Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan ben 76,9 geldim. Kuruyemiş abarttım sanırım sabahları 400 Gr almışım :confused: Pazartesiden itibaren daha aktif olurum inşallah tatil olduğu için evde durmuyoruz pek.
Dört yüz gram bir günlük sağlıklı beslenmeye , su miktarını artırmaya bir de hafif yürümeye bakar Ankacim. Endişelenme önlemini al kuzum. :KK60:

Günaydın kızlar akşam.kahveyi kaçırmışım tuhhhh yinede eline sağlık Hayalkuran Hayalkuran teşekkür ayrıca kankam sanada teşekkürler Elhan Elhan Kaptanım kahveler şirketten olmuş 🥰🤩
@sara_28 canım çok geçmiş olsun sanada
Bende 3 gündür anca kendimi topladım bugün daha iyiyim
Tekrar yaparım ablacım aşkolsun 🥰☕☕️ geçmiş olsun bu arada 🫶🏻

Ohhh Allah ne verdiyse :kk77::KK76::KK76:
Afiyet olsun tatlım. :KK60:Belki ki disardayiz :deli:Sabah kahvaltina :KK9::KK9:
Evet kaptanim, disaridaydik, ama artık evdeyiz. Cocuklara ufak bir tatil yaptırdım.
Evet kuzum hemen fark oluyor ama başlayıncada iyi yönde hemen yine fark oluyor. Uzun zamndr düzenli gittiğin için alt yapın olmuş oluyor. 😊 O alttaki kaslarımiz kalıcı ve hızla hemen geri gelisiyor ondan hep yapanlar bıraksakda çok şanslıyız çünkü basladğı an vücut hızla çok güzel oluyor. 😍
Evet umarım, bir an önce toparlarım🙏
Bu tablo çok güzel eline sağlık

20231117_090512.jpg
cuma: 59.8
Pazartesi : 60.4
Bugün: 59.6
Fark:-200

Dün 2 kere acile gittim. Çok hastaydım. Akşam serum takıldı ilaçlarımı da geç içtim. Kimse hasta olmasın özellikle anneler. Bir an önce iyileşip çocuklarla ilgilenmek için çabam. Onlarda hasta çünkü. Dün de ağlayıp durdum bu yüzden.
Elhan Elhan TemelinSafinazi TemelinSafinazi

Eki Görüntüle 3336473 cuma: 59.8
Pazartesi : 60.4
Bugün: 59.6
Fark:-200

Dün 2 kere acile gittim. Çok hastaydım. Akşam serum takıldı ilaçlarımı da geç içtim. Kimse hasta olmasın özellikle anneler. Bir an önce iyileşip çocuklarla ilgilenmek için çabam. Onlarda hasta çünkü. Dün de ağlayıp durdum bu yüzden.
Elhan Elhan TemelinSafinazi TemelinSafinazi
Canım çok geçmiş olsun. :dua:Annelerin en büyük kaygısı çocuklarına bakamamak 🥺Bir an önce iyilesmeni dilerim. ❤️

X