Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yok bu kırmızı lahana salatasıydı canım.

Elhan cım cnm. Benim şimdi gruba girmem için ne yapmam gerekiyor. Birde ben emziriyorum tatlım
Hoş geldin canım. Grupta emziren çok kişi var. Birlikte yaparsınız. Sende benim gibi eski ve mezun olmuş olan üyelerdenmişsin .
Öncelikle şuan ki net kilo bildirimin ile başlayabilirsin. Elhan diğer gerekenleri gelince bildirecektir.

Herkese yaramaz lahana. Özelikle tiroid hastaları hiç kullanamaz

Herkese yaramaz lahana. Özelikle tiroid hastaları hiç kullanamaz
Ben dünya genelinde kilo verme etkisi ile ilgili bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış durumu yazdım. Herkese yarar yazmadım. Hastalar zaten kendini takip edecek ne yarar ney yaramaz diye . Her hastalığa zararlı faklı bir gıda var o apayrı bir durum ve doktorları ile konuşacakları bir durum zaten. Onun yeri bura değil zaten doktorudur.

Elhan cım cnm. Benim şimdi gruba girmem için ne yapmam gerekiyor. Birde ben emziriyorum tatlım
Canım eski yarışmacılar beklemeden takımlara girebilir. Cuma günü fotoğrafli bir bildirim yapman yeterli. Bir baska seçenek hazırlıkta devam etmek. Menü ve tartı bildirimlerini zamanında yapman yeterli. Nasıl istersen öyle yaparız.

Dünden ikimizin sinir günüymüş
Neler kaçırdım yahu dönüp okumayada üşeniyorum dur halim olursa bakam
Şaka lennn
Bende öyle olmuyor canım. Benim bünye ters gidiyor sanırım
Maşallah diyeyim cnm
Duygularıma tercüman oldun .
Maşallah ablama
Çıtır müsli canim
3 hafta hem cuma hem pazartesi + çıkan adaya veda edebilir bence
İyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum.
Ben yarın hurma detoksuna başlıyorum. Eslik edecek birileri var mı?3 gün.
eee bunu neden erken demiyorsun Sibel sen hazır et al sonra şöyle ee benim hurma yok yarın alsam ne ara islicam

bu arada ben 0 grubuyum arkadaşlar. 0 gruplarına zaten karnıbahar ve lahanagiller uygun değil. yenilebilirler yani peynirler hariç süt ürünleri de öyle. ama arada yiyorum.
kırmızı lahanayı normalde tek yapmayız pek. salatanın içine biraz koyarız. ama sırf lahana, yoğurt, sarımsak da eklenince bomba oldu
hayır artı gelmeyi bırak gaz mahvediyor zaten

Teşekkür ettim canım

Tatlım ben yarın eşlik edeceğim ona. Sende yarın al hurmanı canım yarın gece ısla ve öbür gün eşlik et. Zaten 3 gün yapacakmış. Diğer 2 günde sen eşlik edersin. 2 günde 1,5-2 kilo attırtır sana.

Hadi bakalım tamam cnm yarın alayım da yapayım hurma diyetini

2 gün nasıl dayanacaksiniz canim hurma ve yogurt. Tok tutuyor mu
Sibel 3gün yapacak canım. Efenin annesine ben 2günü önerdim ama katılır mı kaç gün yapar bilmiyorum. Ama ben daha önce bunu yaptığım zamanlar 3 gün çok rahat yapıp çok güzel kilo vermiştim. Onun için buraya katıldığım ilk haftada bu detoksu yine 3gün yaptım ve 3günde 2 kilo verdirdi. Ben çok memnunum . Doğru hazırlanırsa tok tuyar bence çünkü beni çok tok tutuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…