Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah görüciiiiz canım

İncirde aldırdım canım. Kayısı çayının yanına da incir atıyorum

Bu ikinci günüm canım

Yok canım yarindan itibaren başlarım

Evet canım
Bana niye sanki bir haftadır yapıyorsun gibi geldi ki Bende diyorum maşllah bu nasıl bu kadar dayanabiliyor sıkılmıyor ben 3 günden fazla yapamamştım demek ki ben herşeyi hurma gibi görmeye başlamışım artık.

Elhan ben yarın tartı bildirimi yapıp bu hafta hazırlık listesine geçeyim. menülerimi istediğim gibi diyete uygun toparlayamadım. o yüzden mutsuzum. takımlardaki arkadaşların menüleri güzel, benim ki bol karbolu. yarın da kaç çıkarım hiç bilmiyorum tartıya çıkmadım.

Ay buraya ekliyorum diye farklı Bi gruba eklemişim ya ben bu menüyü rezillik
Elhan Ellssa
Canim uyumaya odaklanmasan mesela uyku zamanında Bi dizi açsan onu seyrederken belki uykun gelir
Bende oturayım üzüleyim adam bana yazmıyor diye muhtemelen bu süreçte aldatılmışım kızlar
Ya canim sonrakilere de okudum bu adam zaten seni haketmiyor muş O ne öyle ya Instagram'dan silmek ne demek
11:00
2 dilim ekmek
Peynir Zeytin salatalık
Şekersiz çay
14:00
1 dilim kek
Şekersiz kahve
18:00
1 kepçe domates çorbası
1 küçük poğaca
Elhan
Kek mi poğaça mı Yarın cuma aşko
Menüm:

Dukan ıçeği+ 1 saat spor.

19:00 = 1 kase tarçınlı yoğurda 7hurma+3ceviz

Canım hiç bir şey istemedi ondan yiyemedim hatta ilk kez kahve bile içemedim malesef.
Ay çok az yemişsin canim ya takma kafana bi seyler mi takiyosun
Uyumak kilo vermekte çok etkili ben 10 saat uyuduğumda gece uykusu olacak ama eğer akşam yemek yemediysem -1 kg geliyorum canım uykun düzene girince inşallah daha çok eksi olur
İyiym sorun yok abla Buda olmadıysa nasip değilmiş daha 29 yaşındayım eminim daha iyisi beni bulacak
Ay gerçekten sinir olduk adama
Bu arada hurmanın kilosu da az para değilmiş. Adam isyan etmekte hakli
Şaka değil ya 360 TL den aldım
Nutella ekmek

Eklentiler

• 20231102_124756.jpg
    120,9 KB · Görüntüleme: 32
Algıda seçicilik canım.bende hep hurmalari görüyorum nedense
Afiyet olsun yarın kaç kilo vereceksin çok merak ediyorum
Bende merak ediyorum.
Elhan abla bende bu hafta hazırlık bölümüne geçmek istiyorum izin verirsen
Kayınbabamı hastaneye aldılar biraz düzenim bozulacak gibi sürekli gel git yapıcaz nasıl beslenirim bilmiyorum
Geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin.

Bitti bile diyemeyecek ergen bir arkadaşımızmış. Hayır içimi dökemediğime yanarım arkadaş avukat şöyle bir içimi döksem hakaret davası açar muhtemelen

Ay açlıktan ölcem hala tartıda artidayim
Bari bu açlığa eksi geleyim daha rahat uyurdum
Hem de 1 kg artidayim
Erken uyusam belki 1kg gider ve sabit kalmış olurum en azından ama essek ben yemek yerken tutmiyorum ki boğazımı olacağı bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…