Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu haftadan bismillah deyip başlayalım canım.
Takımlara girme günü cuma günü . Pazartesi sadece bildirim yapıyoruz. Birde değişim günü diyeyim üyeler arasında.

Jasminium84 üzülerek seni de veriyorum kırmızı takıma. Eşitlemek için
Olsun kaptanım hiç sorun değil bol şans

Ellerine sağlık kaptanım

En kısa sürede Keira- nın yanına geçmeliyim

Hayırlı olsun kaptanlığın eminim ki şahane kaptanlık yapacaksın

Şansımız bol olsun

Ellerine sağlık kaptanım

Günaydin
Musmutlu hafta sonlarııı

Mr a giricem az sonra. Dualarınız iyi dlekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum
Çok geçmiş olsun canım

Saracim bir an önce tartı bildirimi yapmanı ümit ediyorum.

Abovvvv.bu nasıl kaptan yahu canımızı alacak yalnız ben bugün acayip yedim pazartesi eksi gelemezsem canımı okur

Bak kaptansin tartı olmadan olmaz o iş

Bana sarıl :)

Hadi sonra da 60lara ineceksin insallah
Çok amin 60'ları heyecanla bekliyorum. Bunu okumak bile çok güzel. desteğin için teşekkür ederim.
Günaydin
Musmutlu hafta sonlarııı

Mr a giricem az sonra. Dualarınız iyi dlekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum
❤ En güzel yaşlarındasın ve bunun tadını sağlıkla, mutlu,huzurlu ve doya doya çıkarmanı gönülden isteyip,diliyorum. Her şey temiz ve iyi sonuçlu olarak çıksın. Bundan sonra sağlıklı olan ve ideal kilosuna gelmiş olan yeni bedeninle hayatın tadını çıkar.
Günaydın güzelliklerle dolu huzurlu bir güne uyanmanizi dilerim.
Tünaydın hocam İzmirde tatlı bir yağmur var. Bu havalarda hep içim derin bir huzur dolar . Yağmuru çok severim. Kahvemi yaptım ve camın kenarında bu miss havanın tadını çıkarıyorum.
🌧🏞🌧

Günaydin
Musmutlu hafta sonlarııı

Okudum güzel geçmiş çok gecmiş olsun tekrar
Canım hayırdır inşallah. Karın ağrısı mi var oğlunun? Sebebi ne ki?

Termemiz çıksın sonuçların inşallah
Bilmiyoruz canim bağırsak dugumlenmesi vardı şükür o çözüldü ama bugünde agrisi devam ediyor Dr.lar enfeksiyon kaynaklı olabilir dedi

Geçmiş olsun canim.Benim genellikle kahve içmedim zamanlarda ağırır.
şimdi yaptım içtim canım ama bu biraz da diştendi. sol taraftaki büyük dişim sorunlu benim. kanalları düzgün değil. o yüzden kanal tedavisi sonuç vermedi. birkaç yıla bir dolgu değiştiriyorum. şimdi ağrıyor. bu sefer uzun sürerse gidip çektireceğim.
dişin ağrısı başa vurdu yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…