Popüler Konu LenaG ile MasterFit

şu akşam yemeğinden sonra ekstra yemelerimi kessem vericem de ıvır zıvır atıyorum ağzıma
Bende akşam yemeklerini kesince zayıfladım
O süreçte gündüz yedim herseyden önce
Akşam 8den sonra yemedim
1 2 ay sonra 7dem sonra yemedim
Gün içinde hersey yedim
2 3 ay sonra gün içinde yediklerime dikkat edim adim adim böyle böyle kestim akşam yemeleri

Günaydın arkadaşlar
Sonunda evime döndüm
Annemlerdeydim ve çok yoğun geçti
Aslında diyetini bozmaya niyetim yoktu öyle olsaydı baştan yazardım ve katılmazdim yarışmaya ama annemde tartı olmayınca ben de biraz saldım açıkçası hazır yemekler önüme koyulacak dayanamadım

Elhan eğer yarışmaya giremeyeceksem hazırlıkta kalayım. Bugün tartildim ve tam 3 kg almışım 1 haftada niyet ettim 2 haftada bu kiloyu vermeye

Eklentiler

• 20231118_104042.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 20
Birde siz regl dönemlerindecanim tatlı istiyor yazıyorsunuz gerçekten benimde öyle oldu 1 hafta sürekli tatlı yemek istedim hatta yemek yerine bazen tatlı yedim ondan belki bu kadar hızlı kilo aldim

Birde siz regl dönemlerindecanim tatlı istiyor yazıyorsunuz gerçekten benimde öyle oldu 1 hafta sürekli tatlı yemek istedim hatta yemek yerine bazen tatlı yedim ondan belki bu kadar hızlı kilo aldim
Canım düzenin bozulunca direk ödem oluyor. Kilo olsa bile ödem çok olur. Biraz hareket bol sıvı eminim çoğu gidecek. Bu kadar ödem yükluyken sen takımlara alamayiz. Çünkü mavi takıma alırlar. Sende çok kilo verirsin olmaz olmaz.
Takım kaptanı olmak bakış açımı değiştirdi biraz fesatlık var ruhumda

Sakin ve kararlı

Aa sen kırmızı takim kaptanı mi oldun canım hayırlı olsun :) tamam ne derseniz o. Yeter ki kilo vereyim takımlara girmesem de olur

Strateji

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…