Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dün tek öğün olunca bugün dolu dolu geçti 🙈 kahvaltı tabağım bu şekildeydi ama zeytinleri ve domatesin yarısını yiyemedim. Ekstra mandalina ve bir dilim cezerye yedim.
Akşamda tabağı bitirdim ve annem sağolsun irmik helvası yapmıştı 2 kaşık da ondan yemiş bulundum ve günü bitirdim. Spor yapamıyorum bu ara ama eklemeye çalışacağım. Su 2 litrenin altına hiç düşmez.
Elhan Elhan Beth18 Beth18

Eklentiler

• IMG_2180.jpeg
    IMG_2180.jpeg
    207,2 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_2181.jpeg
    IMG_2181.jpeg
    193,9 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_2182.jpeg
    IMG_2182.jpeg
    94,1 KB · Görüntüleme: 34
flziso flziso filizim diyet sufle tarifleri var canım unsuz,şekersiz hem çok lezzetli 😋 hem de diyetin bozulmamış olur. Ölçü ,oran vs. Unuttum şimdi kuzu eskiden yapıyordum. Googleye yaz bak çıkar.😊
Amelimi koreltmez o benim kız 🤣🤣 böyle bol caklitli dominosun varya ondan aserirmis gbi istiyom 🤣🤣

Dün tek öğün olunca bugün dolu dolu geçti 🙈 kahvaltı tabağım bu şekildeydi ama zeytinleri ve domatesin yarısını yiyemedim. Ekstra mandalina ve bir dilim cezerye yedim.
Akşamda tabağı bitirdim ve annem sağolsun irmik helvası yapmıştı 2 kaşık da ondan yemiş bulundum ve günü bitirdim. Spor yapamıyorum bu ara ama eklemeye çalışacağım. Su 2 litrenin altına hiç düşmez.
Harika bir menü bildirimi afiyet olsun Mucizem. :KK19: irmik helvası olmasa da yemesek ağzım sulandı da :bicak:

He he tamam yeriz :KK48::KK48:
ye kuzum bi sey olmaz hatta yarin da yiyebilirsiniz :KK66:
Beni seçmişsiniz sanırım ama olay nedir bilemiyorum 🤭 sizi yormak istemem ama kısaca ne yapacağımızı söyler misiniz
Hoş geldin Elhan hocam anlatmış yine de takıldığı yerlerde sorabilirsin
Ellerine sağlık kaptanım. Okulda olmana rağmen takimlarin kurulmasına katkı sağladın. :KK68: :KK60:Fedakarligin için ayrıca teşekkürler. Ben de pazardan yeni geldim biraz mesajlara bakayım dedim dinlenirken.. Gerekli ayarlamayı yaparım tablo oluştururken. :super:
Ya böyle Kaptan olunca birazcık heyecanlanıyorum hemen hızlıca bitsin istedim Çünkü cocuklara yetişmem gerekiyordu
Mavi takımın maviş şirinesisin mucizem. Bir şey yapmana gerek yok kaptaninin disiplin şekline göre ayak uydurursun takımına :KK60:
Günlük menunu yaz kaptanın Beth18 Beth18 ve beni alta etiketle. Başarılar seninle olsun canım 😘
Teşekkür ederim Erhan Hocam
Haftamız kilo vererek geçsin insalllaaaah herkese bol eksiler dilerim 🫶
Beth18 Beth18 hayirli olsun kaptanim sizede 🙏
İnşallah canım çok az değilim de karşı tarafı sevindirmeyelim
Eline sağlık kaptanım😍
@Efenin_Annesi canım yüzdelerimiz kapışmış🤩
Kaptanım kaybettik ama olsun önemli olan kilo vermek çok tebrik ederim Çok güzel bir kaptanlık yaptın
Öğlen arkadaşları kırmayayım dedim hamburger yedik yanında da bilerek bir şey içmedim ki çok artı yapmasın bana diye ama o hamburger benim mideme oturdu adeta 🤦🏼‍♀️ Biraz önce kus Allah kus öldüm 🤦🏼‍♀️
Geçmiş olsun ama Yemişken yeseydin kusmasaydın keşke �nşallah şu anda iyisindir
Allah'ım sana geliyorum ama burada karbonhidrat yok nasıl doyacaksın yoksa Yoğurdun altında mı sakladın
3 kasım cuma

