Popüler Konu LenaG ile MasterFit

20 yi vermişsin. 17yi de rahat rahat verirsin . önemli olan istikrar zaten . Ben de yaklaşık 10kg verdim ve en az bir 10 kilo daha vermek istiyorum.
Veririz inşallah ya ben diyorum ki kendime 28 senedir yediklerine say =) bunu derkende zayiflayinca neler yesem diye düşünüyorum hahaha =)

Veririz inşallah ya ben diyorum ki kendime 28 senedir yediklerine say =) bunu derkende zayiflayinca neler yesem diye düşünüyorum hahaha =)
Bende öyle dedim hep bu yaşa kadar istediğmizi yedik ve yine yiyeceğiz zaten . Şurda 2-3 ay yemesek ne olur ki . Aynada ki mutluluk buna değer Ben bu sefer artık ne yapıp edip korumak istiyorum . Alması da ,vermeside kolay ama koruması çok zor ondan bu sefer ideal kiloma gelincede koruma diyeti yapmayı planlıyorum.

Evet ben 98 kilodan 62 ye düşmüştüm bekarken. 2 sene korudum manken gibiydim boyum zaten 172 ustu. Bir hamile kaldım işte 125 e kadar geldim =)) en son sumodan halliceydim..

Evet ben 98 kilodan 62 ye düşmüştüm bekarken. 2 sene korudum manken gibiydim boyum zaten 172 ustu. Bir hamile kaldım işte 125 e kadar geldim =)) en son sumodan halliceydim..
Çok tatlısın canım ya . Kendinle ne kadar barışıksın harika Bazen hepimiz sumoya az kala direkten dönüyoruz ben de bekarken 58-59 kiloydum ne güzel hamile olana kadarda korudum ve hamileyken 82 ye çıkıp doğumdan sonra zumba,plates,latin dans,diyet , k.k hepsi bir arada tekrar 59'a düştüm. Onu da 62-63 de sabitleyip bu yıla kadar yine korumuştum ama bu yaz sağlık sorunları vs. Derken birden 82 küsür doğuma girerkenki kiloma ulasmayı başardım hemde bir kaç ay gibi kısa bir sürede
Şükür 2 ayda yaklşk 10 kilo geri gitti . Bir 10 daha gidince yine 62-63 arasüna dönmüş olacağım bakalım. Belki tekrar 59'a da dönmeyi denerim diyede düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…