Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Iste benim aşirettimmm😘😘😘
Tabiiisiiiiii ✌️💞
Harika menü kuzum 🥰 sabaha gider o artı sen merak etme.

Süper kız bu hazır hurmalı yoğurdu @sibel_84 de alsın okul için aktiva yerine bunu süper olur :KK66:

Harika gidiyorsun kız maşallah. 🌼
Istifimi bozmadan anne eli değmiş yemekleri elimin tersi ile itip bunları yiyorum var mı ötesi kiz🫡
Susssss işi bozmaya calısıyorumm pott kırdımm :eek::eek:
🤪🤪🤪🤣
Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition
Efenin_Annesi Efenin_Annesi

09.00
1 yumurta haşlanmış
1dilim peynir
2 çeri domates
Yarım salatalık
Yarım çavdar
Süt
15.00
1 kase dolusu yoğurt
5 fındık
17.00
1 tabak kapuska
3 y.k zeytinyağlı barbunya
Soğan salatası
Kefir
2 dilim çavdar

2 lltre su
Oy senin menünün güzelliğini sevsinler🤩
Çıldırtcam seni :KK70:
Uğraşma o gebe😏🤭🥰
Cuma günü kurtulcan benden az kaldı 😂 bu gün de bitti zaten son iki gün 🤣
Kızzzzz bu Cuma benim sizle 1. Ayım dolacak 🤩
1 aya neler sığdırdın beeee blooo🤣 bilo yazasım geliyor sana kiz

O degil de bizim başımıza bı iş geldi birden. Dogalgaz sayacıni değiştirdiler kontrol ederken evde gaz kaçağı olduğunu fark ettiler mutfak dolaplarını söktüler uğraşıyorlar saatlerdir. Daha akşam yemeği yemedim. Güya pazara gidip balık alacaktım mutfağa girilmiyor şuan 🙄
Çok sinir bozucu şuan yemeğin olmaması ama Allah'tan fark edilmiş sidelyacigim rabbim korusun daha kötü şeyler olabilirdi 🤲

Çok sinir bozucu şuan yemeğin olmaması ama Allah'tan fark edilmiş sidelyacigim rabbim korusun daha kötü şeyler olabilirdi 🤲
Evet çok şükür. İnşallah hallolur bir şekilde. Geç vakitte hele de kalorili birşeyler yemek istemiyorum ama çok acıktım yaa

Senin kız emiyor ve sen hamilesin. Canım bırak hemen. Hasta eder senin kızı.

Canım ya kıyamam😍 ama seni emdikçe zayıflar hasta olur. O artık abla oldu. Kardeşinim o sütü. Nasibi bitti minnak ablanın♥️
Canım bu bilgileri neye dayanarak yazdın? Doktorlar anne adayi istediği ve sağlığı elverdiği sürece emzirmeye devam etmeyi öneriyor. Üstelik tandem emzirme de yapabilir hem ablayı hem yeni doğan bebeği emzirebilir.. tabii bu konuda annenin isteği ve doktor tarafından sağlıklı olduğunun söylenmesi önemli

Böyle devam et kurlerden uzak dur sağlıklı beslenmeye devam kuzum maşallah sana
OOyyy canımm almirada öyle oldu oturup pizza yiyeceksem fit pizza alirdı kocamm salam sosis sucuk yemezdim ne güzeldii yaa gene yaparım öyle 😁😁 kürlerden tabikii uzaakk artık 2 ci bebe 10 aylık olduktan sonra başlarım

Tabiiisiiiiii ✌️💞

Istifimi bozmadan anne eli değmiş yemekleri elimin tersi ile itip bunları yiyorum var mı ötesi kiz🫡

🤪🤪🤪🤣

Oy senin menünün güzelliğini sevsinler🤩

Uğraşma o gebe😏🤭🥰

1 aya neler sığdırdın beeee blooo🤣 bilo yazasım geliyor sana kiz
Sorma kız :KK70: 1 ay olmadan 2kez kaptan oldum. Ne maceralr , ne maceralar 😂🤭 ben zaten ilk geldiğim haftada 1 haftaya neler neler sığdırmıştım. Bunlar ne kiii...😂 Eski mezunum diye , gelir gelmez ilk hafta takıma girip , çok iyi verince hafta ortası hemen diğer takıma transfer alınıp hafta bitişide takım kaptanı seçilip, 1 haftaya 1 aylık macera sığdırmışlığım var :KK70:
Benimde bitiyoo kizzz çok acikıyorumm oturup kahve bile içemiyorum haa 🤣🤣 zannediyosunuzki hamisten yana yiyo gercekten hic alakası yok
Kuzum ya şu regledeyken canım karbonhidrat istiyor sorma hiç olmayacak karbonhidratları canım çekti 🤤 Ama düşündüm 1 aydır müthiş ilerledim hem diyet, hem spor hiç aksatmadım ve sıfır kaçamakla 1.ayımı kapatıyorum. Onun için Cuma tartı sonrası kendime güzel bir karbonhidratlı ödül vereceğim. :kk77::KK72: hakettim ama demi 🤗

