Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şu anda deli gibi ağrılarım yok,ağrıyormu ağrıyor zaten kadın bulmak zorçıtırcım helede burda çok zor olmuş fiatlar 1000 lira yani.Çok zorlamıyorum zaten kendimi ekürim dikkat ediyorum desemde kendimi biliyorum hareketli olunca böyle işte.
Podolog diyor ki geçen gün gördüm saniyesinde yok oldunuz diyor :olamaz: oda öğrendi nasıl hızlı yürüdüğümü.
Maşallah tez canlisin sen de benim gibi. :KK60:
Olmasın ağrıların duymamazlıktan gelelim. :confused:O fıtıklar kendiliğinden oluşmadı hor kullanma bedenini :dua:Birilerinin yavaş demesi lazım. Kaliteli sağlıklı bir hayatın olsun. 😘

Çok geçmiş olsun canım
İnşallah 2 katı eksi ile geleceksin 🥰😘
Teşekkürler canım 🙏🏻

İnşallah canım kaptanımm ❤️🌸🥰

şuan 71 küsür geliyorum canım ben omad yapıyorum yani günde tek öğün besleniyorum bnm ki biraz agır ama bnm bedenim böyle veriyor sadece akşamalrı yiyorum onun harici gün içinde kalorili hiç bişi yok sadece su yeliş çay sade kahve haftada 1,5-2 kilo verdiriyor bnm bünyemde tabi herkezin ki farklı
Akşam kaçta yiyorsun canım

şükür değerlerime baktırdım bir sorun yok kaptanım o yüzden rahatım bu kadar bide normaldede tek öğün max 2 ögün yediğim için bnm bünye alışık buna bide çok sıvı tüketimim var çay bitki çayı yeşil çay su probiyotik detoks suyu vs derken aslında midem hep su dolu:halay::halay:
Su, sıvı candır. :KK5:Degerlerinin normal olması sevindirici.

Maşallah tez canlisin sen de benim gibi. :KK60:
Olmasın ağrıların duymamazlıktan gelelim. :confused:O fıtıklar kendiliğinden oluşmadı hor kullanma bedenini :dua:Birilerinin yavaş demesi lazım. Kaliteli sağlıklı bir hayatın olsun. 😘
Aynen yavaşım yok zaten hep hızlıyım,o fıtıklsr boşa halay çekmiyor kopuyoz berabercene sjksjksjk :rapci::rapci:inşallah çıtırım hepimiz sağlıklı olalım yeter ki.:KK60:

Cuma: 61,70
Bugün: 62,60
Fark: +900 gr

Dün küçük kızım epey rahatsızdı yemek yemeğe fırsat bulamadım hep böyle aıştırmalık şeylerle geçiştirdim ki bana hiç yaramıyor ne yazık ki, bir de geceyi de uykusuz geçirdik ateşi çıktığı için o yüzden çok yüksek ihtimalle ödem tuttu vücudum

Cumaya kadar eksiye geçeceğime inanıyorum canım kaptanlarım 🥰🌸 Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Geçmiş olsun canım kuzucuk iyi mi şimdi :dua:
Biz de inanıyoruz bitanem cumaya kadar sağlıkla eksiye geçersin. :KK60:

Teşekkürler canım 🙏🏻

İnşallah canım kaptanımm ❤️🌸🥰

Akşam kaçta yiyorsun canım
6 buçuk max 7 gibi evdekiler kaçta toplanırsa sofraya tek öğümümü kasmıyorum ama ne yiyorsam öğünde yiyorum kapatıyorum öğün sonrası çay su dışında atıştırma yapmıyorum bir doktor sey demişti bana bişi olmaz deme agzına attıgın her lokma yağ yakımını durdurur ve yeniden yağ yakmaya başlaması içn 5 saat lazım demişti

Son düzenleme:
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili merhaba hosgeldiniz omad nedir?
merhaba hoşbuldum tesekkür ederim
omad ( One Meal A Day ) gün içinde tek bir öğünle beslenmek , 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 23 saat süre ile açlığa ve diğer 1 saatlik zaman diliminde de tek öğün ile beslenmeye odaklanmaktadır. o tek ögünde sağlıklı beslenirsen çok çok hızlı kilo verdiren bir yağ yakımı diyeti ama şeker tansiyon vb sağlık sorunu olmayan kişilerin yapması uygun görünen ve bu diyet agır diye yatmaman gerekn bir diyet tek öğün beslenme günlük hatatına uyguladıgında açlık ile yağ yaktıran bir program bir çeşit aralıkl oruç ama max noktası oluyor ben daha önce bunun ile 12 kilo verdim 1 ayda ama şuan kış oldugu için biraz dah ayavş gidiyor hem gripler vs hemde daha hareketsiz oluyorum öncelikle bir doktor ile görüşüp kan değerlerine baktırmayı diyet öncesi öneriyor bütün uzmanlar ve kendi vucudunu tanımak önemli olan
çok uzun oldu ama açıklama:KK52::KK52:

merhaba hoşbuldum tesekkür ederim
omad ( One Meal A Day ) gün içinde tek bir öğünle beslenmek , 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 23 saat süre ile açlığa ve diğer 1 saatlik zaman diliminde de tek öğün ile beslenmeye odaklanmaktadır. o tek ögünde sağlıklı beslenirsen çok çok hızlı kilo verdiren bir yağ yakımı diyeti ama şeker tansiyon vb sağlık sorunu olmayan kişilerin yapması uygun görünen ve bu diyet agır diye yatmaman gerekn bir diyet tek öğün beslenme günlük hatatına uyguladıgında açlık ile yağ yaktıran bir program bir çeşit aralıkl oruç ama max noktası oluyor ben daha önce bunun ile 12 kilo verdim 1 ayda ama şuan kış oldugu için biraz dah ayavş gidiyor hem gripler vs hemde daha hareketsiz oluyorum öncelikle bir doktor ile görüşüp kan değerlerine baktırmayı diyet öncesi öneriyor bütün uzmanlar ve kendi vucudunu tanımak önemli olan
çok uzun oldu ama açıklama:KK52::KK52:
Anladim twsekkurler aciklama için. Ben de farkında maden omad yaptığım zamanlar olmuş bende yaklaşık 10 kg vermiştim 3 ay gibi Bi zamanda aralıklı oruç da denebilir aslinda

Anladim twsekkurler aciklama için. Ben de farkında maden omad yaptığım zamanlar olmuş bende yaklaşık 10 kg vermiştim 3 ay gibi Bi zamanda aralıklı oruç da denebilir aslinda
aynen canım aralıklı oruç sadece saati 23-1 saat olarak sende çok güzel vermişsin inşalalh yine veririz ve bu sefer kalıcı olur

X