Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mutlu yıllar canım. Filiz de çok hanım bir kız onunla sohbet etmekte hep çok güzeldi. İkinizide tanıdığıma memnun oldum . Yeni yaşının güzel şeyler getirmesini dilerim.
Gelinim benm elimden su içti ondan hanımlığı benden bulaştı  çok teşekkür ediyorum canım brnde çok memnun oldum sevdim seni

Bak hala yanlis yapıyorsun. Suçlamıyorum seni davranışlarının nelere yol açtığını anlatıyorum. Olayın çıkış noktasına bak. Tekrar mi yazayım şimdi. Ben sana karşı değişmedim. Sana ne zaman cevap vermedim bilmiyorum ki aklım basimda mi benim cirpindigimi görmedin mi...ne yerdeyim ne gokteyim ...Yaşadığımız olaylar beni herkesten çok üzdü bunu daha nasıl anlatabilirim. Kimseye git deme gibi bir çirkinliği yapacak birisi değilim bunu bilmen lazımdı.

Az çok bir tahminim var topigi kapatacaksın yada yönetimi zipzip ile konuştun durumun gidişatını bildiridin. Ama bu bizi üzer eğer böyle birseyse. 1 kisi yüzünden emeklerimizin çöpe gitmesini istemem .
Sayfayı ele geçirme planlarım vardı. Şimdi hepinizi çıtır çıtır yiyeceğim. Ne birisi hepimiz suçluyuz susan da suçlu konuşan da...

Gorumcecim canım gorumcecim akrepin kiz olanın huyu suyu güzelde(sendenoturubiliyorum) beni gaza getirip 2 erkek bebeyi akrep yaptırdın erkek versiyonu hakkında görüşlerim olumsuz cagnimmm gorumcecim Yeni yaşın hep benli olması dileklerimle iyiki varsin ve iyiki benim gorumcecimsin seviyorum seni mucks Ysmnondr

Zipzip ideal kilosuna ulaşınca gruptan mı attınız
Burada hiçbir şey olmadıysa da bir şeyler olmuş kesin ama çok yorum var. Çözmem sanırım imkansız.

Dimi dimi akrepler hep yanlış anlaşılıyor bence çok tatlıyız mükemmel gbı bişeyiz erkeğide iyi kız bana benziyo oğluşlarım bence nice sizli yaşlarım olsun inşallah gelincikim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…