Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hastayım ya ağzımın tadı pek yok. o nedenle sevdiğim şeyleri yemek istiyor canım. spor da yapamıyorum. mesela bugün öğlen yattım. azcık spor eklesem daha güzel olur.

Çok çok sevindim senin adına kızlarına güzel bir ömür diliyorum canım🥰🙏🏼🙏🏼 Benim doktorumda aynı şeyi söyledi. düşüklerden sonra bebeklermi sıkıntılı diyip pgtli tüp bebek denedik. Ondada malesef kaybettim. En son doktorum sorun yaratacak herşeyi eledik tek bir kilo kafada şüphe onuda ver öyle tekrar başlayalım dedi. O zaman 86ydım canım. 77ye kadar düştüm bak bu son haftalarda noldu bilmiyorum geri 80 oldum. Gerci doktorum 60 olmadan gelme dedi ama onu da nasıl olcam bilmiyorım 🥲🥲 ama iite jouya da dediğim gibi ben zayıfkende kaybettim bebe o yüzden onumda çözüm olabileceğini düşünmüyorjm
Amin cnm kafanda bitir gebelik psikolojisini cocuk düşünmüyor mussunuz gibi relax ol inan beynin vücudunu hükmediyor çünkü zihnin sürekli orda neden olmuyor sıkıntı ne kilomu vermeli ne yapmalı bla bla bla papatya çayını iç müzik dinle sakinliğin tadını çıkar. Kilo ver ama bebek için düşünme bak buradaki kızlar bebek için mi kilo veriyor yok de sağlıklı olmak için bende sağlığım için vereceğim de basla bir yerden 108 den 98 e düştüm 2 ayda aralığın 30 una kadar 25 kg vermeyi hedefledim kendime bi tarih belirle o zaman a 5 kg bi 20 güne 5 kg daha diyerek bi. Akmissin 65 oluvermissun beynin seni değil sen onu yönet.
oy oyyy ne azim ne azim sorma :deli:
Peh rakibime bak 😏😒
Hayııırrr ben senden çok şey öğrendim öğreniyorum takımında olmaktan gayette mutluydum :KK36:
🤪 tamam tamam inaniyozz

sade makarnaydı. evet 1 dilim tahıllı ekmek yeseydim tabi daha güzel olurdu ama makarnaya pek dayanamıyorum ben 😔
Bende çok severim haklısın 🤤 hele ki bolenez soslu spagetti yada lazanya en sevdiklerim ama istediğmiz sonuçlara çabuk gelebilmek için dayanacağız biraz :KK19:
Her şey beyinde kuzum ondan ben söyliyeyim , bunlar beyninin bir köşesinde dursun ki bilinç altın bir süre sonra seni frenliyecek. Yemek istemiyceksin.

hastayım ya ağzımın tadı pek yok. o nedenle sevdiğim şeyleri yemek istiyor canım. spor da yapamıyorum. mesela bugün öğlen yattım. azcık spor eklesem daha güzel olur.
Keşke fırsatı değerlendirseydin canım hazır ağzının tadı yokken diyet şeyler yeseydin. Ben öyle olunca hiç yemiyorum. çorba içseydin iyide gelirdi hastalığa. Artık önümüzde ki günler öyle yaparsın. Yoksa bugün ki artın giderek artar üzgünüm.

Kahvaltı

2 yumurta sarısı
Biraz peynir
3 zeytin
Kırmızı Paprika, bahçemin dolma biberi, incecik, çıtır çıtır
2,3 çay kaşığı tahin, fındık, kakao karışımı

Akşam

Sarımsaklı yoğurtlu eisberg
1 tabak etli taze fasülye
2,3 çay kaşığı tahin, fındık, kakao

1,5 lt su
3 kupa kahve
1 kupa apaform

Elhan Elhan , blonde ambition blonde ambition
Ysmnondr Ysmnondr

Ben sen yazdın diye değil canım. Kız masum ve eşit görmüş diye ona yazdım ki öyle sanıp sık sık yemesin sonra kilo vermeyip üzülmesin.
Kase ve tabak aynı ölçüde oluyor genelde canım. Ölç istersen . Makarnadan daha iyi şişlik yapan yiyecek yok. Hatta tarkan kuzu kuzu klibinin çekimi öncesi göbek dansı yaparken kamerada çıkıntılı ayva göbeği olsun istenildi diye makarna yiyip çıkmıstı. Malesef öyle anında şişiriyor. Makarna Kendinin 2-3 katı su tutar ,kaloriside yüksektir.
Abooovvv tarkanınmı anammm sendende neler duyacağuzz haaa 🤣🤣🤣 iyi demişsin canimm❤️😘

Çok çok sevindim senin adına kızlarına güzel bir ömür diliyorum canım🥰🙏🏼🙏🏼 Benim doktorumda aynı şeyi söyledi. düşüklerden sonra bebeklermi sıkıntılı diyip pgtli tüp bebek denedik. Ondada malesef kaybettim. En son doktorum sorun yaratacak herşeyi eledik tek bir kilo kafada şüphe onuda ver öyle tekrar başlayalım dedi. O zaman 86ydım canım. 77ye kadar düştüm bak bu son haftalarda noldu bilmiyorum geri 80 oldum. Gerci doktorum 60 olmadan gelme dedi ama onu da nasıl olcam bilmiyorım 🥲🥲 ama iite jouya da dediğim gibi ben zayıfkende kaybettim bebe o yüzden onumda çözüm olabileceğini düşünmüyorjm
Bana kendiliğinden olacak gibi geliyor. :dua::dua::dua:

Keşke fırsatı değerlendirseydin canım hazır ağzının tadı yokken diyet şeyler yeseydin. Ben öyle olunca hiç yemiyorum. çorba içseydin iyide gelirdi hastalığa. Artık önümüzde ki günler öyle yaparsın. Yoksa bugün ki artın giderek artar üzgünüm.
Diyetisyen olsan senin danisanin olmazdım blender 🤣

X