Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan TemelinSafinazi TemelinSafinazi

Geçen cuma 83.7
Bugün 82.80
Fark 0,9

IMG_20231117_061546.jpg

ellerine sağlık cancağızım :KK60:

Günaydınlar senin kilo çizelgenin altındada yazılar yok bendede yok düzenledim sildim tekrar yazdım gene çıkmadı.
canım ablamm, ideal kiloda olanların yazısı olmuyormuş diye birşey duymuştum, daha doğrusu birisi de bana öyle söylemişti

Tatlişim ibreniz yeşil olduğundan olabilir. Açiklayacak bir şey yok diyor tablo :KK70:
Siz olmuşsunuz :KK9::KK9:
Anaaaa doğru valla filşiz vardıya oda demişti hatta yeşil olunca yazmaz diye şimdiçaktım durumu :KK8: :KK53: :KK53: Jasminium84 Jasminium84 'de yeşil ibrede ondada yok çünkü

Ay nasıl ferahladımm ay nasıl ferahladım şimdi :KK53::KK53::KK70::KK70:

Harikasın Nergisim ibre aşağılara iniyor ve mutlu oluyoruz . :KK9: :KK68:
Hemde ne mutlu vallahide bu kadar uğraşamam rağmen gram.gram gidiyor aslında 1.5 kilo verilecek kadar zahmet var
Tekrar yaparım ablacım aşkolsun 🥰☕☕️ geçmiş olsun bu arada 🫶🏻
Ayy canım benim sagolasin
Eki Görüntüle 3336473 cuma: 59.8
Pazartesi : 60.4
Bugün: 59.6
Fark:-200

Dün 2 kere acile gittim. Çok hastaydım. Akşam serum takıldı ilaçlarımı da geç içtim. Kimse hasta olmasın özellikle anneler. Bir an önce iyileşip çocuklarla ilgilenmek için çabam. Onlarda hasta çünkü. Dün de ağlayıp durdum bu yüzden.
Elhan Elhan TemelinSafinazi TemelinSafinazi
Geçmiş olsun canım

ellerine sağlık cancağızım :KK60:

canım ablamm, ideal kiloda olanların yazısı olmuyormuş diye birşey duymuştum, daha doğrusu birisi de bana öyle söylemişti
Kurtardık desene şimdi aklıma geldi benimde buradan bir üyede öyle söylemişti :KK54:
Dikkat etmen gereken bir durum olmadığı için olabilir ekürim. Casmin de yeşildeydi baktım tıpkı senin gibi onun da açıklama bölümü yok...:KK31:
Evet yaa onunda aynı,meğerse normal kiloda olduğumuz içinmiş :KK31::KK31:

X