Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar
Bu hafta hiç havamda değilim
Cuumartesi misafirim vardı dün de hep dışardaydık
Hiç iyi geçmedi kısaca
Cuma 67.10
Bugün 67.45
350 gr artıdayım
Elhan
Dışarı tehlike kuzum. Hepimizin başına geliyor. Önemli olan sarildigimiz ipin ucunu bırakmamak. Havan güzel olsun 350 gr vermek zor değil. Eksiye bile geçersin. Yeter ki hatalardan ders alıp tekrarlamamak.

Cuma: 72.1
Pazartesi : 71.7
Fark. : -400
blonde ambition
Harikasın canım rakibim benim
Eksi eksidir kuzum ve daha pazartesi Cumaya daha eksi olacaksın ne güzel
Canımmmm benimmmm ya olur mu öyle şey Tabi ki hiç bir zaman asla kırmadın ve tam tersine her zaman beni güldüren, eğlendirip, gönül rahatlığıyla espirileşebildiğim kişilerden birisin sen . ❤.Asıl sen hakkını helal et. Zaten birlikteyiz . Bizle sağlıklı beslenme yaparsın bebeğe faydalı olur. Bu arada çok tebrik ederim.
Hemen folik asit acil kuzu bebeişin beynine lazım

Carsamba günü gidicem kuzumm sağolll yarına yoktu bos

Maşallah Sibel tebrik ederim + olmadığına sevindim
Sağol canim
cuma 77.95
Pazartesi 78.15
+200 gr
3 gündür tuvalete çıkamıyorum
Elhan Jou sibel_84
WC işi sıkıntı bend daha çözemedim o sıkıntıyı
-50 bizim için çok önemli.
Geçen hafta +200 dum herhalde . cepte şu an -250 var. Geçen haftaya göre -250 öndeyim
Ben hafta içi veriyorum zaten. Haftasonu benim vücuduma birşey oluyor

Bir ayın acisini bebekle taçlandirmişiniz Düşündüğünle yazıya döküşün farklı bu arada. Diyet bölümünde değil de bdv de yazsaydın bunu hayal edemiyorum. bir aydır mesaide olan koca yok artık jou falan
Sevinciniz daim olsun. Süreci beraber takip edeceğiz artık. Ziplamandan da kurtuldum çok şükür belini incitmenden korkuyordum.

Selamlar
Bu hafta hiç havamda değilim
Cuumartesi misafirim vardı dün de hep dışardaydık
Hiç iyi geçmedi kısaca
Cuma 67.10
Bugün 67.45
350 gr artıdayım
Elhan
Canım üzümle , cumaya verirsin ama keşke buradan uzaklaşmasan burası bizi çok frenliyor ondan menü paylaşımı, aktiflik çok önemli. Ö
Hem öyle aktif olursan bizde seni destekleyebiliriz.

Bdv lik hahahaha ablaa kurtulamazdım vallahaa hepimiz ban zıplama yoh artıkk teşekkür ederim bebeğimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…