Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Screenshot_2023-11-13-12-36-36-102-edit_com.opera.browser.jpg
IMG_3732.jpeg
Kaptanlarimizin bildirimleri. Pazartesi avantajını -200 farkla sibel_84 sibel_84 kaptanimiz kazandı. Tebrikler kaptanım. 😘 Tablomuz paylasildiktan sonra transferini gerçekleştirebilirsin. Şu anda eksik bildirimlerimiz var bekliyorum.🥰

Ozzybal Ozzybal
FitVenus FitVenus
@gezegenfeza
Mehfam Mehfam
Hayalkuran Hayalkuran
@s i d e l y a
ZincirKirma ZincirKirma
@Ruveyda-
Jasminium84 Jasminium84

KIZLARRRR TOPLANINNNNN :duduk:

ANLAŞILAN HAFTA SONU HEPİMİZ ŞEYTANA UYMUŞUZ 😬

Bugün kendimize güzel bir söz verelim sadece cumaya odaklanmayalım uzun vadeli düşünelim bu işin sonunda mutlu olacağımız günleri düşünerek sözler verelim 🙏

Bundan sonra sizlerden güzel menüler bekliyorum 🙏
Spor yapamayanlarımız gün içinde hareketli de olur suyumuzu içersek
Canımız çok tatlı çekerse yerine sağlıklı alternatifler tüketirsek özellikle cuma gününe eksi gelmek kaçınılmaz olur bence 👏🏻
Beslenmenizi diyet olarak değil yaşam şekli olarak düşünün kendinizi çok kasmayın kilo vermek için değil de sağlıklı olacağım diye düşünün 🥰

Lütfen benim için değil kendiniz için çabalayın 🌹
Aslında çok güzel hafif bir hafta geçirdim ama bu gün nasıl artı oldu bilemedim. Yediğim de sadece azıcık ekmek😑

Canım hayatimizin kriz dönemleri olabiliyor. Eşine çok geçmiş olsun. :dua:
Akşam yarın için hazırlık yap. Dolapta yemeğin hep olsun. Tavuk haşla , sebze at fırına , kaynamış nohut bakliyat olabilir. Bu dönemleri kolaylıkla atlatmani dilerim. :KK60:
Tamam abla bugün tavuk yapacağım Allah izin verirse dikkatli beslenmeye çalışacağım 😘
Bence +100 hiçbir şey sakin umudunu kaybetme tatlışım. :KK60:
canım ablam motive edici konuşmalarını seviyorum 🫶🏻

Ozzybal Ozzybal
FitVenus FitVenus
@gezegenfeza
Mehfam Mehfam
Hayalkuran Hayalkuran
@s i d e l y a
ZincirKirma ZincirKirma
@Ruveyda-
Jasminium84 Jasminium84

Bugün kendimize güzel bir söz verelim sadece cumaya odaklanmayalım uzun vadeli düşünelim bu işin sonunda mutlu olacağımız günleri düşünerek sözler verelim 🙏

Canımız çok tatlı çekerse yerine sağlıklı alternatifler tüketirsek özellikle cuma gününe eksi gelmek kaçınılmaz olur bence 👏🏻
Beslenmenizi diyet olarak değil yaşam şekli olarak düşünün kendinizi çok kasmayın kilo vermek için değil de sağlıklı olacağım diye düşünün 🥰

Tamamdir kaptan bu hafta cuma muhteşem olacak

Bnde öyleydim emzirince şekerim dusuyor içim geçiyordu.
Hazır yemek yapan olsa hemen yemek yersin meyve Çerez oh mis
Öyle canım da busıra yapamıyorum diyet kızımıda emziriyorum hala hemen bırakamıyorum psikolojisi bozulur yavas yavas halletmeye calışıyorum o emince bende anında acıkıyorum sekerim düşüyo

Heee kizzz hamiş oldugumu bilmeden bile atlıyordum iyi birsey olmadı ama bakk neler ettim yani neler içtim rabbim tutturdu yoksa kızımda dukan birasından sonra kopuyodu herşey

Sağol canım benimm
bak ben sana ne anlatacağım, annem rahmetli abime hamileyken 9 ay sırtüstü yatmış, o kadar ki 9 ay boyunca saçını yattığı yerde babaannem yıkar vücudunu ıslak bezle silermiş, çünkü kalktığı anda kanaması olurmuş :KK43:

neyse şükürler olsun sağlıkla doğumunu yapmış ama aradan bir sene geçmeden bana hamile kalmış :110:

dolayısıyla çok korkmuş aynı şeyleri yaşayacağı için o yüzden beni aldırmak istemiş, ama o zamanki doktoru ben prensip olarak 2. çocuğu almıyorum deyince eee bi de küçük yerde yaşıyorlar başka doktora da güvenemediğinden kendi kendine beni düşürmeye karar vermiş :KK70:

neler mi yapmamış bunun için, halılar silkelemiş, koltuklar kaldırmış, atlamış zıplamış velhasıl kelam bana birşey olmamış, annem hep der inadın taaa karnımdayken belliydi diye :KK70:

yiyecek ekmeği olan geliyor bu dünyaya :KK200:

sen de sağlıcakla al kucağına inşallah :anne::KK60:

