Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan Yumurta katı, muz tatlı bu diyet içimi çok yaktı 🤣 Sende de oldumu bu ya su içiyorum,içiyorum geçmiyor 🤣
Bu sefer muz yerine elma yedim caponlar kusura bakmasın :işsiz:icimi yakma değil de baydı beni. Muz geçen cumadan kalmıştı bayağı tatlıydı yiyemedim kuzum. Süt yerine de yoğurt ekledim muzu değiştirince.

Bende menümü paylaşayım
Sabah
Bir dilim ekmek üzerine yağ bal
1 bardak çay

Arada bolca çay
Akşam
Bir kase çorba
2 kaşık tavuklu pilav

Başka birşey yediğimi hatırlamıyorum.
Yatamadım ben daha. Şu an da kahve yaptım en acısından onu içiyorum.
Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition @Hayalkuran
Tatlım uyumamana üzüldüm. Başinin ağrısı nasıl oldu? Niye acı kahve içiyorsun kendine kastın mi var :cry: Papatya çayı içip uyuyacaktin .
Yediklerinde bir şey yok. Afiyet olsun.

Tatlım uyumamana üzüldüm. Başinin ağrısı nasıl oldu? Niye acı kahve içiyorsun kendine kastın mi var :cry: Papatya çayı içip uyuyacaktin .
Yediklerinde bir şey yok. Afiyet olsun.
Bilemedim hocam . Taziyeye gelen oldu. Başımın ağrısı hafifledi gibi. Ama kazan gibi. Bugün hiç kahve içmedim. Belki de başımın ağrısı o yüzden olabilir . Yatmadan kahvemi de içeyim. Uyursam uyurum . Uyuyamazsam da yapacak birşey yok.

Bu sefer muz yerine elma yedim caponlar kusura bakmasın :işsiz:icimi yakma değil de baydı beni. Muz geçen cumadan kalmıştı bayağı tatlıydı yiyemedim kuzum. Süt yerine de yoğurt ekledim muzu değiştirince.
Keşke bende yoğurt yeseydim ya yoğurt bana çok iyi geliyordu 🤦🏼‍♀️ Bu iş bende ters tepecek diye korkuyorum valla yaa tühhh bu bana göre değilmiş anladım bunu. Bana bugüne kadar denediklerimden en uygun detoks hurma ve patates detoksu olmuştu. Hurmayı çok yaptm zaten artk 1ay sonra falan detos yapacak olursam onda da mutlaka patates detoksu yapacağım. Benim bünyeye uyan bunlar net anladım yine .

üst fazla değil sende. alt basen var. öyle olunca evet 81 göstermiyorsun. maşallah diyelim 🧿
canım ben pek takip etmedim. sen kaç kilodan düştün?
Teşekkür ederim canım 89 ile başladım

Yanlış tarihte doğmuşuz , biz doğarken kaybetmişiz 🤣 yapacak bir şey yok 😂 Allah sahibine bağışlasın onu 🥰
Hahah amin canım hayırlı insanlar çıkarsın inşallah karşısına rabbim
İkimizin de Instagramini istiyorum çok kıskandım :63::63::63:
Hahah göndereyim özelden hemen 😂
Boyun kaç
Ben de 83 diyelim kat kat duruyorum
Boy 1,63
160 ablacım çekiştirsen belki 161 😂

Keşke bende yoğurt yeseydim ya yoğurt bana çok iyi geliyordu 🤦🏼‍♀️ Bu iş bende ters tepecek diye korkuyorum valla yaa tühhh bu bana göre değilmiş anladım bunu. Bana bugüne kadar denediklerimden en uygun detoks hurma ve patates detoksu olmuştu. Hurmayı çok yaptm zaten artk 1ay sonra falan detos yapacak olursam onda da mutlaka patates detoksu yapacağım. Benim bünyeye uyan bunlar net anladım yine .
valla haşlanmış yumurta, süt, muz hiç bana göre değil. midemi bulandırır. gerçi ben tüm gün sabit yiyecekler yiyemem. o nedenle hiç böyle beslenme şekillerini yapamıyorum.

