Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar
Dün diyetisyene gittim tekrar 12 günde 4.100 gr vermişim 2.500 gr yağdan gitmiş
Aç gittim bir iki tahlil vermem gerekiyordu onları verdim
Sonra eşim de aynı hastanede diş bölümüne girdi onu beklerken filan fenalaştım biraz çocukların peşinden de koşturunca çok kötü oldum eve zor attım kendimi
Haliyle dün hiç kalkamadım yerimden kan şekerim düşmüş dışardan yedik maalesef bugün de öğlene kadar yattım halsizlik var bir de üstüne regl oldum benim kafa iyice sersem oldu
Kendime gelince de evi toparladım bu saat ettim telefonu yeni alabildim elime hala bile sersemlik var
Elhan

çok geçmiş olsun kaptanım

Ben ona hiç dikkat etmiyorum canım ya. Ben düzenli yapmıyorum daha doğrusu. Aklıma geldikçe haftada iki üç anca olur
Ben çok dikkat ederim canım. Bu bitki çalarının uzun vade içilmesi çok zararlı. 15+15 toplam 30 kez içmiş olunca tamamen bıraktm ben bu yıl asla içmem. Uzun vade öyle ara ara ve sürekli içmek bağırsaklar ve sindirim sisteminin çalışmasını bozuyor. Bağırsak temmeliğine sebep oluyor. Sonra onları içmeyince wc'ye çıkamamak gibi sorunlar yaşıyor insanlar. Çok dikkat ettiğm için Wc sorunum hiç olmadı şükür. Bağırsak tembelliği başlamaması için bitki çaylarını aylarca içmemek gerekli. uzun haftalarca ara verip Vucudu dinlendirmek çok önemli
Çok geçmiş olsun canım aman dikkat et sağlık her şeyden daha önemli.

Geçmiş olsun canım
Canım diyetisyene giderken nerdeyse her hafta yeşilçay vardı benim listelerimde belki oradan kalma alışkanlıktır. Hiç dikkat etmem. Şunu şu hafta içtim bunu da bu hafta içeyim diye.

Geçmiş olsun canım

Canım diyetisyene giderken nerdeyse her hafta yeşilçay vardı benim listelerimde belki oradan kalma alışkanlıktır. Hiç dikkat etmem. Şunu şu hafta içtim bunu da bu hafta içeyim diye.
Sen bilirsin canım nasıl için rahat ediyorsa. Benim diyetisyenim bunlara çok önem veren biri ve o şekilde ayarlatıyor. Ben regle tarihim gibi ajandaya not ediyorum kolay oluyor.
Dr. Pier Dukanın öneriside böyle anlatğm gibiydi ama bu dukan birası ,kayısı çayı, ödem çayları karışımı vs. Gibi şeyler için geçerli.

İçinde başka hiç bir şey olmadan tek başına içilen yeşil çay içmek başka zaten onu sade olarak hergün 1-2 fincan içebilirsin diyorlar.

İnşallah o da iyidir
İyi değilmiş kuzum. Gizli şeker( diyabet) ve kolesterol var. Haftaya bir tahlil daha yapılacak. Önceki tahlilin de yüksek oluşu doktorun dikkatini çekti. Tedavi uygulayalım dedi. Gizli şeker için bol yürüyüş yap porsiyonlarini küçült aç gez dedi. D vitamini eksikliği için ilaç yazdı. Sanırım bundan dolayı kilo vermekte zorlanıyorum. Diğer değerler normal.
HanimKelesimiGetir Jasminium84 blonde ambition sibel_84 Hayalkuran başka kim sormuştu hatırlayamadım.

Aaa çok güzel yaparım ve bayılarak yerim bana mücveri hatırlatıyor, hem de siyez unu ile yaptım.

Elhan ben tam kimseyi tanımadığım için pek muhabetlere dahil olmuyorum zamanla inşallah yoksa sürekli bakıyorum begeni yapıyorum ama sıkıntı olmaz demi böyle az yazmam vs.
Harikasın dombilicim. Estağfurullah artık sen de bizim diyet ailemizin bir uyesisin. İlk sayfaya seni de etiketledim.
Sıkıntı olmaz tabi ki.En azından ceee deyip gitmedin.

geçmiş olsun biriciğim

beslenmene çok dikkat etmen ve eğer kullanıyorsan sigarayı bırakman gerekiyor cancağızım

porsiyonları küçültmen önemli ama aç gezmek garip geldi, çünkü bu sefer de şekerin düşme riski var. önemli olan şekeri dengede tutabilmek. gerçi tabii vardır bi bildiği doktorun.

benim rahmetli abim de tip 1 diyabetti, onun daha farklıydı tabii ama aç kalması da fazla yemesi de sıkıntılıydı

insülin değerine bakmışlar mı? onda nedir durum?

Çok güzel vermişsin, yağdan gitmesi müthiş
Rahatsızlığın için çok geçmiş olsun canım, daha iyi olmanı dilerim

Ne güzel fırsat bulduğunda ölçü verirsen ben de yaparım. Damak tadına güveniyorum.
Tabi tarifi vereyim ama ölçü pek yok kafama göre takılıyorum.

3 ince pırasa
1 kabak
1 küçücük minnacık patates
Biraz peynir
Biraz yoğurt
Maydanoz
Zeytinyağı
Siyez unu
Tuz ve kabartma tozu

Pırasaları ince ince kes kabak ve mini minnacık patatesi rendele, kalan malzemeleri karıştır ver fırına misssss.

Ah kuzum benim giden yağlara sevinecektim ki kan şekerinin düşmesini öğrendim. Bu çok tehlikeli . Geçmiş olsun. 12 günde yeni kiloya vucutun uyum sağlaması zor geldi sanırım. Dört kilo az değil neredeyse bir ayda verilen bir kayıp . Ne gerekiyorsa yap kuzum çok dikkat et kendine.

Elhan ben tam kimseyi tanımadığım için pek muhabetlere dahil olmuyorum zamanla inşallah yoksa sürekli bakıyorum begeni yapıyorum ama sıkıntı olmaz demi böyle az yazmam vs.
Sen vakıf olduğun konuya balıklama dalabilirsin canım, böylelikle muhabbet olur, iyi olur

Araştırma hastanesi ancak bu kadar ilgilenir bitanem. Biraz detaylı bir şey istesen ukala muamelesi görüyorsun. Haşimato muyum dediğime göre TSH mutlaka bakmaliydi ama tam kan tahlilinde yoktu.
Eki Görüntüle 3335525 Kirmizi olarak görülen gizli şekermiş. Sporla geçer dediğine göre fazla bir değer değil..

Öğlen olmayan TSH eklenmiş pardon kuzum...

Bu da kolesterol seviyem...
İnsülin direncini iki hafta sonra sorarım...

aştırma hastanesi ancak bu kadar ilgilenir bitanem. Biraz detaylı bir şey istesen ukala muamelesi görüyorsun. Haşimato muyum dediğime göre TSH mutlaka bakmaliydi ama tam kan tahlilinde yoktu.
evet hba1c değerine bakılmış, değer prediyabet diye de tabir edilen gizli şeker doğru canım ama evet çok korkulacak bir değer değil endişe etme

eşim de bi glukoz açlık bir de insülin açlık diye iki farklı şeye bakılmış da o yüzden sordum

tsh için de sağlık ocakları bile bakıyor bildiğim kadarıyla bir de orada dene şansını istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…