Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanlığıni zirveye taşimişsin :super:
Harika ötesi bir emek ellerine sağlık kaptanım 🧿 Bütün yarışanlara yürekten başarılar. Yılbaşına kaç üyemiz hedefine ulaşacak heyecanla takipteyiz tatlim. Bu cuma ben de listeye eklenirim inşallah. Tartı sonucuma göre bir hedef belirleyeceğim kaptanım. :KK60:
Kaptanım senin listeden kopya çektim o_O
Geçen hafta cuma tartisini baz aldım fotoğrafli olduğu için.

Eski kalori uygulamasını tekrar indirdim ve bi baktım 72 ile başlamışım 68 ken bırakmışım uygulamayı 😍 şuan ordaki hedef kilomda olmak motive etti 😍 şimdi yeni hedefler yeni heycanlar :KK73:
Bu arada bende yeme bozukluğu var kızlar o yüzden kendimi strese sokarsam tıkınırca yiyorm o yüzden bol su, kahve, çorba, sebze yemeği elimin altında olması gerek eğer acıktıysam ve evde bişi yoksa vay halime 🙄
Mesela şuan yok hazrlıcam hemen 🤣
Gizli şeker olayıyla senin durumuna benzer şeyleri yaşamaya başladım tatlım. :KK14:Acikmaya başladığımda dizlerim titriyor.
Kaptanım senin listeden kopya çektim o_O
Geçen hafta cuma tartisini baz aldım fotoğrafli olduğu için.
Çok güzel düzenlemişsin . Ben de zipzip kaptandan kopya çekmiştim :confused:

Evet ne güzel 5 yıldır K.K ile zayıflama ihtiyacım olmamış . Bu yıl ki Kortizon tedavisine kadar iyi gitmişim.

Kıızzz Maşallah. Jou Jou görmesin seni sinir olur 😂 Böyle hırslı ve bilgili kadınlara çok gıcık oluyor. 🤣
Kız kaçgündür farkediyorum :KK70: gıcık oldum haa hakkat hamiş olmasam çok fena etmiştim onu :KK70:ama öyle etmesi iyi değil😒

O zamanlar cuma gruplarında biri dahil olmuştu kadin doğum kilolarını vermeye gelmisti her hafta 2 -3 kilo veriyordu 1 ayda doğum kilolarını verip bitirmişti o zaman metabolizma ne demek anlamıştım hiç unutmuyorum onu aynı gruptaydik.abla belki sende hatırlarsın
Kiz bende 9.grupta yarismistim

en son pazar akşam yemiştim yemek ondan sonra yemedim aslında dün akşam yiyecektim serum yeyince uyku bastırdı yattım uyudum kahvaltı yapmayı zaten sevmem bu saate kaldı bianda 40 saat oldu kendi rekorüm 56 saattir bnm ilerleyen zamanlarda kilo durunca falan yada yarışlarda yaparım uzun oruçlar
Kizzz delirdinmi kendini dahada zarara sokuyorsun hiç iyi değil zayıflayacam diye sağlığından olma kuzum sağlıklı beslenmen daha iyi olur protein alman çok önemli gene geriye alırsın bosuna etmis olursun 40 saati 50 saati falan😳

O zamanlar cuma gruplarında biri dahil olmuştu kadin doğum kilolarını vermeye gelmisti her hafta 2 -3 kilo veriyordu 1 ayda doğum kilolarını verip bitirmişti o zaman metabolizma ne demek anlamıştım hiç unutmuyorum onu aynı gruptaydik.abla belki sende hatırlarsın
Hatırlıyorum gidip ismini bulacağım dilimin ucunda ..🤔

X