Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öyle canım 😊 dediğim gibi üstünden çoookkk geçti zaten hatta hayatıma çok sevdiğim ,çok değerli biri girdi ve güzel günlerden sonra bazı sebepler gereği onlada yolları ayırma kararı aldık. Kızımla güzel bir düzenimiz var. Burda kızımla tek yasidgmi söylemiştim aslında hatta Elhanla da bu konuyu konusmustuk gecen yine burda ama sen unutuyorsun belki hamilelik stresi yada vitamin eksikliği bilmiyorum geçen boyumuda dedim ya belki 4 kez farklı zamanlarda sordun konuştuk ama tekrar unuttun . 1.62 kız unutma onuda 🤣
Ayy vallahaa cok unutkanım boyunuda sordum dimi vay anammm daha sormaya korkarım.ben bak 🙊🙊🙊

28 Ekim Cumartesi

17.30
1 kase çekirdek
2 mandalina

19.30
4 yk kaşığı makarna
3 adet tavuk baget
1 kase söğüş salata
1 kase yoğurt

Su: 1,5 lt

Ellssa Ellssa
Elhan Elhan
Çok güzel afiyet olsun canım
Cumartesi menüsü

Kahvaltı ogle 12
1 adet pogaca
1 parça börek
Domates Salatalık
2 dilim ev baklavası

Akşam
Adet cipura balık
Salata
Bugün su içemedim
Yarın ve hafta içi telafisi olacak elbette spor ile
Elhan Elhan Ellssa Ellssa
Çok cısslı olmuş. Telafi edersin. Afiyet olsun canım

kan ile bağlantı kuramadim canim anlayamadım onu ama diğer dediğine katılıyorum bencede hitap ederken bu zorluğu yaşayan biri olarak bende aynı seyi yapıp kolay hitap edilebilir birşey yazmalıyım canm bunu düşünüp denemiştim ama ben bu ismi alali malesef kısa süre olmuş ondan değiştirmek için süresinin dolmasını beklemek zorundayım.

Canım çok güzel ama sadece önüne bir isim daha ekleyebilisin mesela Nil. Efenin annesi yada prenses. Efenin annesi böylece bizde bir sey soracakken nil bakarmisin yada prenses sence ne yapalim diye hitap edelim kuzum aynı şey benim içinde geçerli ama isim sürem dolmamış diye değişmemişti beklemek zorundaym . Yada bana şu isimle hitab edebilirsiniz diye önerin varsa oda olur
Ɓaşak de o zman burcum basak
Sorunsuz gecicek inşallah🥹🙏🏼
Size güveniyorum🥰
Hayla bisi yemedim ve canım istemiyorrrrrrr 2si bir arada ictim sadece çocukları doyururken de hiç canikom istemedi ac kalacam sanırım bugün akşama köri soslu tavuk makarna gomerim 🤣🤣
🤣
Bende e bebekten granola aldım kahvaltım için acaba sütle nasıl olcak ilkkez deneyecegum sutle pek sevmem ama doymuyorum şu sıra 🤷‍♀️ keşke yulaf alsaydım hiç gelmedi aklıma
Sütle yiyemiyorum yoğurtla tüketiyorum kuzum ben
🧿
Bu arada menumu paylaşayım 5 buçukta günü kapattım
Menü dediğime bakmayın doğru düzgün bisi yemedim 🤣 akşam yedim hatta öyle diyim

Akşam menüsü
Bir mini burger çok küçük burger fazla kalorili olduğunu düşünmüyorum
2 3 çatal patates kızartması
Bir yudum kola

Kola yoktuda öyle bir içimden geldi bir yudum aliverdim 🤣 1 bucuk aydır hiç icmemistim tadı acayip geldi amaaan günü böyle kapadım 🤣🤣 kaçamak olarak 2 3 parca bitter sekersiz aldim

Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi ❤️‍🔥
Hay maşallah durdun durdun akşam sağlam 2 ogune bedel neyse yarın toparlanması bir ertesi gün menüsü istiyorum
Menüm

11:30
1 porsiyon bulgur pilavını kocaman bir kase yoğurdla karıştırdım. Biraz yeşil nane ekledim
Yedim. (Kaç gündür kabızlık çekince ev yoğurt yedim)

18:30
1 porsiyon patlican tava
3 süsbiberi
1 kase yoğurt

Kitap:
Kur'an (25.cüz)
Başlangıç/ Dan BROWN

Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Afiyet olsun cnm ✌️

Evett kuzum çok hasta oldum dünden beri gripim halsizim ayaklarım tutmadı bi nesil bekledim sadece ondan yoksa tabikide gerek yok gelmesine ama çok şükür şuan iyiyim insallah yarına daha iyi olurum
Gecmiş olsun canım meyve cayları yap iç. Şyan hamilelikten bağışıklığon düştü tabi 😞

28 ekim
Kahvaltı
2 tb ekmeğinde peynirli domatesli sandvic
1 tk tahin pekmez

Ara
Türk kahvesi

Akşam
2 servis kaşığı bezelye yemeği
3 yk kavurma 2 yk pilav
Salata

Akşamdan sonra kaçtı 1 karam 😔😔😔

Su 2 lt