Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah şifa versin canım benim çok geçmiş olsun
Hayırlı olsun takımımız kaptanım bilgini bizimle paylastigin için de teşekkürler bugün yapacağım elimde biberiye de var kendi hazir
Elhan hocam uyumuşum. Saat 6 da eşimin diş ağrısı ile güne merhaba dedik. Şimdi ona çorba yapıyorum. Hemen içip doktora geçecek.
Geçmiş olsun canım çok kötü diş ağrısı

Yaparsın canım
Sana böyle bişey lazımdı
Ayy demi cumaya 75 görürüm bu gazla
Maşallah çok güzel afiyet olsun
Elhan hocam uyumuşum. Saat 6 da eşimin diş ağrısı ile güne merhaba dedik. Şimdi ona çorba yapıyorum. Hemen içip doktora geçecek.
Çok geçmiş olsun canım
Günaydın herkese mutlu hafta sonları
Bu hafta takım kaptanları felaket enerjik ve azimli güzel sonuçlar çıkacağına eminim
Hadi inşallah .

Günaydın guzellerim. Eskiden burada bı adet vardı. Günlük su ve spor bildirimi. Yanii eski köyün adetini geri getirdim. Tablo işi zor haberiniz olsun hergun paylaşım bekliyorum. Spor konusunda sıkıntısı olan varmı? Hergun 30 dk egzersiz yaptım yada 6000 adım attım diyemeyecek kimse varmı? Su için de 1.5 lt sınırı koyalim

Ayy demi cumaya 75 görürüm bu gazla

Maşallah çok güzel afiyet olsun

Çok geçmiş olsun canım

Hadi inşallah .

Uyumana sevindim canım.
Eşine geçmiş olsun.
Teşekkürler herkese.gonderdik dişçiye bakalım nasıl gelecek

Çok iyi düşünmüşsün kaptanım

Ellerine sağlık kaptanım. Devamlılığı da getirir bu tablo. Eski köyün adetleri yeni köye fark atabilir bence de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…