verilir

Bugünkü menum
Sabah 11:00
2 haşlanmış yumurta
Yarım kase çorba
Peynir zeytin
2 dilim ekmek
Sekersiz cay
Akşam 18:00
1 tabak pırasa
Salata
2 kaşık bulgur pilavı
ARA
Sekersiz cay
5 tane kurukayisi
Yesil cay
Bir tane salatalik
Elhan Elhan diyetkolikmom diyetkolikmom
1.5 lt su
Afiyet olsun

Canım nerelerdesin . 🥰 Senin enerjinle bizde enerji doluyorduk ne güzel.
Küçük kızım rahatsız günde 10 kere damla yapılıyor ve yaptırmıyor ağlama kıyamet psikolojikmen çöktüm gözünde keratit var daha once de 1 aya yakın yatmıştık iyilesmezse tekrar yatış gözüküyor ilgimi ona verdim bu hafta saldım açıkçası.. inşallah pazartesiden itibaren eski enerjim ve dirayetimle gelirim

🌸🌿🌸🌿🌸 20 Kasım pazartesi menüsü 🌸🌿🌸🌿🌸
Sabah
2 dlim ekmekten kaşarlı tost,4 siyah zeytin, 1 çatal bal

Öğle
1 elma,yarım avuc cerez

Akşam
1 kase et suyuna tarhana corbasi, 1 tane biber dolmasi, 1 bardak ayran
Gece
1 elma 1 mandalin

💦 2 lt
Elhan Elhan

🌸🌿🌸🌿🌸 21 Kasım salı menüsü 🌸🌿🌸🌿🌸
Sabah
1 yumurta tereygda peynirli dereotlu corekotlu,4 siyah zeytin, 2 cay kaşığı tahin pekmez,3 dilim ekmek

Öğle
1 kase tarhana corbası, 5 tane çigkofte, 4 5 yaprak marul
Emziren anne çayı
Akşam
1 kase tarhana corbasi, 5 yk kıymalı makarna , 1 kase yorgurt

💦 2 lt

Elhan ablacım 💜

gezegenfeza gezegenfeza canım sonraki adımıda doğru hatırlamışım Yellow girl müş ama uzun süre 14. Takımda kalıp oradan mezun olmuşum.
Elhan Elhan en önemlisi olan 14. Takımı yazmamışım 😄 Bak ne buldum aaaayyyyy çok güzel 😍🤩👩🏻‍🎓
Eki Görüntüle 3338906

Eki Görüntüle 3338907

60.6 ile Mezun olmuşum canım :rolleyes:
15.2 kilo verince mezun olmuşum. ❤
Hatta mezuniyet sonrasında da takımda biraz daha devam edip 2 kilo daha vermiştim ve 58-59u görmüştüm.🥰
Hey gidi günler 🥰

Küçük kızım rahatsız günde 10 kere damla yapılıyor ve yaptırmıyor ağlama kıyamet psikolojikmen çöktüm gözünde keratit var daha once de 1 aya yakın yatmıştık iyilesmezse tekrar yatış gözüküyor ilgimi ona verdim bu hafta saldım açıkçası.. inşallah pazartesiden itibaren eski enerjim ve dirayetimle gelirim
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼

X