08.30

Sade americano

12.30

Hamburger

14.00

Sade Türk kahvesi

20.00

Sade soda

Sade Türk kahvesi

Su:2.5 lt -3 e tamamlarım

Beth18 Beth18 Elhan Elhan
Rakibem bu kadar az gelmez biraz daha ye lütfen
Menüm

Sabah
Yarım simit
3 zeytin

Ogle
Salatalık
Kahve
Soda

Akşam
4 kaşık taze fasulye
4 kaşık Bulgur pilavi
Bollllll salata

Su 3 u bulur
Afiyet bal şeker olsun
O hem de helvanın üstünde fındıklar :rolleyes: :rolleyes:

Menüm

Sabah
Yarım simit
3 zeytin

Ogle
Salatalık
Kahve
Soda

Akşam
4 kaşık taze fasulye
4 kaşık Bulgur pilavi
Bollllll salata

Su 3 u bulur
Afiyet olsun canım 😘 Hiç cuma menüsüne benzemiyor ben de tabak tabak bulgur bekliyordum :63:dört kaşıkmış . Bulmuşken yeseydin ya bol bol :KK53:domatesli mi , şehriyeli mi :rolleyes:

Şimdi mavi takımın gülleri ne yapıyoruz yemiyoruz Anlaşıldı mı yemiyoruz:sopa::sopa::sopa: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: özellikle karbonhidratlı çok lezzetli olan şeyleri yemiyoruz ama brokolidir yeşilliktir hepsini bol bol yiyebilirsiniz Ben avokado da aldım onu da yiyebilirsiniz:kk77::KK15::KK15::KK15::KK15:
Pazar alışverişini kendime göre yapıyorum kaptanım . Karbonhidrati bugün dışında inşallah görmeyeceksin çok çok amin :dua::dua:

Şimdi mavi takımın gülleri ne yapıyoruz yemiyoruz Anlaşıldı mı yemiyoruz:sopa::sopa::sopa: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: özellikle karbonhidratlı çok lezzetli olan şeyleri yemiyoruz ama brokolidir yeşilliktir hepsini bol bol yiyebilirsiniz Ben avokado da aldım onu da yiyebilirsiniz:kk77::KK15::KK15::KK15::KK15:
Kaptanım aksam yemegini fazla kaçırdım ama toparlarım şimdiden soylim 🥹 ekmek fazla yedim 1 kilo veririm bu haftada diye düşünüyorum inşallah 🫣

İşte bundan toplu kaçamağın önüne geçmek için ,kaçamakları fotolamamak iyi fikir 🤣🤣🤣

koşarken yeee :dondurma::KK6::-)
Koşarken seni düşünüp sufle gomecem 🤣 aslında 4 gündür dağıtım merkezinde ama getirmiyor namussuzlar sinirlerim atti sikayet yagdırdım sikayet var sitesine 🤪 araçları dolsun diye vanda bekletiyolar ayarlarim bozuldu kilo vermemi istemiolar sanırım 🤣🤣

Koşarken seni düşünüp sufle gomecem 🤣 aslında 4 gündür dağıtım merkezinde ama getirmiyor namussuzlar sinirlerim atti sikayet yagdırdım sikayet var sitesine 🤪 araçları dolsun diye vanda bekletiyolar ayarlarim bozuldu kilo vermemi istemiolar sanırım 🤣🤣
Dört günlük sufle yenir mi 🥺 nasıl bir sufle ki acaba 🙄 aseren bir hatun olsan nolacakti ayıp değil mi kınıyorum bu kargo şirketini :KK62:

X