Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan abla hayırlı olsun 😘💐 tebrik ederim ☺️❤️
@zipzip Elif nerde nasılsıniz herkes iyi mi
Hoş geldin Simaycim :KK60: :KK200:
Teşekkür ederim canım. Darbe yaptım sayfayı ele geçirdim. :KK53:
Elif kaptan iş insanı oldu çalışıyor uzun zamandır. Şu an İstanbul'da Boğaz' da muhtemelen sevdicegiyle kahve yudumluyordur . Zipzip- Zipzip- keyifli saatler. :KK68:
Sen nasılsın iyi misin bitanem. :KK60:

Afiyet olsun kaptanım güzel seçim hurma yoğurt. :KK9:
Saol ablacım bencede perşembeye yakışır bir sistem😚😚
Offf yine döktürmüşsün valla yarın kaç verdin çok merak ediyorum kaptanım afiyet olsun 🤤🤤
Bende merak ediyorum reglim de geldi gelmek üzere ama :rolleyes: :deli:
Rica etsem ilk sayfadaki kuralları okuyup beğendim atarsanız görüldü olarak kabul edeceğim kizlar. :KK68: Etiketlemiştim hepinizi. :KK51:
Ablacım beğendim ama doğru yerimi bilemedim

IMG_20231102_112137.jpg
Perşembe kahvaltısı :süslü:
Ellssa Ellssa blonde ambition blonde ambition Efenin_Annesi Efenin_Annesi
❤️💙❤️💙

Ay en sinir olduğum şey ya. Benim eşim de öyle biraz. Tartışırız o ya da ben haklı olurum farketmez sessiz kalır. Sonra ben konuşmak zorunda kalırım tutamam kendimi ve hep ben barisirim asla kus duramam
Bizde aynı 😔
Ben küstüm, gelip gönlümü alacağına o da küsüyor, en son yine ben konuşuyorum 😔

Tam isabet tatlım :super:Kurallari bilmiyordum dememen için senet aldım senden :KK48:
Aykırı bir yarışmacının ben abla ama 🤣🤣🤣 idare et
İçin rahat olsun tatlimm :KK14:
Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim sağ gösterip sol dan darbe gelir bence 🤣
Bayılıyorum fotograf çekenlere ve kadraji güzel ayarlayanlara bende fotoğraf çekmekten cekilmekten çok hoslanirim😚 çok uzattım sanada günaydın cnm

20231102_112839.jpg

Kızlar kargom gelmişken sizede fotografini çekip atmak istedim ben bu ekmekleri kullanmaya başladım 10 15 gündür o kadar güzeller ki tokluk hissi müthiş incecik dilimleri ama 1 tanesi bile kahvaltı için yeterli geliyor almak denemk isteyen olursa diye paylaşayım dedim✨✨✨

X