Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Minnacık bir top ne olur diyip ağzına birini atabilirdin işte biz tam burdan kazanıyoruz 👏👏👏 Elhan Elhan ikinizinde azmini ,nefsini alkışlıyorum.
Ay ondan ne olacak ay bundan ne olacak derken oldum 89 kg 😂 neyse ki şu an veriyorum bir daha almam kendime bu eziyeti yapamam normalde ben ufak duruyorum yaşımı göstermiyorum bir 55 lere geleyim daha da ufak dururum diye teselli ediyorum kendimi 😂 21 lik çıtırlar asılıyor 😂

Ay ondan ne olacak ay bundan ne olacak derken oldum 89 kg 😂 neyse ki şu an veriyorum bir daha almam kendime bu eziyeti yapamam normalde ben ufak duruyorum yaşımı göstermiyorum bir 55 lere geleyim daha da ufak dururum diye teselli ediyorum kendimi 😂 21 lik çıtırlar asılıyor 😂
Kız bende öyleydim herkes 26-27 sanıyordu zayıfken bizim ailede genetik yaşının çok aşırı gerisindedir. Benim kız gelip anne diye seslenince şok oluyordu herkes nasıl olur diye hep ablasıyım sanıyorlar . Ama kilo hemen yaşı artırıyor şimdi son aylarda birden alınca bakıyorum resmen geçen yıl ki ben ile bu ben başka kişi 🤣
Kilo gerçekten çok çirkin bir şey yaaa... insanın yüz güzelliğinede gölge oluyor bence. Hiç sevmem ve senin gibi kendimede kızdım niye aldın bunu şimdi nasl vercen diye 🙈 bu son olsun inşlh bir daha almayalım 🙏🏻
Hadi bir kaç aya yine çıtırız :KK5:

Salata tok tutacak mı canım acikmasmisin vakit erken
Karnımda gürültüler başladı ama aralıklı oruç yaptığım için yemeyecegim canim sabah erkenden yerim
Sabah kahvaltım yulaf lapasi
öğlen Yogurlu müsli aksama yogurt kürü yicem kahve soda yapip yatarım
Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition @Jou :rapci:
Eki Görüntüle 3322410 Eki Görüntüle 3322411
Allahim ne kadar güzel gözüküyorlar. Bisey dicem 2.fotodaki uzumlu şeyler gronala mi? Gronala çok tatlı olmuyor mu?
Pişizede Beth :KK48:tavuklu salata kurtarıcı olmuş çok şükür :KK60:
Canım pisiler birçok yazılmış yazarken sözlük kullandığım için öyle yazmış Halbuki bir tane yazacaktım ve gerçekten çok küçük:işsiz:
Maşallah kuzum Muhteşem menü❤
:KK33:pişik zaten 1tanecik, minicik ve ekmek yenmeyip ekmeğin yerine tüketilmiş. Üstelik sabah erken saatte tüketilmiş onun için onu görmüyor bile :KK33:
Harikasın diyorum 👏 Cumaya senden güzel bir eksi bekliyorum. 🥰
Evet canım pişi bir tane sözlük yanlış yazmış ve gerçekten benim yaptığım kişilerden çok çok küçüktü hatta küçük bir bebeğin yumruğu kadar bile değildi Onun dışında sadece Salata yedim yani elle tutulur bir tek o var Şu anda karnım gurulduyor
1 çok minik pişi yazıyor sanki 😬
Yok canım sözlük yanlış yazmış bir tane minik yazmak istemiştim:eğlence:
Belirtirken 1'er tane yediği şeyleri alt alta 1 şu, 1bu diye yazdığı için, ben 1 çok minik pişiyi de 1adet çok micik bir pişi anlamında yazdı diye düşünüyorum tatlım ama Beth18 Beth18 gelince bizi aydınlatır artık 🧐🙏🏻 Umarım ben doğru anlamış olayım , senin dediğin gibiyse yandık 🤣🤣🤣
Doğru anlamışsın Canım bir tane minik yazmak istedim:KK48:

Bende çok severim haklısın 🤤 hele ki bolenez soslu spagetti yada lazanya en sevdiklerim ama istediğmiz sonuçlara çabuk gelebilmek için dayanacağız biraz :KK19:
Her şey beyinde kuzum ondan ben söyliyeyim , bunlar beyninin bir köşesinde dursun ki bilinç altın bir süre sonra seni frenliyecek. Yemek istemiyceksin.
evet canım haklısın.
azcık spora da başlasam o beni motive ediyor. o zaman yediklerime de daha dikkat ediyorum.

Kız bende öyleydim herkes 26-27 sanıyordu zayıfken bizim ailede genetik yaşının çok aşırı gerisindedir. Benim kız gelip anne diye seslenince şok oluyordu herkes nasıl olur diye hep ablasıyım sanıyorlar . Ama kilo hemen yaşı artırıyor şimdi son aylarda birden alınca bakıyorum resmen geçen yıl ki ben ile bu ben başka kişi 🤣
Kilo gerçekten çok çirkin bir şey yaaa... insanın yüz güzelliğinede gölge oluyor bence. Hiç sevmem ve senin gibi kendimede kızdım niye aldın bunu şimdi nasl vercen diye 🙈 bu son olsun inşlh bir daha almayalım 🙏🏻
Hadi bir kaç aya yine çıtırız :KK5:
Bende şey diyorum kendime bu kadar alacağına aldığını vermeye çalışsaydın şimdi 89 yerine 79 dan falan başlardın 🤦🏼‍♀️

Dün arkadaşımi çağırdım. Yemeğe gelemedi kahveye gelirim dedi. Uşak' tan geldiler düğüne. Neyse ıslak kek, peynirli poğaça , buzluktan içli köfte ve pizza yaptım. Dün menumde hangisi vardı. Tadına dahi bakmadım. Canım hiç mi istemedi zannediyorsunuz.🥺 Artım vardı ve ertesi gün de pazartesiydi yememeliyim dedim.
Bugünlerde kacamaklarla ilgili sorunlar yaşıyoruz. Bulaşici mıdır nedir yayılıyor gittikçe. Tükkani kapatıp gidelim bu kadar yayilacaksak :işsiz:
kuzum haklısın da o kadar üzme kendini. hadi benim ikinci haftam. bir de hastalık işi bozdu. menülerim tam istediğim gibi değil. ama uzun süredir diyet yapanlar var. diyette bazen arada patlama oluyor biliyorsun. toparlar herkes kendini.
keşke hiç basit karbo yemesek. ama bazen bunu yapamıyoruz.

hoşgeldin canım. bebiş maşallah büyümüş 🧿😍
Hoşbulduk canım 😍 evet o büyüdü bende büyüdüm.
Aleyküm selam daydayim :KK60: Hoş geldin. :KK25:İyiyiz çok şükür. Elif işe girdi. O artık iş insanı. Zipzip- Zipzip- bak kim gelmiş.
Bebeğin sağlıkla büyüsün canım. :dua:Gebelikten fazlalık varsa gel halledelim. :KK76:
Aaa hayırlı olsun Zipzip- Zipzip- cnm . Bende ücretsiz izne ayrıldım çocuklarıma bakıyorum. Oooo hemde ne fazlalıklar var :olamaz:
aleykum selamm hosgeldin canim 🤗 ben de dogumdan sonra hamilelik kilolarim için döndüm. Maşallah büyütmüşsün kuzuyu🌸 benim bebiş de 10.5 aylık oldu. Zaman hızlı geçiyor
Hoşbulduk canım. Bende kilolar için döndüm. Siz bizden büyüksünğz maşallah

X