Popüler Konu LenaG ile MasterFit

11 Kasım Cumartesi

10.00
1 tk pekmez
1 su bardağı portakal suyu

17.30
4 yk pilav
4 yk kuru fasülye
1 kase yoğurt
2 salatalık

Su: 2 lt

12 Kasım Pazar
Bu gün epey düzensiz oldu açılışta olduğum için, ikramlıklardan atıştırdım

15.30-18.00 arası
6-7 sarma
Yarım dilim börek
3 küçük elmalı kurabiye
1 avuç patlamış mısır

20.00
3 mandalina

Su: 1 lt

TemelinSafinazi
Elhan

Aminnnnn kuzum yaaa birde hepsi yiyip de almayanlardan olunca

Vallahi helalll olsun yapana ne.guzel benlik degil hic

3 adet di tatlim ama arkadaş kendi yapmis ebat büyüktü 4 diyelim biz ona
Benim arkadaşlarin çoğu da seninkiler gibi yiyip kilo almayanlardan Gençler takılıyor hep peşime auramin cazibesine karşı koyamiyorlar demek ki. Torun torba sahibi arkadaşların çoğu il dişlarinda .
Dört profiterol iyi niyetli görünmüyor kuzum. Bugün için bir şey yapamayız ama cumaya kadar sen halledersin güveniyorum o yüzden.

Maalesef aynı durum bende de oluyor kesintisiz uyumadığımız için güzel yağ yakamıyoruz bence
Evet bencede sütümü kesmeye calısıyorum şimdide doktor ilaç verdi kesılse bırakır belkı benm bebe emmeyi de uykusu duzenlenır dıye bı umut ugrasıyom

Ay sende demi bendensin benim arkadaşlarım hep genç bana diyorlar sen nasıl annane babaannesin bizden gencsin derler ama o hain Profiterol artı yaptı tabiiki

Sabitlik candır Harikaliklar sonra gelecek inşallah
haftasonlarım genellikle bi tık daha rahat geçiyor can kaptanım, ailemle birlikte sofraya oturduğumuz, birlikte zaman geçirdiğimiz tek günler bugünler olduğu için biraz salıyorum kendimi

ama haftaiçi daha dikkatli gidiyorum, cumaya eksiye geçeceğim inşallah

Uzaktan eğitimle enerciiiiii de verelim tatlım ya ...hayat zaten zor, tatlı sözcükler , güzel duygular bedava
Hep güzellikler, iyilikler içinde kal canım casminim.
seninn enerciii hepimize yeter maşallah

di mi yaaa, hayat yeterince zorlayıcı ve yorucu zaten, henüz bedavayken güzellikler, sonuna kadar kullanalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…