Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hadi inşallah

Ay biz ona kelem deriz böyle acılı acılı nasıl güzel olur. Annem yapardı sadece lahana sogan ve salça piştikten sonra acı biber dökerdim üstüne çok güzel olurdu
Bundan sonra laktozsuz sütlere geçecem içim camlısından hamileyken çok tok tutardı benii aksama kadar gene alacam düzenli beslen demisti bana doktorum öyle etmiştimm bugün son çay günüm
Ben de hamileyken hep ondan içtim hatta bir ara kakaolusundan içtim su gibi
Nasıl yapılıyor canim
Ben yarın hurma detoksuna başlıyorum. Eslik edecek birileri var mı?3 gün.
Benim başlayalım var ama cesaretim yok evde hurmada yok

Hem sağlıklı kuzum çay ve kahve bir işe yaramıyor bebeğee kakaoluyu hiç almadım ama süt iyi geliyodu yaa baya tok tutuyo düzenli beslenmem gerekiyodu hep gene aynı devam edicem

Dışarı tehlike kuzum. Hepimizin başına geliyor. Önemli olan sarildigimiz ipin ucunu bırakmamak. Havan güzel olsun 350 gr vermek zor değil. Eksiye bile geçersin. Yeter ki hatalardan ders alıp tekrarlamamak.
Evet bugün de komşulara söz vermiştim ve tek öğün yaptım sayılır kaçamaklı olsa da

İnşallah eksi olur
Küçük oğlan da hareketlendi benim bugün de kafa üstü düştü yine hatta sağolsun sayesinde dolu dolu geçiyor günüm o yüzden burayı bile unutuyorum

3 hafta hem cuma hem pazartesi + çıkan adaya veda edebilir bence
Mantıklı.
blonde ambition canım hurma detoksunu nasıl yapmistin. Tamamen 3 öğünde de hurma ile yoğurt mu yoks akahvalti değişik mi? Çeşit çeşit detokslar var
Ender Saraçın verdiği canım benim yaptığım.
Hurma yoğurt dışında hiç bir şey yenmiyor.
Hurmaları ikiye bölüp , çekirdeklerini çıkarıp o şekilde geceden 1 günlük hurmanın hepsini suya koyup, sabah süz .Bu en önemli kısmı yoksa işe yaramaz canım . O suyu şerbet gibi oluyor çocuklara içirebilisin faydalı onlara ama bize fazladan şeker.
3 öğün sadece yenecek. Her öğünde 7 Hurmayı 1 kase yoğurda karıştır tarçın serp ye .
Bol bol su içmek çok önemli.

Ben aldırdım az önce eşime

Teşekkür ettim canım

Evet canım bende bol acı döküyorum üstüne hatta pişirirkende içine dometes salçasına ek olarak ,biraz acı biber salçasıda kattım çok daha güzel oldu. Hem sağlıklı hem diyet. Lahana bağırsakları çok çalıştırıyor . Ben habire wc'deyim yine
Hurmayı sibelde sormuş canım. Detaylarıyla yazdım az önce oradan bakarsın

Son düzenleme:
Tek sıkıntı öğle arasında yiyemem canım. Activia yoğurtla iki hurma yesem ya da tek hurma sıkıntı olur mu?. Birde çay kahve de yasak var mı?
Sıbosum yarın malzeme alayım çarşamba katılayım sana
Tamamdır canım ben yarın itibariyle başlıyorum. Sende çarşamba gel katıl bana

cumaya kadar halleder canım bak beni de sarımsaklı yoğurtlu kırmızı lahana mahvetti ama rezene çayı içtim iyi geldi
Beyaz Lahana yağ yakma özelliğine sağip 2 gıdadan biridir canım. Ödem atma, bağırsak çalıştırma özelliklerinden ötürü dünya çapında trend olmuş hapı yapılmış lahana hapıyla insalr kilo vermişti bir dönem. Gaz yapmasın diye içine tadını etkilemiyecek kadar minik bir fiske kimyon atılırsa gaz yapmayı kimyon önler. Üstüne rezene içmekte harika bir seçim olmuş ❤ en hızlı kilo verdirici gıdalardan biri lahanadır.

Çok tiryakiyim dayanamam derseniz bir fincan kahe için ama mümkün olduğunca detokslarda çay kahve önermiyoruz demişti Ender Saraç.

Canım bir kavonoza hurmalı yoğurdunu hazırlayıp koyabilirsin. Bizim kızlar işe çok getirirdi öyle diyet somtiler falan . Daha etkili olur öyle yaparsan.

Son düzenleme:
Okulda yiyecek aram yok canım. Ve yeme ortamı. En mantıklısı activia yoğurtla iki hurma tuketmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…