Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugünü guzel değerlendireceğini biliyorummm

Her Aslan bir değil bizimkinin huyu böyle
Aile ile de alakalı canım benim erkek kardeşimde senin ki gibi çok süslüdür. O ona uydumu, bu şunla uyumlu olacak mı bakayım , o parfümler ,bakım ürünleri dolu dolu ve banyo yapıp ,saçını fön makinesiyle şekilli bir havaya sokmadan asla çıkmaz. Mutfaktada aynı bir mantarlı,kremalı tavuk yapıyor ooofff yani ama benim babam böyle hep böyleydi babamın salataları,kahvaltıları nasıl süslü ve lezzetti hazırlar görmeniz lazım ve babamda hala çıkarken banyosu arkasından kokular,kremler buram buram koka koka misss gibi çıkardı evden bence onu bizde örnek almışız.

Ebet canım yetiştirme tarzı ile alakalı :)

Canım bugün ister bırak istersen kalorisi düşük gıdalar ekle. Salata veya çorba olur. Çok zorlama sağlık sıkıntısı yaşarsan çok üzülürüm.

Bugün sabah tartildim pazartesi kiloyla aynıyım
Bugün dikkat ederek yarın bomba bir eksiyle gelirim inşallah ve takima faydam olur. Takip ettim 3 gündür wc.ye çıkamıyorum. Normalde hiç takip etmezdim. Siz takip edince ben de Bi baktım yok gerçekten. Bugun alabilirsem kayısı çayı alicam. İnşallah faydasını görürüm blonde ambition

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…