Canım ya kıyamam😍 ama seni emdikçe zayıflar hasta olur. O artık abla oldu. Kardeşinim o sütü. Nasibi bitti minnak ablanın♥️
Yok kizz aksine çok sağlıklı hamileykende emzirin sorun yok diyordu doktorlar cevremde öyle görüyordum 🤗 doğursna kadar 2 yaş olcak zaten birsekilde zamanı geldimi bıraktıracam kolay olur insaallahh hem tahrişte olmaz busefer doğurunca 🥲

T
İşte benim fıstığıma yakışan bir menü 🤩
Harikasın hayalcim böyle devam❤👏👏👏

Canım akşam başka hiç bir şey yememişsin zaten dediğin gibi yürüyüşede çıkarsan telafi etmiş olursun.

Afiyet olsun başlangıç haftası için gayet güzel gidiyorsun. 🌼
Teşekkür ederim

Sorma kız :KK70: 1 ay olmadan 2kez kaptan oldum. Ne maceralr , ne maceralar 😂🤭 ben zaten ilk geldiğim haftada 1 haftaya neler neler sığdırmıştım. Bunlar ne kiii...😂 Eski mezunum diye , gelir gelmez ilk hafta takıma girip , çok iyi verince hafta ortası hemen diğer takıma transfer alınıp hafta bitişide takım kaptanı seçilip, 1 haftaya 1 aylık macera sığdırmışlığım var :KK70:

Kuzum ya şu regledeyken canım karbonhidrat istiyor sorma hiç olmayacak karbonhidratları canım çekti 🤤 Ama düşündüm 1 aydır müthiş ilerledim hem diyet, hem spor hiç aksatmadım ve sıfır kaçamakla 1.ayımı kapatıyorum. Onun için Cuma tartı sonrası kendime güzel bir karbonhidratlı ödül vereceğim. :kk77::KK72: hakettim ama demi 🤗
Aaaa tabikiii bende cok sıkılıyodumki bigün istediğimi yedim sonra diyete devam ettim hem vücudada şok edersinki çabuk verirsinn 2 3 gün sonrayaa
Bende sen gibi ettimm 1 ayda hic bozmaman bile çok mucize birşey takdir ediyorum senii
Cuma güzel ye 😘😘 aksamda yatmadan altın kürü yersen yediklerin bi kismını yakar yağları belki🤗

Kahvalti:

Yulaf lapasi muzlu elmalı

Ara öğün:

1 mandalina

Öğle yemegi:
1 bardak kefir

Ara öğün:
2 ceviz ,1 mandalina

Akşam: balkabağı corbasi( yağ yakan corbaymis adı bakalim yağ yakışmıyor sabah görecem ona göre yarın devam ederim size bilgi veririm)

Ara öğün:3 küçük kuru pasta ve Yeşilçay

1.5 litre su yatana kadar 2 litre olur 2.5 a bir türlü çıkaramadım gündüz az iciyorum:KK43:

8600 adim

Bugünkü menum
Sabah
Yumurtali salata

Öğlen
1 nestle kuruyemisli bar
Arkadaş çiğ köfte almış sadece 3 tane aldım marul sarılı yedim

Ara
Pikolata
1 kupa çay

Akşam
1 tabak körili tavuk
2 kaşık makarna

Protein, karbonhidrat hepsinin oranları şahane canım afiyet olsun. 🥰
Aaaa tabikiii bende cok sıkılıyodumki bigün istediğimi yedim sonra diyete devam ettim hem vücudada şok edersinki çabuk verirsinn 2 3 gün sonrayaa
Bende sen gibi ettimm 1 ayda hic bozmaman bile çok mucize birşey takdir ediyorum senii
Cuma güzel ye 😘😘 aksamda yatmadan altın kürü yersen yediklerin bi kismını yakar yağları belki🤗
:KK74: sağol canım benim düşününce çok mutlu olup , kendimle gurur duyuyorum. 🤗 size katılmadan bir hafta önce falan başlamıştım. Cuma sizinle dolan 1 aylık ve toplamdaki yaklaşık 40 günlük sonuçlarımı yazıcam . Herkese umut olsun, heves olsun diye. 🥰
Aaaa bak bende bunu bilmiyorum mesela kuzum 🤔 Altın kürü nedir ?

