Popüler Konu LenaG ile MasterFit

seviyorum seni

Hayırlısıyla bebeğini al kucağına sende gidersin son zamnalr çok iyidin hele o ip atlamalar yokmu örnek alıyordum seni
Heee kizzz hamiş oldugumu bilmeden bile atlıyordum iyi birsey olmadı ama bakk neler ettim yani neler içtim rabbim tutturdu yoksa kızımda dukan birasından sonra kopuyodu herşey

Sağol canım benimm

Heee kizzz hamiş oldugumu bilmeden bile atlıyordum iyi birsey olmadı ama bakk neler ettim yani neler içtim rabbim tutturdu yoksa kızımda dukan birasından sonra kopuyodu herşey

Sağol canım benimm
Evet canım Allah korudu tutundu yiyecek ekmeği varsa ne yaparsan yap olur allahin izniyle

Spora başladım sonunda bu ikinci gün gerci 30 dk hafif egzersizler yapiyorum
Yoğun bir gün olacak yürüyüş de eklerim akşama kadar

Sabah kahvaltım yoğurtlu Ananaslı içecek
Yarında bu şekilde kahvaltı düşünüyorum
Akşama protein kaçamak olmayacak gibi

Eklentiler

• Screenshot_20231113-121826_Samsung Health.jpg
    158,6 KB · Görüntüleme: 25
Yok kizzz ideal kilo 58 dii ama 2 ci bebe daha sabırsız çıktı 65 kiloyken geldi hatta 55tr düşünüyodum ben bebe yapmayı rahat rahat yiyryim 66 ya kadar diye hahaha
Oy yerim ben sağlıklı beslenmeye devam kilo vermekten ziyade sağlıklı beslenme için bence sayfada kal canım bol bol sebze protein c vitamini şeklinde devam

Oy yerim ben sağlıklı beslenmeye devam kilo vermekten ziyade sağlıklı beslenme için bence sayfada kal canım bol bol sebze protein c vitamini şeklinde devam
Öyle canım da busıra yapamıyorum diyet kızımıda emziriyorum hala hemen bırakamıyorum psikolojisi bozulur yavas yavas halletmeye calışıyorum o emince bende anında acıkıyorum sekerim düşüyo

Ozzybal
FitVenus
gezegenfeza
Mehfam
Hayalkuran
s i d e l y a
ZincirKirma
Keira-
Jasminium84

KIZLARRRR TOPLANINNNNN

ANLAŞILAN HAFTA SONU HEPİMİZ ŞEYTANA UYMUŞUZ

Bugün kendimize güzel bir söz verelim sadece cumaya odaklanmayalım uzun vadeli düşünelim bu işin sonunda mutlu olacağımız günleri düşünerek sözler verelim

Bundan sonra sizlerden güzel menüler bekliyorum
Spor yapamayanlarımız gün içinde hareketli de olur suyumuzu içersek
Canımız çok tatlı çekerse yerine sağlıklı alternatifler tüketirsek özellikle cuma gününe eksi gelmek kaçınılmaz olur bence
Beslenmenizi diyet olarak değil yaşam şekli olarak düşünün kendinizi çok kasmayın kilo vermek için değil de sağlıklı olacağım diye düşünün

Lütfen benim için değil kendiniz için çabalayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…