Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gerçekten iyi bir kur yapar ve dikkat ederseniz baya ödem attiriyor

Öğle yemeğini şimdi yiyorum önce planlıyor sonra yiyorum
Sabah 6 da kalkıyorum ne yazık ki
Afiyet olsun balım
Valla 2 haftadır izinliyim en fazla 9 a kadar uyuyabildim. Uykular haram oldu modunda. Onuda söylene söylene hak ettim resmen.
Sabah beri ayaktayım. Onu derle bunu duzelt. Bide disko müziklerine eşlik ediyorum daha 2 bin adım oldu. Akşam yemekli misafirim var.

Aslında gün içinde 10 bin deniyor ya dilimize dolanmış. En azından günlük adimimiz 6 bin olsun demi
Haftada 5 gün 1 saat yürümeyi planlıyorum diğer 1 gün dinlenme 1 gün esneme düşünüyorum bakalım yapabilecekmiyim
Kış geldi şu içmeler azaldı elimden geleni yapacam şimdiye kadar 3 bardak anca içtim 750 ml

Ellerine sağlık canım kaptanımmm

Ben her gün en az 7-8 bin adım atıyorum
Su da en az 2 lt içiyorum

Güzel bir hafta olsun inşallah

Birde siz regl dönemlerindecanim tatlı istiyor yazıyorsunuz gerçekten benimde öyle oldu 1 hafta sürekli tatlı yemek istedim hatta yemek yerine bazen tatlı yedim ondan belki bu kadar hızlı kilo aldim
evet nedense regl öncesi ve reglde ilk 3 gün sadece tatlı, karbonhidrat ve et istiyorum. ilk ikisi de kilo aldırıyor.

Canım hoş geldin evine. Yarışmaya girmek istersen alabiliriz . Mavi takımda bir kişilik yerimiz var. Fotoğrafli bildirim var mı? Yoksa aç karnına bugün veya yarın paylaş canım . Haber bekliyorum senden. Listemizi guncelleyeyim hemen.

canım abine Allah rahmet eylesin kaç yaşında ve neden vefat etti?

sıkı yemişsin olsun verirsin canım.

Canım başınız sağ olsun. Abinin mekanı cennet olsun. Az önce alıntılarda fark ettim.

Canımsın takılıyorum Elhan kaptanım bilir
Sorma koltuk insanı değiştiriyor
Yerim ben seni. İyi ki kaptanlığı aldın. Halimiz bugün harapti gerçi son dakikalarda Akrep bacım imdadımıza yetişti ama onu diğer haftalarda değerlendiririz biliyorum ki bizi zorda birakmaz o...
Beth' i mavi takıma alacağım inşallah. Uzak kalmak yaramıyor bize. Bu cuma programlarımız aradan çıksın ben de geleceğim. Bu şekilde kendime hakim olmuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…