valla haşlanmış yumurta, süt, muz hiç bana göre değil. midemi bulandırır. gerçi ben tüm gün sabit yiyecekler yiyemem. o nedenle hiç böyle beslenme şekillerini yapamıyorum.
Beslenme şekli değil bunlar canım detoks bunlar ondan tek tip olmak zorundalar ve zaten bir kaç günden fazla yapılmaz. Ben normal hayatta asla 2 gün üst üste aynı yemegi yiyemeyen yada 2 öğün benzer swy asla yemeyen ,sevmeyen biriyim ama detosk olunca yaparım. Sırf detoks için dayanırım çünkü hem vucudu temizler, hem metobolizmayı tekrar canlandırıp çalıstırır, hemde ciddi bir kilo oynaması yapıp motivasyonu arttırır . Ama süt,muz,yumurta olayına gelirsek bunlar bana görede değil o ayrı. 🤣

Beslenme şekli değil bunlar canım detoks bunlar ondan tek tip olmak zorundalar ve zaten bir kaç günden fazla yapılmaz. Ben normal hayatta asla 2 gün üst üste aynı yemegi yiyemeyen yada 2 öğün benzer swy asla yemeyen ,sevmeyen biriyim ama detosk olunca yaparım. Sırf detoks için dayanırım çünkü hem vucudu temizler, hem metobolizmayı tekrar canlandırıp çalıstırır, hemde ciddi bir kilo oynaması yapıp motivasyonu arttırır . Ama süt,muz,yumurta olayına gelirsek bunlar bana görede değil o ayrı. 🤣
yok biliyorum kısa süreli olduğunu. ama bunlar detoks da değil. proteinle detoks olmaz ki. vücut arınmaz.
mesela bu tamamen protein yükleyerek kilo vermek amaçlı. ama kabız yapar kesin.
neyse sonuçta ben yiyemem 😁

yok biliyorum kısa süreli olduğunu. ama bunlar detoks da değil. proteinle detoks olmaz ki. vücut arınmaz.
mesela bu tamamen protein yükleyerek kilo vermek amaçlı. ama kabız yapar kesin.
neyse sonuçta ben yiyemem 😁
Senin dediğin sıvı detokslar canım. Sıvı detokslar ayrı bunlar ayrı. Wc ye çıkartmıycak gibi geldi benide kiii... normalde wcden çıkmıyprum yani ama zaten ben tek bugün yaptm bunu ya 1 günde bir şey olmaz :KK66: sonuçta hiç bir şey bir günde face food +tatlı vs. Yediğimiz gün verdiğimiz zarar gibi zarar verecek değil yani . Deneyim oluyor işte . Denedim içimde kalmasın. 🤣

Senin dediğin sıvı detokslar canım. Sıvı detokslar ayrı bunlar ayrı. Wc ye çıkartmıycak gibi geldi benide kiii... normalde wcden çıkmıyprum yani ama zaten ben tek bugün yaptm bunu ya 1 günde bir şey olmaz :KK66: sonuçta hiç bir şey bir günde face food +tatlı vs. Yediğimiz gün verdiğimiz zarar gibi zarar verecek değil yani . Deneyim oluyor işte . Denedim içimde kalmasın. 🤣
Bu arada 60kiloyum 60kiloyum sıvılar ayrı bu detokslar ayrı derken ben kendiminkileri kastatmek istedim canım yani yoğurt detoksu , yoğurt+hurma detoksunu falan yani yanlış anlaşılma olmasın. 😃 tek tip detoks için yaparm derken onları diyorum onlar tek tip ve detoks çünkü ama bugün yaptığmz yumurtalı diyet tabi ki detoks degil canım zaten tek gıda da değil , 3-4 çeşit gıda var ama onun dışındakiler yasak yani aslında tam bir şok diyet bu . Ondan bunuda yapacaklar için 2-3 günden fazlası sağlıksız, zararlı olur.

İyi geceler hanımlar
Bugün biraz yuklendim vücuduma canim çok çekti zararlı yiyeceklerden malesef ki yedim
Sabah
2 3 çatal muhammara
2 zeytin
2 dilim ekmek
2 3 çatal vişne receli
2 çatal bal
1 yumurta

Ara 1 cikolatali gofret

Aralarda kiraz sapi cayi ve yeşil çay içtim

Öğle
2 mercimek köftesi
Yarım tabak bulgur pilavı