Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaa ben de kinoa alayım da yapayim bari çok canim çekti ama cuma akşamına falan yarın baya kasmam lazım minoa şişirir falan risk almiim :KK66:

O ne yaa bomba olmus:kk77: Peki kabağı 2 kat mi yaptın dedin yoksa ben mi yanlış anladım

:dondurma::dondurma::dondurma: görüntü yine her zamanki gibi muhteşem Ellerine sağlık canım Peki sen ikiz çocuklarla bu tabaklari nasıl hazırlıyorsun ikizlerin kaç yaşında?

En yakın zamanda yapacağım Teşekkür ederim tarif için

Öyleymiş Evet canım ama evde leblebi yoktu Ben de hurma ve yoğurt yerine Evdekilerden yedim bir buçuk gün yapmış oldum Hurma diyetini

Eneeee canım sen de mi başladın hurma diyetine bakalım kaç gün yapabileceksin Afiyet olsun

Granola çok tatlı gelmiyor mu sana bana çok tatlı geldiği için bir kere aldım bir daha almadım Afiyet olsun

Canım Tek öğün beslenmeye mi geçtin Afiyet olsun ve Geçmiş olsun
Teşekkür ederim canım istemedi kuzum sadece

😍 muhteşem çıkartmaz inşallah çıkartırsada canın sağ olsun 🩷

Afiyet olsun cnm😙

🤩 harikaydı çok beğendim dene mutlaka

Oh yarasın bol eksi getirsin sana kuzum ❤️❤️

Afiyet olsun ⭐

😁😁😁😁

Eski sağlığına bir an evvel kavuşmanı diliyorum cnm menun çok güzel afiyet olsun🧡

🤩🤩 afiyetler olsunnn kaptanimm

Saol cnm bnm toparlanmaya başladılar şükür 🤲

Onlarla beraber 🤣🤣 2 kat evet cnm yerken pişmanlık sıfır isterse bi dilim daha kat ye %100 sağlıklı ve kalorisi düşük bir öğün ki bayıldım favorim😉🥰❤️
Teşekkür ederim canım 🙏

Kıyamam yaa çok kötü uyuyamamak
Evet canım öyle malesef 3 aydır böyle oldu : (
Afiyet olsun mutfak ikizim. :KK74: Muhteşem seçimlerden oluşmuş güzel bir menü :KK9:
2 Kasım Benim Menüm
11.00 Omlet, maydanoz, domates, salatalik , peynir , zeytin, ceviz
17.00 Fırın karışık sebze ( karnabahar, kereviz , havuç, kabak , üzerine sarımsaklı yoğurt
Saat hatırlamıyorum bir mandalina
Dukan birası
Su
@Akrrep
Sağol canım senin menün de yine çok güzel

X