Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dün akşam çok yedim
Yazdıklarımın dışında 7 tane kuru pasta yedim kaptanimdan korkarak yazıyorum
Tatilde annemlere geldim çocuklarla
Burada evdeki düzenim olmasa da yine de çok dikkat edicem
Bazı günler ablamlarla buluşuruz belki biraz kaçamak yaparım ama genel olarak dikkatli olmaya gayret edicem.

Bugün yediklerim
Sabah 1 kaşarlı salamli sandvic
1 bardak çay
2 kare bitter çikolata

Öğlen
Yarım porsiyon pırasa yemeği pirincsiz
1 porsiyon tavuk tava
2 dilim ekmek

Ara
Eti lifalif kuruyemisli

Akşam ablam davet etti karbonhidratlardan az alırım ama evde yiyecegimden fazla yerim sanırım

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Neyse Cook uykum var biraz uyuyayım :uykucu:

sabah kalktığımdan bu yana başım ağrıyor. ağrı kesici içtim halâ geçmesini bekliyorum :işsiz:

şimdi yaptım içtim canım 😘 ama bu biraz da diştendi. sol taraftaki büyük dişim sorunlu benim. kanalları düzgün değil. o yüzden kanal tedavisi sonuç vermedi. birkaç yıla bir dolgu değiştiriyorum. şimdi ağrıyor. bu sefer uzun sürerse gidip çektireceğim.
dişin ağrısı başa vurdu yani.
Çok geçmiş olsun canım

Dün akşam çok yedim
Yazdıklarımın dışında 7 tane kuru pasta yedim kaptanimdan korkarak yazıyorum
Tatilde annemlere geldim çocuklarla
Burada evdeki düzenim olmasa da yine de çok dikkat edicem
Bazı günler ablamlarla buluşuruz belki biraz kaçamak yaparım ama genel olarak dikkatli olmaya gayret edicem.

Bugün yediklerim
Sabah 1 kaşarlı salamli sandvic
1 bardak çay
2 kare bitter çikolata

Öğlen
Yarım porsiyon pırasa yemeği pirincsiz
1 porsiyon tavuk tava
2 dilim ekmek

Ara
Eti lifalif kuruyemisli

Akşam ablam davet etti karbonhidratlardan az alırım ama evde yiyecegimden fazla yerim sanırım

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Neyse Cook uykum var biraz uyuyayım :uykucu:
Akşamki yiyeceklerinde şeytana uyarsan beni etiketleme datlim :KK14:
Şimdilik afiyet olsun. :KK60:Dunku yedi kuru pasta çok ama o_Oonu düşün çok dikkatli ol lütfen.

Çok amin 🙏🏻 60'ları heyecanla bekliyorum.🤗 Bunu okumak bile çok güzel. 💐 desteğin için teşekkür ederim.

🙏🏻❤ En güzel yaşlarındasın ve bunun tadını sağlıkla, mutlu,huzurlu ve doya doya çıkarmanı gönülden isteyip,diliyorum. Her şey temiz ve iyi sonuçlu olarak çıksın. 🙏🏻 Bundan sonra sağlıklı olan ve ideal kilosuna gelmiş olan yeni bedeninle hayatın tadını çıkar.

🙏🏻💐🤗 Tünaydın hocam İzmirde tatlı bir yağmur var. Bu havalarda hep içim derin bir huzur dolar . Yağmuru çok severim. Kahvemi yaptım ve camın kenarında bu miss havanın tadını çıkarıyorum. 🥰
:kahve:🌧🌈🏞🌧
Yağmurlu havalar en sevdiğim :KK68:
Benim içimi de sevinç kaplar. Çayım kahvem yanında bir de tuzlu cigdemim varsa benden iyisi yok :21:Tadini çıkar yerime de :KK60:Afiyet olsun.

sabah kalktığımdan bu yana başım ağrıyor. ağrı kesici içtim halâ geçmesini bekliyorum :işsiz:
Fulyacim geçen hafta üst üste ben de baş agrisiyla uyandım geç saatlere kadar telefona baktim ondandır dedim bir iki gün saat 21.00 gibi bırakıp denedim yine oldu. Havalardan mi yıldızlardan mi neden bilmiyorum çoğu kişi aynı şeyi söylüyor. Geçmiş olsun. Ben hap almadan geciremedim . :KK51:

Bu haftadan bismillah deyip başlayalım canım.
Takımlara girme günü cuma günü . Pazartesi sadece bildirim yapıyoruz. Birde değişim günü diyeyim üyeler arasında.
Buranın çok eski bir üyesi olduğum için kuralları biliyorum kaptanım 😉 ben henüz takımlara girmeye hazır olmadığım için pazartesi günü tartılıp karar veririm demek istemiştim ama olsun senin motivenle erkenden takımda oldum teşekkür ederim 🥰😘

Fulyacim geçen hafta üst üste ben de baş agrisiyla uyandım geç saatlere kadar telefona baktim ondandır dedim bir iki gün saat 21.00 gibi bırakıp denedim yine oldu. Havalardan mi yıldızlardan mi neden bilmiyorum çoğu kişi aynı şeyi söylüyor. Geçmiş olsun. Ben hap almadan geciremedim . :KK51:
Geçen hafta iki gün benimde başım çok ağrıdı hatta mide bulantısı eşlik etti ben kan şekerimin düştüğünden şüpheleniyorum çünkü bir iki tane tatlı bisküvi yiyince geçti 🤔

Geçen hafta iki gün benimde başım çok ağrıdı hatta mide bulantısı eşlik etti ben kan şekerimin düştüğünden şüpheleniyorum çünkü bir iki tane tatlı bisküvi yiyince geçti 🤔
Geçmiş olsun saracim. Baş ağrısı direkt mideye etki ediyor. O esnada limon bile yesen olurdu bisküvi sonrası canın başka şeyler istemedi mi...bende öyle etki ediyor..🥺

Menü
Sabah 10.30
1, 5dilim ekmek
Bal kaymak
Yumurta
Domates salatalık
3 çatal karışık kızartma

Ara 16.30
3 kaşık aşure
3 lokmalık çikolata

Akşam 18.30
Balık
Salata
Yeşillik
Haşlanmış Patates

Bugün regl ilk günü. Çok tatlı çekiyor canım. Aşure iyi geldi. Ama sevmediğim için daha yemem. Akşamı da böyle atlayacağım inşallah.

TemelinSafinazi TemelinSafinazi Elhan Elhan

Menü
Sabah 10.30
1, 5dilim ekmek
Bal kaymak
Yumurta
Domates salatalık
3 çatal karışık kızartma

Ara 16.30
3 kaşık aşure
3 lokmalık çikolata

Akşam 18.30
Balık
Salata
Yeşillik
Haşlanmış Patates

Bugün regl ilk günü. Çok tatlı çekiyor canım. Aşure iyi geldi. Ama sevmediğim için daha yemem. Akşamı da böyle atlayacağım inşallah.

TemelinSafinazi TemelinSafinazi Elhan Elhan
Afiyet olsun Characim. Akşamdan önce tatlı şeyler tercihin yerinde olmuş. Menun gayet güzel. :KK68:

X