Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah yut akşam muhteşem etki ediyor 😊🫶
Tamamdır 🤩 filizzz sınav sorularından bana da kopyaa ver🤣🤣🤣unutmaa ben Manuel alacam sanırım 🤪 hem arabahi yeni aldık Manuel hem otomatik alırsan sadece onu kullana biliyormussun.
Cuma günü galibiyetimize en etkili yüzdeyle gelmek için en büyük çabayı göstereceğim inşallah 😁
Hadii bakalım hırsı ve azimli takımın var yazarhanim35 yazarhanim35 kaptanim🫡🫡

Akşam yemeğim kaptanım :kk77:
Elhan Elhan
yazarhanim35 yazarhanim35

20231103_174606.jpg

Yarına güzel bir kahvaltıyla hem kendimi hemde kocamı şimartim bari:KK9::KK48:

Kaptım bu bilgiyi😚😚

Seninde eline sağlık kaptanım 🤩

HEPBIRLIKTE TAKIMLARIMIZI COK COK GUZEL İDARE ETTIK RELAX VE RAHAT BİR HAFTAYDI TEKRAR EŞ OLMAK ISTERIM AKREBIM :KK60:
Relaksliktan mayiştim resmen :KK14:
Bugün yine defter elimde hesap kitap yaparken eşim başımda pis pis gülüyordu hani birakiyordun , ben biliyordum zaten diyor bı de :KK53: çok şükür bugünümüze tatlım. :KK19:cok cok güzel gunlerimiz olsun. :dua:

Arkadan biri attı beni havuza kuzucum Allah'tan iyi kötü yüzme biliyorum. :-)
Kim itti kısmını şimdilik geçiyorum :KK62:
Seninle yarışa devam diyorum. :KK5:buldun aç garibani kaçırma tabi :KK14:
Kıyamam ben sana kankim bosver yüzmeyi filan cirpin yeter 😀😀😀 ne yapayım tek seni gözüme kestirdim ağır ağır sağlam adım atan🫠🤪🤪
Süperr afiyet olsun canım

Kursun sitesindeki sınavlara giriyorum o önerdiğim uygulama sayesinde hepsini çözüyorum kesin geçerim gbi geliyor bana sorular farketmiyor oto Manuel hepsi aynı soruyu soruyor canım
Tamamdır 🤩 filizzz sınav sorularından bana da kopyaa ver🤣🤣🤣unutmaa ben Manuel alacam sanırım 🤪 hem arabahi yeni aldık Manuel hem otomatik alırsan sadece onu kullana biliyormussun.

Hadii bakalım hırsı ve azimli takımın var yazarhanim35 yazarhanim35 kaptanim🫡🫡

X