Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Efenin_Annesi Efenin_Annesi

200 gr siyez unu
30 gr oda sıcaklığında tereyağ
30 gr zeytinyağ
100 gr ekşi maya
60 gr yoğurt (sulu kısmından)
1 silme tk tuz
1 tatlı kaşığı sirke
10 gr esmer şeker
1/2 bardak çekirdek karışımı (kabak+ayçekirdeği)

bunu iyice yoğurup 1 saat beklettim. sonra iki yağlı kağıt arasında merdaneyle açtım. pizza silindiriyle kesip fırında 180 derecede 20 dk pişiriyoruz. soğuyor. soğuyunca kesik yerlerin üzerinden tekrar geçip 175 derecede bir 10 daha pişpişiriyoruz
Ekledim notlarıma kuzum😚
Bütün darginliklar , kırgınlıklar unutulup gitsin tatlım. :dua::KK200::dua:
Yazarla o işi çoktan hallettik ablacım 🥰
Sevgili arkadaşlar minik bir sürprizim var sizlere :işsiz:
23.59' da açıklayacağım.
👀 bekliyorum

Kimseyle ortam gerilmesin diye bir daha diyologum olmayacak . Sadece tek bu sözüm ilk ve son kez yazacağım. Kim durduk yere beni üzüp sonra da yeterince üzebilmişimdir artık oohh bir neşelenebilirim diye duygulara girebilecek kadar kalbi kötüleşmişse onu tüm kalbimle Allaha havale ettim. Bunun için aynı şekil hakaret vari cevaplar vermedim kimseye çünkü ben haklı kalayım ki benim gücüm kısıtlı, gücü sınırsız olan benim hakkımı arasin. 🙏🏻 Bunu yapanları Tüm kalbimle affetmiyor ve vicdan rahatsızlığı çekip ,canı yanan beni hatırlasın bunu diliyorum. İyi olmayı başara bilenlere iyi geceler olsun.
Yeterince uzebilmisimdir egosuna kapilacak yada bunu akla getirecek en son kisiyimdir . Allaha havale etmek beddua etmektir. Şükür ki beddua etme gibi bir alışkanlığa sahip değilim. Sanada iyi geceler.

Hic öyle düşüncelerede kapılmadım şükür kii öyle bi huyum yoktur uzamasın diye daha fazla kalbimiz kırilmasın diye yorumlamak istememiştim sanada iyi geceler olsun 💜
Canım farkında mısın olay nerelere geldi? Böyle mi bitmeliydi. Hepimizin birbirimiz üzerinde hakkı var. Bu kadar kolay mı aylardir belki yıllardır süren dostluğu üç dört cümleyle bitirmek...Sen çocuğuna bilmediğin bir şeyi kullandırmak istemeyebilirsin kimse seni bu tavrında haksız bulmaz. Blondun ettiği tavsiye de yanlış değil. Bizim kaç tane özel doktorla muhabbetimiz oldu? Sadece bir tavsiyede bulundu. Ona karşı tavrını hiç hoş bulmadım ki seni bacım kadar seviyorum, o kadar değiştin ki son zamanlarda tanıyamaz hale geldim. Kullandığın kelimeler doğru değildi. Bir konuda biri bir şeyler biliyorsa ihtiyacın kadar faydalanirsin bu ilmi paylasmaktir. Az önceki blondun paylaşımında da biraz incindim ama bunu güzel bir dille ifade edebilirim direkt ona cephe almak bana bir şey kazandırmaz bir dost kaybettirir sadece. Abla olarak minnak bir hakkım varsa beni anlamaya çalış son zamanlarda beni iyice yordunuz. 🥺

Canım farkında mısın olay nerelere geldi? Böyle mi bitmeliydi. Hepimizin birbirimiz üzerinde hakkı var. Bu kadar kolay mı aylardir belki yıllardır süren dostluğu üç dört cümleyle bitirmek...Sen çocuğuna bilmediğin bir şeyi kullandırmak istemeyebilirsin kimse seni bu tavrında haksız bulmaz. Blondun ettiği tavsiye de yanlış değil. Bizim kaç tane özel doktorla muhabbetimiz oldu? Sadece bir tavsiyede bulundu. Ona karşı tavrını hiç hoş bulmadım ki seni bacım kadar seviyorum, o kadar değiştin ki son zamanlarda tanıyamaz hale geldim. Kullandığın kelimeler doğru değildi. Bir konuda biri bir şeyler biliyorsa ihtiyacın kadar faydalanirsin bu ilmi paylasmaktir. Az önceki blondun paylaşımında da biraz incindim ama bunu güzel bir dille ifade edebilirim direkt ona cephe almak bana bir şey kazandırmaz bir dost kaybettirir sadece. Abla olarak minnak bir hakkım varsa beni anlamaya çalış son zamanlarda beni iyice yordunuz. 🥺
Abla suçlusu benmi oldum benim yüzümden mi oldu öyle yansıttıysamda peki özür dilerim nediyim yanii ben birsey demedim ki sende bana karşı çok degiştin bendr seni tanıyamadım cok uzgünüm gunlerdir sustum seninde bana cvp vermediklerin var dı birsey dedimmi uzgünüm gercekten pekii yinede güzellikle cvp verdim ama kötü oldum bende yansıtıyosam burda uğramıyim hakında hayırlısı olsun umarım gonlünuzce olsun❤️

X