Popüler Konu LenaG ile MasterFit

😂 Evet canım benim antidepresanlar anca etki etti bu ay maşallah bu hafta artk 03'lere kalmadan uyuyorum. Ama seni artık geceleri biraz yanlız bırakmaya başladım kusura bakma 😊

😍

🥰 Çok güzel maşallah. 1-2 haftaya da orada 62 yazar.

😍 70'ler ligine geçmen an meselesi olmuş 🤗 Çok sevindim canım . Hadi fazla bekletme bizi hemen 1-2 hafta içinde gel . 💙
İnşallah 2 . Hafta gelirim diye düşünüyorum 😁😁

Canım sen detaylı kan testi yaptırdın mı?
Hem insülin direnci, kolesterol durumun vs.
Hem de vitamin, mineral değerlerin iyi mi çok önemli kilo vermede ve bunların hepsi normal ise senin çok çok rahat vermen lazım canım metobilizma hızın şuan bizim 2-3 katımız iyi . 20'ler de sadece spor yaparak bile çok rahat verilebiliyor ama dediğim gibi test sonucu+düzenli spor, hareketlilik çok önemli.
Mayıs ayında baktırmıştım her şey gayet iyi dedi doktor ama diyet yapamadım ki blonde bu hafta ben yedim yani biliyordum veremeyeceğimi

=)

Eklentiler

• 20231117_111733.jpg
    20231117_111733.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 30

Eklentiler

• IMG20231117094012.jpg
    IMG20231117094012.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 21
😍 70'ler ligine gelmeyi Garantilemiş bir Gezegen görünüyor burada 👏👏👏👏👏
😊 Hadi hemen bu hafta gel . ❤

😍 Ağzın bal yesin denilesi cümle ama az yesin kilo yapmasın😄 teşekkür ederim canım benim normalde olsa niye eksi değil diye ben kesin sinir olurdum ama regle olma günüm geldi . Tam bu gün regle olmam lazım ondan onun şişliği vardır deyip pozitif bakıyorum, umut oluyor. 🥰🌺
Durumu bildiğim için endişeye gerek yok kuzum. :KK68:
Her şey yolunda biyolojik saat tik tak :KK76:

Mayıs ayında baktırmıştım her şey gayet iyi dedi doktor ama diyet yapamadım ki blonde bu hafta ben yedim yani biliyordum veremeyeceğimi
Genel durum için dedim kuzum. Bu hafta için demedim . Normalde çok rahat ayda 5-6 kilo verebilirsin ondan dedim ama baktırmışsın testlerin iyiymiş zaten . Bundan sonra diyet ve sporunuda düzene koyarsın inşlh. 🙏🏻

X