Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kocana ateş verecen adamın haberi yokk

Afiyet olsun. Çok güzel bir menü.

Canım akşam menü sonrası yemez misin akşam zaten fırında makarna olmuş. Sen onu kahvaltı sonrası yersin olurmu
Atlatiyoruz bi şekilde ya önemli olan o varsin hic yanımızda olmasınlar canlari sagolsun başka diyecek biseyde kalmiyo açıkçası sadece içimizde yara kalıyor onuda asarız Allahin izniyle
Evet Allah ın izniyle
Sen şimdi gelişmelere çok takılma. Bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alcaksın Allah'ın izniyle. Her şerrin sonunda hayr, her hayrın sonunda şer varmış. İyi düşün iyi olsun

üzülme kırılma zaten canım. onun da yaşı ilerliyor. bir de kendine göre nedeni vardır. annendir gelir tabiki zaten şu an herşey normal gidiyor çok şükür. daha yeni bir de.

canım çok geçe bırakmadım zaten. az önce yedim biraz tarçınla. wc için iyi oluyor. bir de tabi tatlı niyetine.
akşamı tamamen kaldırsam çok iyi olur biliyorum da bu ara az meyve veya kuruyemiş yiyorum. zamanla kaldıracağım.

iki gündür dışarı çıkınca sanki boğazımdaki akıntı çoğaldı gibi. bugün çok bitkin hissedince 1,5 saat uyumuşum.

üzülme kırılma zaten canım. onun da yaşı ilerliyor. bir de kendine göre nedeni vardır. annendir gelir tabiki zaten şu an herşey normal gidiyor çok şükür. daha yeni bir de.
Evett kuzum çok hasta oldum dünden beri gripim halsizim ayaklarım tutmadı bi nesil bekledim sadece ondan yoksa tabikide gerek yok gelmesine ama çok şükür şuan iyiyim insallah yarına daha iyi olurum

Sağoll canım insaallahh

Aaaaa kızım var diyince yanlış bi zamandamı dedim acaba kiz
Yok hayatım sevgilimle yenimi ayrıldık anlamında soruyorsan bunu hayır yanlış zamanlama değil bebişim 1 yıl oldu ayrılalı ama arkadaş kaldık telefonla hala görüşüyoruz ve hatta belki 1 ay sonra şuan doktorluk yaptığı şehre gidip onu ziyaret etme ihtimalim çünkü çok değerli benim için. Kızım zaten 10 yaşında canım kızımla yaşıyorum ben boşanalı 3 yıl doldu bitti 4.yıla başladk ayrı yaşalı.

Aaa bilmiyodum blondemm
Gecmiş geçmiste kaldıı

Aaa bilmiyodum blondemm
Gecmiş geçmiste kaldıı
Öyle canım dediğim gibi üstünden çoookkk geçti zaten hatta hayatıma çok sevdiğim ,çok değerli biri girdi ve güzel günlerden sonra bazı sebepler gereği onlada yolları ayırma kararı aldık. Kızımla güzel bir düzenimiz var. Burda kızımla tek yasidgmi söylemiştim aslında hatta Elhanla da bu konuyu konusmustuk gecen yine burda ama sen unutuyorsun belki hamilelik stresi yada vitamin eksikliği bilmiyorum geçen boyumuda dedim ya belki 4 kez farklı zamanlarda sordun konuştuk ama tekrar unuttun . 1.62 kız unutma onuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…