Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet evet
Öyle mi dersin kaptanım tamam o zaman pırasa yapıp yiyem
Pırasa yap kuzum 1 tabak koy yanına yoğurt bak her zaman sebzenin yanında yoğurt ayran yada kefir tüket etin balığın tavuğun yanında salata uygun olanı buymuş yada cacık yap seversen güzelde sunum neydi ilk önce gözümüzü sonra midemizi doyurcaz

Nisan a2023 de 75 kiloya kadar indim hatta 73 u bile gördüm Eylül de tatilden bir döndüm baktim 85 kiloyum ve suan 82 kiloyum Eylül ve ekim bitti bende 3 kilo gitti yani iki ayda 3 kilo Elhan hesap kitap isine girme diyorsun ama rakamlar yalan soylemez
ayda 2 kilo bile degil bu gidisle kisin kilolari tekrar alacagim birakma noktasindayim

Bugün karnabahar yiyeceğim bakalım yarın ne olacak

Canım yeni yeni motivasyon kazanıyorsun geçmişi unut bir kere. Ayda iki kilo çok sağlıklı yıl içinde ayda bir kilo versek 12 kilo ediyor. İki yılda 24 kilo. Acele etmeye gerek var mı ...

Canım yeni yeni motivasyon kazanıyorsun geçmişi unut bir kere. Ayda iki kilo çok sağlıklı yıl içinde ayda bir kilo versek 12 kilo ediyor. İki yılda 24 kilo. Acele etmeye gerek var mı ...
Acele işe şeytan karışır yavaştan minik adımlarla yoluna devam et ZincirKirma

Benim kimseyle sorunum yok abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…