Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan abla yarın takıma girmek istiyorum sabah tartılır kilomu paylaşırım 😍
Hazırlıkta degilmişsin gibi hissediyorum niyeyse ...:olamaz:
Hayalcim kayınpeder nasıl oldu? Pankreas iltihabı ile ilgili bir gelişme var mı? Aslında hep soracağım bugünlerde kafa biraz bulanık benim...🥺🥺

Kahvaltı : 2 dilim tambuğdaydan yapılmış tost

Ara : kahve, 1ceviz, 1elma

Akşam : 1 büyük kase salata, 1 kase yarmalı çorba

Beth18 Beth18 Elhan Elhan @Ozzybal

Bu hafta çok yoğun karbonhidrat krizim ve açlık hissim oldu malesef ondan menülerim eskiye göre böyle daha dolu dolu oldu.
Önümüzdeki hafta yemeyelim tatlım . :KK5:
Bir taraflarda bir eksiklik var demek ki bazen canımız çekiyor. :KK60:

Hazırlıkta degilmişsin gibi hissediyorum niyeyse ...:olamaz:
Hayalcim kayınpeder nasıl oldu? Pankreas iltihabı ile ilgili bir gelişme var mı? Aslında hep soracağım bugünlerde kafa biraz bulanık benim...🥺🥺
İyi abla hastaneden çıktı iyi cok şükür. Bende yazıdıgımı görüp yazmadın diye üzüldüm ya 🥺

9 kasım perşembe

08.30
americano
bir adet hurma

12.10
bir kase tavuk suyu çorba
shinitzel(yağsız)
salata

14.00
sade soda
Türk kahvesi

19.00
4 adet köfte
3 yk zeytinyağlı barbunya
3 yk patates salatası

Elhan Elhan
Afiyet olsun rakibem :)
Hocam iki menü mu yazdın?
Yok canım 1 taneydi. 2 dilim tam buğday ekmeğinden diye yazmıştım zaten. Evet 🙏🏻 Amin uyurum inşlh .
Tamam. Amin canım.
9 Kasım
12.00 Karatay kahvaltısı
13.00 Kahve
17.00 Üç kabak sote üzeri yoğurtlu , on bademli
Yarım litre Dukan
İki litre su
yazarhanim35 yazarhanim35
Ever bak 2 tane afiyet olsun

İyi abla hastaneden çıktı iyi cok şükür. Bende yazıdıgımı görüp yazmadın diye üzüldüm ya 🥺
Olur mu bitanem seni uzdugum için üzüldüm. Hatirlattigin için çok teşekkür ederim. Dua grupları , başka da yazdığım konular da var , ayrıca bizim sayfadan çok etiket oluyor. Arada kaybettiklerim oluyor bugun sana denk geldi :oops:
Hastane gidip gelmeleri hasta yakınları için zordur çok şükür babanız da iyiymiş. Allah sağlık versin eski güzel günlerine dönsün. Tekrar geçmiş olsun. :KK60::dua:

Bugün tartilmayi unuttum canım. Ucundan ben de ümit ediyorum. :KK60: Artı gelirsem de şaşırmam ama gelmesin :dua:
Menülerin çok güzeldi canım. Bence mutlaka güzel bir eksi gelecek . Seni direk 6'lara geçirecek şekilde gelmezse de , bir sonra ki hafta 6'larda olacağını garantileyecek şekilde güzel bir eksi gelecek ben eminim. 🥰
Önümüzdeki hafta yemeyelim tatlım . :KK5:
Bir taraflarda bir eksiklik var demek ki bazen canımız çekiyor. :KK60:
Evet önce ki haftalar karbonhidratı hep fazla fazla kıstım. Pirinç ,bulgur vs. Hiç olmadı menülerde hem onların uzun vadede etkisi hem de reglemin yaklaşması beni baya zorladı canım ondan yarın tartı sonrası kendime bulgur için izin vereceğim. Bu cuma , cumartesi biraz karbonhidrata izin verp bir vücüdu rahatlatayım sonra ki cumaya kadar da dengelerim zaten diye düşünüyorum bakalım ne olacak.

Olur mu bitanem seni uzdugum için üzüldüm. Hatirlattigin için çok teşekkür ederim. Dua grupları , başka da yazdığım konular da var , ayrıca bizim sayfadan çok etiket oluyor. Arada kaybettiklerim oluyor bugun sana denk geldi :oops:
Hastane gidip gelmeleri hasta yakınları için zordur çok şükür babanız da iyiymiş. Allah sağlık versin eski güzel günlerine dönsün. Tekrar geçmiş olsun. :KK60::dua:
Evet canım ablacım etiket çok olunca gözden kaçabilir 😍🥰 evet evet abla hasta yakını olmak zor suan iyi ama çok şükür 🙏🏼 teşekkür ederim 😘😘

Bende geç yatıp 04:30 da kalkıp 1 saat sonra tekrar yatıyorum
8 de tekrar yatıyorum
Akşam hem kahve içiyorum, hem burayı okuyorum, bardak, telefon elimden düşecekti, gözlerim kapanıyordu. Bıraktım, biraz kestirdim, kalkıp devam ettim 😃
Bugün dua ediyorum nolur yatayım da sabah şiş olmayayım. Yoksa odemim oluyor

Sevgili Kaptanlarim ve değerli yarışmacıları cuma bildirimlerimizi 13.00' e kadar fotoğrafli tarih ve nick belirterek paylaşım yapmanizi rica ederim. Bol eksili bir sabaha uyanmaniz dileğiyle hepinize iyi geceler dilerim. :KK36: :KK36:

❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️
Masterfit Yarışması 90. Etap03.1110.11FarkYüzde
Kırmızı Takım
yazarhanim35 yazarhanim35 KAPTAN77.3
@Efenin_Annesi95.1
@Chara-60.7
gezegenfeza gezegenfeza 81.1
@Akrrep77.2
@kayipdunya81.35
sibel_84 sibel_84 TRANSFER72.45
@Ozzybal74.75
@menekse_kokusu65.9
Elhan Elhan 70.6
Mavi Takim
Beth18 Beth18 KAPTAN66.3
@flziso64.6
@Aomine Daiki68.55
@Nergis 3564.1
@Mucizemsn63.45
@Mthn8381.9
blonde ambition blonde ambition 74.4
@TemelinSafinazi68.35
@Ysmnondr84.1
@sudansebep62.225
@s i d e l y a TRANSFER66.75
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
Hayalkuran Hayalkuran 76.8
@Tutku4483.7
@Jou65.0
@Jasminium8463.0
60kiloyum 60kiloyum 91.1
@sara_28107.0
@hzlsel102.0
@Anka77.5
Mehfam Mehfam 85.65
Ben bildirimimi yapıp hastaneye kaçacağım kontrolüm var yarın ne zaman gelirim bilemiyorum

X