Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben sana tebrik ediyorum bitanemm🥲🥲 hakkını helal et eğer kırdıysam veya varsa üzdüğüm bi konu kuzum evettt hamileymişim sabah test ettim sabah batmalarım oldu orda kesin anladım hemen cift cizgi çıktı cok kötüyüm ve ağlıyorum çok değişik duygular içindeyimm

Hahahaha bence ben +🤪

HIç belli olmazzz 🤪🤪

Regl isen düzelir kuzumm haftaya hiçbirşeyciğin kalmaz🤩🤩

Reg iken öyle oluyor yaa sidoşumm saçmalama ne ozürü😘😘

Amin kuzum teşekkür ederiimm

Hahahahaha ne dündü yaaa 😄😄 aferimm 2 güne 100gram eksi çok iyi😘

Özelliklee kızlarr topiğinn güzell diyetcilerimm herşey için çok teşekkür ederimm sizlerle cok güzel zaman geçirdim nedediysem yanlış anlamadınızz sizleri çok sevdim özellikle ablaamm Elhan Elhan hep yanımda oldun ❤️ hakkın ödenmezz

varsa hakkım hakkınızı helal edin kırdıysam affolunn tabikide gitmicem hazırlıkta durucam benim sağlıklı diyete devamm 🥲🥲 evettt Hamileyimm değişik duygular içerisindeyim sabah beri ağlak oldum istiyodum biyandan kızım huysuz oluncada istemiyodum ama nasıl oldu bilmiyoruz 1 aydır kocamla iliskimiz yoktu mesailerdeydi hep ondan şoktayız ve beklemiyorduk kocam tabi tebrik etti o ayrı🤭🤭 hersey olacağına varırr rabbim ol dedi ve oldu 🥲🥲
Ay çok tatlısın. Adamı bulmuşken kacirmamissin 😅
Hayırla al kucağına canım 😘

Bu bebenin doğumunda sonra düşersin sende 55 lere kuzum . Hem hamileliklerde bitmiş olacağı için tamamen kalıcı olur 🥰
3.yü düşünmüyorsundur zaten dimi ?
Hahahaha yokk 3cüye daha yeterr 🤣🤣
2 yeterli kuzum zaten hamilelikte 7 kilo alıyorum acmalar tatlılarla aram olmadığı için normal 🤭🤭

Ay çok sevindim buna 😃 beni düşün yeme bak ben sözümü tuttum yemedim hafta sonu. Inşlh yarın güzel bir eksim olur. Jou'yu geçerim inşlh :dua:
Ne dua Etmişim beeeeee :KK70: Rakip sabah hamile kalktı :KK70:
Evet abla kendide hırslı bizede hırs veriyor güzel oluyor
Artık bu kadarı Nirvana oldu 🤣 Bir rakibin tartı gününe hamile uyanmadığı kalmıştı :KK70: oda oldu.

Ben sana tebrik ediyorum bitanemm🥲🥲 hakkını helal et eğer kırdıysam veya varsa üzdüğüm bi konu kuzum evettt hamileymişim sabah test ettim sabah batmalarım oldu orda kesin anladım hemen cift cizgi çıktı cok kötüyüm ve ağlıyorum çok değişik duygular içindeyimm

Hahahaha bence ben +🤪

HIç belli olmazzz 🤪🤪

Regl isen düzelir kuzumm haftaya hiçbirşeyciğin kalmaz🤩🤩

Reg iken öyle oluyor yaa sidoşumm saçmalama ne ozürü😘😘

Amin kuzum teşekkür ederiimm

Hahahahaha ne dündü yaaa 😄😄 aferimm 2 güne 100gram eksi çok iyi😘

Özelliklee kızlarr topiğinn güzell diyetcilerimm herşey için çok teşekkür ederimm sizlerle cok güzel zaman geçirdim nedediysem yanlış anlamadınızz sizleri çok sevdim özellikle ablaamm Elhan Elhan hep yanımda oldun ❤️ hakkın ödenmezz

varsa hakkım hakkınızı helal edin kırdıysam affolunn tabikide gitmicem hazırlıkta durucam benim sağlıklı diyete devamm 🥲🥲 evettt Hamileyimm değişik duygular içerisindeyim sabah beri ağlak oldum istiyodum biyandan kızım huysuz oluncada istemiyodum ama nasıl oldu bilmiyoruz 1 aydır kocamla iliskimiz yoktu mesailerdeydi hep ondan şoktayız ve beklemiyorduk kocam tabi tebrik etti o ayrı🤭🤭 hersey olacağına varırr rabbim ol dedi ve oldu 🥲🥲
Hamileliğine çok sevindim elçom🤩🧿🤲
Darısı dileyen isteyen herkese amin.
Ama bi duygusallaştım bea modum düştü hüzünlendim sanırım :KK42:

Çok demoralize oldum kızlar ya satış için yeni eleman başladı çok da iyi bir teklifle gitmişler kıza ben zam istediğimde asgari ücretin yukarısı kadar düşündük yeterli demişlerdi moralim aşırı bozuldu ağladım ağlıcam nerdeyse

X