Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun yarasın bebişe 😍
Sağoll bitanemm rabbim hayırlısıyla tez zamanda sanada evlilik mutlu huzurlu cocuklu nasip etsin kuzumm rabbim gün yüzünü güldürsün🤲🏻🤲🏻🤲🏻 akli başı yerinde bi adam çiksın karşına seni el ustünde tuttsunn hep sevsin okşasın senii milletin için sevgini göstersinn seni gül gibi yaşatsın evi geçindirecek maaşı olsun 🤲🏻🤲🏻

Daha nediyemmmm😁😁

Sağoll bitanemm rabbim hayırlısıyla tez zamanda sanada evlilik mutlu huzurlu cocuklu nasip etsin kuzumm rabbim gün yüzünü güldürsün🤲🏻🤲🏻🤲🏻 akli başı yerinde bi adam çiksın karşına seni el ustünde tuttsunn hep sevsin okşasın senii milletin için sevgini göstersinn seni gül gibi yaşatsın evi geçindirecek maaşı olsun 🤲🏻🤲🏻

Daha nediyemmmm😁😁
Ahahah amin canım 🥰😘 teşekkür ederim❤️

• Muhteşem
Reactions: Jou
Susssss işi bozmaya calısıyorumm pott kırdımm :eek::eek:
Rakipdin sen deme doğru hain seni :KK70:
Sen kalk git bir şeyler ye hamilesin ya canındamı çekmiyor :KK70: yine kaçamaksız menü yazmışsın oraya hamile halinle
Ben bağırsak çalıştırsın diye aldım ama bilemiyorum 😂🤣
İyi yapmışsın canım
Harikasın 🤩

ben 4-5 gün daha idare edicem ama işyerine yemek zor oluyor. götüremiyorum. öğlen kahvaltı da her zaman canım istemiyor. falan filan... işyerinde ne gelirse onu yiyeceğim. tatlıları yemem. pilavı az alırım falan.

Rakipdin sen deme doğru hain seni :KK70:
Sen kalk git bir şeyler ye hamilesin ya canındamı çekmiyor :KK70: yine kaçamaksız menü yazmışsın oraya hamile halinle

İyi yapmışsın canım

Harikasın 🤩
Ulann yesemm dersin yemesemm hamilesin hicmi canın cekmiyor dersimn sen ne hain terör sün yavvv😃😃😃

ben 4-5 gün daha idare edicem ama işyerine yemek zor oluyor. götüremiyorum. öğlen kahvaltı da her zaman canım istemiyor. falan filan... işyerinde ne gelirse onu yiyeceğim. tatlıları yemem. pilavı az alırım falan.
Iş konusunda cok zorrr sende haklısın evde olsa durum farklı olurdu tabikii az yersin yürüyüşünü tempolu yaparsın

X