Ozzybal Ozzybal
FitVenus FitVenus
@gezegenfeza
Mehfam Mehfam
Hayalkuran Hayalkuran
@s i d e l y a
ZincirKirma ZincirKirma
@Ruveyda-
Jasminium84 Jasminium84

kaptanımmm o iş bizde için rahat olsun, cumaya bomba gibi geliyoruz :KK76::halay:

Ablacım 61.200 çıktım
61.9 cuma
61.2 pztesi😍
TemelinSafinazi TemelinSafinazi geç kaldım çzür dilerim misafir gelcekmiş son dk oldu biraz etrafı toplucam diye saate bakmamışım
vaaaayyyyyy, ne güzel bir eksi, arayı açtın tebriklerrrr :nazar::KK76::KK60:

bak ben sana ne anlatacağım, annem rahmetli abime hamileyken 9 ay sırtüstü yatmış, o kadar ki 9 ay boyunca saçını yattığı yerde babaannem yıkar vücudunu ıslak bezle silermiş, çünkü kalktığı anda kanaması olurmuş :KK43:

neyse şükürler olsun sağlıkla doğumunu yapmış ama aradan bir sene geçmeden bana hamile kalmış :110:

dolayısıyla çok korkmuş aynı şeyleri yaşayacağı için o yüzden beni aldırmak istemiş, ama o zamanki doktoru ben prensip olarak 2. çocuğu almıyorum deyince eee bi de küçük yerde yaşıyorlar başka doktora da güvenemediğinden kendi kendine beni düşürmeye karar vermiş :KK70:

neler mi yapmamış bunun için, halılar silkelemiş, koltuklar kaldırmış, atlamış zıplamış velhasıl kelam bana birşey olmamış, annem hep der inadın taaa karnımdayken belliydi diye :KK70:

yiyecek ekmeği olan geliyor bu dünyaya :KK200:

sen de sağlıcakla al kucağına inşallah :anne::KK60:

kaptanımmm o iş bizde için rahat olsun, cumaya bomba gibi geliyoruz :KK76::halay:

vaaaayyyyyy, ne güzel bir eksi, arayı açtın tebriklerrrr :nazar::KK76::KK60:
Hahaha uzuleyimmi güleyimmi bilemedim kizzz kadın daha o çileyi çekmek istememiş 🤣 ama senin inadın iyiki inadın tutmuş 🥰

Çok özür dilerim kaptanım. Dün gece herkes biliyor diye hatırlatmadim , kaptanlar özelden paylasacakti tartı bildirimini. :confused:
Sabit geldiğin için sevindim. sibel_84 sibel_84 sen sevinme tamam mı :KK51:
Ben niye sevineyim ki :63::63:
sibel_84 sibel_84 onunla hesabımız kapanmadı henüz kaptanım daha bunun cuması var 😂
Hesaplasalim. Ben hazırım :cool::cool:
Eki Görüntüle 3334211
Eki Görüntüle 3334212
Kaptanlarimizin bildirimleri. Pazartesi avantajını -200 farkla sibel_84 sibel_84 kaptanimiz kazandı. Tebrikler kaptanım. 😘 Tablomuz paylasildiktan sonra transferini gerçekleştirebilirsin. Şu anda eksik bildirimlerimiz var bekliyorum.🥰
Sizd n haber bekliyorum Sümela'nın tepesindeEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Hahaha uzuleyimmi güleyimmi bilemedim kizzz kadın daha o çileyi çekmek istememiş 🤣 ama senin inadın iyiki inadın tutmuş 🥰
:KK36:

gül ay güll, gülesin diye anlattım çünkü ben çok eğleniyorum, arada anneme kapris yapmak istediğimde iyi koz oluyor bana :KK70:

yazık çok üzülüyor o zamanlar böyle düşündüğü için ama ona nasıl kızarım, yazık o kadar zorluğun üstesinden gelmiş aynı şeyi yaşayacağım korkusundan neye uğradığını şaşırmıştır :KK17:

:KK36:

gül ay güll, gülesin diye anlattım çünkü ben çok eğleniyorum, arada anneme kapris yapmak istediğimde iyi koz oluyor bana :KK70:

yazık çok üzülüyor o zamanlar böyle düşündüğü için ama ona nasıl kızarım, yazık o kadar zorluğun üstesinden gelmiş aynı şeyi yaşayacağım korkusundan neye uğradığını şaşırmıştır :KK17:
Yaaaa bende cok cektim ağrılarımda 3ay annem de demisti bidaha nasil yapacaksın çok cektin ozaman demisti ama ilkinden cok daha iyiyim yani cidden

Yaaaa bende cok cektim ağrılarımda 3ay annem de demisti bidaha nasil yapacaksın çok cektin ozaman demisti ama ilkinden cok daha iyiyim yani cidden
maşallah canımm, inşallah çok çok daha kolaylıkla geçirirsin hamileliğini :nazar::dua:

ben de ilk kızımı 14 saat sanci sonrası kucağıma alabilmiştim o yüzden 2. kızımın doğumuna ağlayarak girdim, çünkü çok korkuyordum ilk kızım da çok ama çok sancı çekmiştim ama 2. kızımı 3 saat 45 dakika sonra aldım kucağıma hem de ilkine kıyasla çok az bir sancıyla :nazar::KK36:

X