Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İki öğün de tahıl. Ama sen dersin ki yanında sebze de var , et de var... :KK14: kendi kendime Akrebin bulguruna karismayacagim dedim. Dayanamadım ama bu son.
Karış karış yaa. Sen yorum yapmasan olmaz. Dün benim kötü bir gecemdi. Kırdımsa kusura bakma ne olur.
Şimdi gelelim menüme, öğlen dışardaydım ve sürpriz kısır geldi.
Evde de ilk 2 seçeneğim kalanı bitirdim. Nohutlu dövme de bugün menüm oldu. Diğer yemeklerde bana uymazdı. Tantuni vardı menüde.
Aslında ben de geç kaldım ve benim saatim de geçmek üzereydi. Kendime bişey hazırlayamadım hazırdan bana uyanları aldım. Tüm tahıllarda el ele tutuştu halay çekiyor şimdi midemde😄

Karış karış yaa. Sen yorum yapmasan olmaz. Dün benim kötü bir gecemdi. Kırdımsa kusura bakma ne olur.
Evde de ilk 2 seçeneğim kalanı bitirdim. Nohutlu dövme de bugün menüm oldu. Diğer yemeklerde bana uymazdı. Tantuni vardı menüde.
Aslında ben de geç kaldım ve benim saatim de geçmek üzereydi. Kendime bişey hazırlayamadım hazırdan bana uyanları aldım. Tüm tahıllarda el ele tutuştu halay çekiyor şimdi midemde😄
Dünden ikimizin sinir günüymüş 🤣🤣

Amin cnm kafanda bitir gebelik psikolojisini cocuk düşünmüyor mussunuz gibi relax ol inan beynin vücudunu hükmediyor çünkü zihnin sürekli orda neden olmuyor sıkıntı ne kilomu vermeli ne yapmalı bla bla bla papatya çayını iç müzik dinle sakinliğin tadını çıkar. Kilo ver ama bebek için düşünme bak buradaki kızlar bebek için mi kilo veriyor yok de sağlıklı olmak için bende sağlığım için vereceğim de basla bir yerden 108 den 98 e düştüm 2 ayda aralığın 30 una kadar 25 kg vermeyi hedefledim kendime bi tarih belirle o zaman a 5 kg bi 20 güne 5 kg daha diyerek bi. Akmissin 65 oluvermissun beynin seni değil sen onu yönet.

Peh rakibime bak 😏😒

🤪 tamam tamam inaniyozz
Aşkolsun :110:

Diyetisyen olsan senin danisanin olmazdım blender 🤣
20231023_211138.jpg 20231023_211012.jpg

Dün arkadaşımi çağırdım. Yemeğe gelemedi kahveye gelirim dedi. Uşak' tan geldiler düğüne. Neyse ıslak kek, peynirli poğaça , buzluktan içli köfte ve pizza yaptım. Dün menumde hangisi vardı. Tadına dahi bakmadım. Canım hiç mi istemedi zannediyorsunuz.🥺 Artım vardı ve ertesi gün de pazartesiydi yememeliyim dedim.
Bugünlerde kacamaklarla ilgili sorunlar yaşıyoruz. Bulaşici mıdır nedir yayılıyor gittikçe. Tükkani kapatıp gidelim bu kadar yayilacaksak :işsiz:

Talihsizlik peşini birakmamiş desene :KK14: Tantuni tercih etseydin keşke. :KK51:

Dün arkadaşımi çağırdım. Yemeğe gelemedi kahveye gelirim dedi. Uşak' tan geldiler düğüne. Neyse ıslak kek, peynirli poğaça , buzluktan içli köfte ve pizza yaptım. Dün menumde hangisi vardı. Tadına dahi bakmadım. Canım hiç mi istemedi zannediyorsunuz.🥺 Artım vardı ve ertesi gün de pazartesiydi yememeliyim dedim.
Bugünlerde kacamaklarla ilgili sorunlar yaşıyoruz. Bulaşici mıdır nedir yayılıyor gittikçe. Tükkani kapatıp gidelim bu kadar yayilacaksak :işsiz:
👏👏👏👏👏
Zaten yesen yandın rakibin benim 🤪😂

Bizde de bugün kızın biri işe başladı biri ona bu kek buketlerinden göndermiş herkese ikram etti almadım ben. Alırsam ucu kaçar diye

Bizde de bugün kızın biri işe başladı biri ona bu kek buketlerinden göndermiş herkese ikram etti almadım ben. Alırsam ucu kaçar diye
Minnacık bir top ne olur diyip ağzına birini atabilirdin işte biz tam burdan kazanıyoruz 👏👏👏 Elhan Elhan ikinizinde azmini ,nefsini alkışlıyorum.

X