Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dimi dimi akrepler hep yanlış anlaşılıyor bence çok tatlıyız mükemmel gbı bişeyiz:KK59::cool: erkeğide iyi kız bana benziyo oğluşlarım bence :KK53: nice sizli yaşlarım olsun inşallah gelincikim:KK60::KK37:
Erkek versiyonun dedigim dediği çok fena 🤣 sana benzemesi epey güzelde huyları beni benden alıyorlar 🤣

Gelinim benm elimden su içti ondan hanımlığı benden bulaştı :ıslık:  çok teşekkür ediyorum canım brnde çok memnun oldum sevdim seni :KK37:

Tesekkur ederim 😊🙏 hislerimiz karşılıklı sekerim

Gorumcecim canım gorumcecim akrepin kiz olanın huyu suyu güzelde(sendenoturubiliyorum) beni gaza getirip 2 erkek bebeyi akrep yaptırdın erkek versiyonu hakkında görüşlerim olumsuz cagnimmm gorumcecim 🤣 Yeni yaşın hep benli olması dileklerimle iyiki varsin ve iyiki benim gorumcecimsin seviyorum seni mucks 😘 Ysmnondr Ysmnondr
🥰 Bayılıyorum size hep böyle kalın . ❤
Hiç görümcem olmadı . İlerde olursa böyle olalım inşlh 🙏🏻

🥰 Bayılıyorum size hep böyle kalın . ❤
Hiç görümcem olmadı . İlerde olursa böyle olalım inşlh 🙏🏻
Bende 4 tane görünce var boy boy inanki bu gelin yine şanslı tek ben varım:KK70:gerçi onlarla da kankayım ben aynı böyle sanırım keramet bende ahahaaha:KK70: azcık çatlakım ben:KK53: allah gönlüne göre versin inşallah canım:KK60:

Allahııım doğumgününde gülmekten katılarak ölen ilk kişi olcam sanırım :KK70:
Bugün ikinci kişiye kahkaha attırmışım doğum gününde. 😂
Penguene söylediğimi size de söyleyeyim o halde.
Bu kahkaha da benden size doğum günü hediyesi olsun.
Size de nice yaşlara o zaman.🥰

Bende 4 tane görünce var boy boy inanki bu gelin yine şanslı tek ben varım:KK70:gerçi onlarla da kankayım ben aynı böyle sanırım keramet bende ahahaaha:KK70: azcık çatlakım ben:KK53: allah gönlüne göre versin inşallah canım:KK60:
Emoji karmaşına soktun beni 🥰 Amin mi diyim ? Muhteşem mi diyim? Maşallahmı ? Tatlı espirilerine gülme mi atayım ? Hangine basacağımı şaştım :confused:

X