Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Önceden geceleri uyuyamayan bir blonde ambition blonde ambition vardı. O da artık uyuyor:KK51:
😂 Evet canım benim antidepresanlar anca etki etti bu ay maşallah bu hafta artk 03'lere kalmadan uyuyorum. Ama seni artık geceleri biraz yanlız bırakmaya başladım kusura bakma 😊
Geçen cuma 63.9
Bu hafta. 63.5
Eksi 400 grm
💃💃💃❤️
Elhan Elhan sibel_84 sibel_84 Eki Görüntüle 3336459
😍
Herkesler uyuyor heralde.ben suyumu kahvemi içtim yürüyüşe çıkıyorum eksi.400 ün gidişine bayyy bayyy demek için uzunun zaman dir bu kiloyu gormuyordum bu uğurlamak gereker😍🤪🤪
🥰 Çok güzel maşallah. 1-2 haftaya da orada 62 yazar.
Kizlar ben tuvalete gitmeden tatildim çünkü sonuç genelde değişmiyorsun az önce tuvalet sonrasi tartildim sonuç değişmiş

Cuma 81.20
17.11.2023 Cuma 80.90
Fark -300
😍 70'ler ligine geçmen an meselesi olmuş 🤗 Çok sevindim canım . Hadi fazla bekletme bizi hemen 1-2 hafta içinde gel . 💙

20231117_113635.jpg

sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan
Geçen Cuma: 73.7
Bu Cuma : 73.7
Fark: Yok. Sabit.

Bu haftaki tüm hayallerim suya düştü 🙈😄 Bu gün regle olmam lazım ondandır deyip kendimi avutuyorum. 😅

Elhan Elhan abla beni hazırlığa geçir ya olmuyo bende şuan :hasta: Bebeme meme bıraktırıyom üstüne bide adetim gecikti stresten herhalde gelmek bilmiyo:KK12: 1 2 hafta takılayım kenarda ben yıne dönerim inşallah:kusmuk:
Tamam bitanem. Kendini daha iyi hissedene kadar hazırlığa alalım seni.
Rabbi yessir ve la tü asr...Rabbi temmim bil hayr ...
Allah'ım senin sonsuz olan merhametin ve yardımların olmadan ben bu işi kendi başıma yapamam. Allah'ım tüm hayırlı işlerimi zorlaştırma, kolaylaştır. İlmimi artırarak, yapacağım işlerin bana ve çevreme faydalı olmasını eyle ve işlerimi en hayırlı şekilde sonuçlandır. ' Amin

Gün içinde tekrarla kuzum. Mutlaka faydasını görürsün. ❤️🙏❤️

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 3336511

Geçen hafta 80.800
Bugün 80.300
Fark -500

Elhan Elhan TemelinSafinazi TemelinSafinazi ZincirKirma ZincirKirma

7 ler 2 hafta ertelendi

Yarından itibaren akraba ziyaretinde olacağım, muhtemelen akşamları yemek yerim, yine 7 leri göremem diye düşünüyorum, tabi süprizlere açığım 🥰
😍 70'ler ligine gelmeyi Garantilemiş bir Gezegen görünüyor burada 👏👏👏👏👏
😊 Hadi hemen bu hafta gel . ❤
-1000 olarak hayal et canım. Hafta içi normale döner inşallah 🥰 Sabit tartılar hep umut olur. İyi iyi :rapci:
😍 Ağzın bal yesin denilesi cümle ama az yesin kilo yapmasın😄 teşekkür ederim canım benim normalde olsa niye eksi değil diye ben kesin sinir olurdum ama regle olma günüm geldi . Tam bu gün regle olmam lazım ondan onun şişliği vardır deyip pozitif bakıyorum, umut oluyor. 🥰🌺

Geçen cuma 65.0
Bu cuma 65.5
Fark +500
Üzgünüm.. evde olmak hiç yaramadı bana 😮‍💨 Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Canım.menulerim harika idi. Bu hafta hepimizde bir tutulma var. Haftaya iki katı vereceğinden eminim.
Sana kısa bir mola kuzum. Hem paşayı hem kendini topla da gel.
Tebrikler canım
Elhan Elhan abla beni hazırlığa geçir ya olmuyo bende şuan :hasta: Bebeme meme bıraktırıyom üstüne bide adetim gecikti stresten herhalde gelmek bilmiyo:KK12: 1 2 hafta takılayım kenarda ben yıne dönerim inşallah:kusmuk:
😘😘😘

