Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kahvaltı: kahve, 1 avuç karışık çiğ kuruyemiş

Öğlen: 1 kase mercimek çorbası, brokoli salatası

Akşam: bir tavuk but, 2 kaşık pilav, bir kaşık meze

Çayın yanında bir parça cezerye. Akşam anneme geldim diyeti bozmıyım dedim anca bu kadar kısabildim ama başka hiç bir şeyin tadına bile bakmadım.

Selam bugünkü menüm
IMG_3760.jpeg IMG_3765.jpeg
Sabah 11.20 2 yk ıspanak 2 yk yoğurt 1 dl ekmek
Akşam 18.10 2 parça fırın tavuk 3 minik patates dilimi yarım soğan salata 2 yk yoğurt

Su 2 yi geçer
2 bardak bitki çayı
Elhan Elhan sibel_84 sibel_84

Ben yarın bildirim yaptıktan sonra bir müddet takımlara girmek istemiyorum kaptanım böyle kıyıdan kıyıdan her akşam menümü yazıp suyumu sporumu yazıp pazartesi ve cuma günü bildirim yapsam olurmu

Elhan Elhan

Yine de şekerli olmuyor mu
Yok canım fazla beklerse sadece inan posası kalıyor.
Selam bugünkü menüm
Eki Görüntüle 3336310 Eki Görüntüle 3336311
Sabah 11.20 2 yk ıspanak 2 yk yoğurt 1 dl ekmek
Akşam 18.10 2 parça fırın tavuk 3 minik patates dilimi yarım soğan salata 2 yk yoğurt

Su 2 yi geçer
2 bardak bitki çayı
Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Afiyet olsun canım. Menü harika
Merhaba kaptanım kaç gündür gelemedim ama rahatsızım dün gecede acillik oldum iğne ilaç derken sabaha karşı eve geldım şimdide çok halsizim
Geçmiş olsun canım. Her zaman söylerim. Önemli olan sağlığınız. Dikkat edin salgınlar yaygınlaştı.

Kış temizliği yaptım üşütmüşüm canım üstüne dünde alerji oldu dudaklarım sişip anjiyo ödem gelişine acile gittim sabaha kadar hastanedeydim neyseki şimdi iyiyim am çok halsizim
Allah'ım geçmiş gitmiş olsun :dua:Şifalar olsun Saracim. Eskiler iç ateş olunca dışa vurur diye. Öyle bir şey mi acaba dudaklar uçuk gibi şisti mi? Bağışıklığın bayağı düşmüş. 🥺 Atom bir çorba acılı limonlu iyi gelirdi.

Ben yarın bildirim yaptıktan sonra bir müddet takımlara girmek istemiyorum kaptanım böyle kıyıdan kıyıdan her akşam menümü yazıp suyumu sporumu yazıp pazartesi ve cuma günü bildirim yapsam olurmu

Elhan Elhan
Olur bitanem hazırlığa alırım seni öyle kontrolüne devam ederiz. :KK68:Tekrar geçmiş olsun.

Kahvaltı 12:00

7 hurma
Çörekotu, zeytinyağı

Akşam 18:00

7 hurma
Çörekotu, zeytinyağı

1,5 lt su
4 kupa çay
3 kupa kahve

Elhan Elhan cumartesi şehir dışına çıkacağım, kaç gün kalırım belli deyil, tartı götürmek istemiyorum, bana da süpriz olsun, diyetimi bozmam mümkün değil, 1 hafta izinli olmak istiyorum 😘

TemelinSafinazi TemelinSafinazi , ZincirKirma ZincirKirma

X