Kahvalti:

Yulaf lapasi muzlu elmalı

Ara öğün:

1 mandalina

Öğle yemegi:
1 bardak kefir

Ara öğün:
2 ceviz ,1 mandalina

Akşam: balkabağı corbasi( yağ yakan corbaymis adı bakalim yağ yakışmıyor sabah görecem ona göre yarın devam ederim size bilgi veririm)

Ara öğün:3 küçük kuru pasta ve Yeşilçay

1.5 litre su yatana kadar 2 litre olur 2.5 a bir türlü çıkaramadım gündüz az iciyorum:KK43:

8600 adim
🙈 Menü çok sıkı olduğu için o kurabiyeler sorun olmaz ama menünün şu sıkılığına ve o çorbaya yazık oldu kuzu. Şimdi çorbanın net tam sonucunu artık anlayamayız ki. Bu Sabah tartılıp sonrada hiç kaçamak yapmadan günü kapatıp, yarın sabah tekrar tartılsaydın o zaman çorbanın sonucunu direk görebilecektik.:işsiz: tühh yaa...
Nese sağlık olsun artık bu haliylede fena değil tabi

🙈 Menü çok sıkı olduğu için o kurabiyeler sorun olmaz ama menünün şu sıkılığına ve o çorbaya yazık oldu kuzu. Şimdi çorbanın net tam sonucunu artık anlayamayız ki. Bu Sabah tartılıp sonrada hiç kaçamak yapmadan günü kapatıp, yarın sabah tekrar tartılsaydın o zaman çorbanın sonucunu direk görebilecektik.:işsiz: tühh yaa...
Nese sağlık olsun artık bu haliylede fena değil tabi
Evet öyle oldu süper etkili olacaktı ama kacamaksiz zor bu menuyle anca 3 5 kilom fazla olsaydı kaçamak yapmazdım bu kilolardan kacamaksiz zor bu menuler

❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️
Masterfit Yarışması 88. Etap20.1023.10FarkYüzde
Kırmızı Takım
blonde ambition blonde ambition KAPTAN75.875.5-0.3
yazarhanim35 yazarhanim35 81.680.9-0.7
@gezegenfeza83.583.6+0.1
Elhan Elhan 72.171.7-0.4
@sibel_8473.573.45-0.05
@flziso67.366.4-0.9
@TemelinSafinazi67.167.45+0.35
Beth18 Beth18 66.866.7-0.1
@60kiloyum90.991.5+0.6
ZincirKirma ZincirKirma 83.7583.05-0.700
Mavi Takim
Jou Jou KAPTAN64.264.5+0.3
@Akrrep78.878.80
@Ysmondr83.9
Efenin_Annesi Efenin_Annesi 98.798.9+0.2
s i d e l y a s i d e l y a 65.665.85+0.25
@askrhpozitif88.55
@Hayalkuran77.9578.15+0.2
@Cookiie80.280.05-0.25
menekse_kokusu menekse_kokusu 67.167.2+0.1
@Nergis 35 64.464.5+0.1
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
@sonundaoldu72.0
@Lonely single girl66.0
@Iron Butterfly107.12
@Mthn8382.0
Ben düzelttim 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Protein, karbonhidrat hepsinin oranları şahane canım afiyet olsun. 🥰

:KK74: sağol canım benim düşününce çok mutlu olup , kendimle gurur duyuyorum. 🤗 size katılmadan bir hafta önce falan başlamıştım. Cuma sizinle dolan 1 aylık ve toplamdaki yaklaşık 40 günlük sonuçlarımı yazıcam . Herkese umut olsun, heves olsun diye. 🥰
Aaaa bak bende bunu bilmiyorum mesela kuzum 🤔 Altın kürü nedir ?
Aaa yaz yazz 🤩🤩
4 kaşık yogurt 1 er çay kaşığı pulbiber karabiber zerdeçal zencefil tarçın karıştır ye yatmadan 2 saat önce ve ara ara su iç 4 5 bardak

X