Eki Görüntüle 3336473 cuma: 59.8
Pazartesi : 60.4
Bugün: 59.6
Fark:-200

Dün 2 kere acile gittim. Çok hastaydım. Akşam serum takıldı ilaçlarımı da geç içtim. Kimse hasta olmasın özellikle anneler. Bir an önce iyileşip çocuklarla ilgilenmek için çabam. Onlarda hasta çünkü. Dün de ağlayıp durdum bu yüzden.
Elhan Elhan TemelinSafinazi TemelinSafinazi
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin 🌹
Muhteşem tebrik ediyorum 😍
Eki Görüntüle 3336511

Geçen hafta 80.800
Bugün 80.300
Fark -500

Elhan Elhan TemelinSafinazi TemelinSafinazi ZincirKirma ZincirKirma

7 ler 2 hafta ertelendi

Yarından itibaren akraba ziyaretinde olacağım, muhtemelen akşamları yemek yerim, yine 7 leri göremem diye düşünüyorum, tabi süprizlere açığım 🥰
Çok güzel eksidesin bence 1 gün dişini sıksan bile 7 yi görürsün ve ondan sonra çok daha iyi motive olursun bence dikkat et 😍
Geçen hafta: 61,90
Bugün: 61,70
Fark: -200
Yüzde: 0,32

TemelinSafinazi TemelinSafinazi
Elhan Elhan

Eki Görüntüle 3336481
Çok güzel tebrik ederim 🥳
Geçen cuma:78.10
Bugün: 78.05
-50 gr
Eksi eksidir haftaya daha iyisi gelir 🥰

Geçen cuma:71.85
Bu cuma. :71.60
Fark. :-250 gram

Neden böyle oldu bende anlamadım. Bu hafta aşırı derecede dikkat etmesem mi diyorum. Vücut bir dinlense mi? Regl öncesi tutulmayi yasiyorum. Benim ki de pazar günü teşrif eder. Ama regl iken de iyi gidiyor kilolarım. Çok kararsız kaldım.

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-17-11-27-44-256_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    Screenshot_2023-11-17-11-27-44-256_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 21
Geçen cuma:71.85
Bu cuma. :71.60
Fark. :-250 gram

Neden böyle oldu bende anlamadım. Bu hafta aşırı derecede dikkat etmesem mi diyorum. Vücut bir dinlense mi? Regl öncesi tutulmayi yasiyorum. Benim ki de pazar günü teşrif eder. Ama regl iken de iyi gidiyor kilolarım. Çok kararsız kaldım.
Sonuç olarak eksidesin tebrikler fakat beslenmeni değiştirmelisin bu hafta bence daha sağlıklı beslenmelisin bazen hiç bişey yemeyerek bile verilmiyor

Geçen cuma:78.10
Bugün: 78.05
-50 gr
Canım sen detaylı kan testi yaptırdın mı?
Hem insülin direnci, kolesterol durumun vs.
Hem de vitamin, mineral değerlerin iyi mi çok önemli kilo vermede ve bunların hepsi normal ise senin çok çok rahat vermen lazım canım metobilizma hızın şuan bizim 2-3 katımız iyi . 20'ler de sadece spor yaparak bile çok rahat verilebiliyor ama dediğim gibi test sonucu+düzenli spor, hareketlilik çok önemli.
Hadi bakalım. Herkes de bir regl öncesi şişkinlik var
Buna ben de dahilim.
:KK43: Bu hafta takımıma katkı sağlayamamış oldum canım kusura bakma. Elimden geleni yaptım ama malesef sabit kaldı. :KK43:

Sonuç olarak eksidesin tebrikler fakat beslenmeni değiştirmelisin bu hafta bence daha sağlıklı beslenmelisin bazen hiç bişey yemeyerek bile verilmiyor
Bende ki eksikliği az çok biliyorum canım. Bu hafta tatildeydim. Ne kadar dikkat edersem edeyim yolculuk beni etkiliyor ve şişkinlik oluyor. WC düzenim bozuluyor. Üstüne bir de regl öncesi olunca bu oldu.
Canım sen detaylı kan testi yaptırdın mı?
Hem insülin direnci, kolesterol durumun vs.
Hem de vitamin, mineral değerlerin iyi mi çok önemli kilo vermede ve bunların hepsi normal ise senin çok çok rahat vermen lazım canım metobilizma hızın şuan bizim 2-3 katımız iyi . 20'ler de sadece spor yaparak bile çok rahat verilebiliyor ama dediğim gibi test sonucu+düzenli spor, hareketlilik çok önemli.

:KK43: Bu hafta takımıma katkı sağlayamamış oldum canım kusura bakma. Elimden geleni yaptım ama malesef sabit kaldı. :KK43:
Sabit kalman iyi canım. Haftaya bu iki kat olarak sana dönecek.

X